צמים בכיפור? כן/לא? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צמים בכיפור? כן/לא?

m.l

Recommended Posts

• תגובות 147
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אין פה משהו שלא יכול להיגמר טוב...שאלה שמעניינת אותי..אני זוכר שתמיד בעיתון רושמים כמה צמים כמה לא כול שנה.....אז סתם מעניין אותי אני לא בא להטיף לאף אחד אישית אחי הגדול לא צם וכך גם דוד שלי ואין לי ממש שום בעיה עם זה, מדינה חופשית שכול אחד יעשה מה שהוא רוצה..

זאת שאלה עיניינית בלבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צם.

ודרך אגב יש גם הרבה ששומרים את כיפור. רק שתדעו ששבת זה יותר חמור קצת מכיפור. מה שתדיר תדיר קודם. הכוונה תדיר זה מה שיש אותו במשך כל השנה שזה כמו השבת וכיפור זה רק פעם אחת בשנה. אז מה שתדיר [שבת] תדיר קודם [חמור יותר] .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר לי להגיד לך שכול מה שאמרת כרגע זה בולשיט טהור!! :nono::bash:

בתור אחד שלמד בתיכון דתי. נביא לך דוגמא. חג חנוכה חל בשבת, צריך להדליק נרות לפי מה שאמרת תדיר קודם אז צריך להדליק נרות שבת קודם לא?....אז זהו שלא כי אם תדליק נרות שבת אז הכנסת את השבת ואז לא תוכל להדליק את נרות חנוכה!

כיפור הרבה הרבה הרבה הרבה יותר חמוד משבת. הרבה יותר! כול רב וכול אדם דתי באמת יגיד לך את זה.

ד"א אני לא דתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צם.

ודרך אגב יש גם הרבה ששומרים את כיפור. רק שתדעו ששבת זה יותר חמור קצת מכיפור. מה שתדיר תדיר קודם. הכוונה תדיר זה מה שיש אותו במשך כל השנה שזה כמו השבת וכיפור זה רק פעם אחת בשנה. אז מה שתדיר [שבת] תדיר קודם [חמור יותר] .

למרות שאני יהודי, אני לא מחיל על עצמי את כל החוקים האלה, שבת אני לא שומר, כשרות אני לא שומר ולא מתכוון אבל אני כן מכבד אנשים ששומרים ואני לא אעשה דווקא, איש תחת אמונתו יחיה ונקודה, ולא אני כנראה לא אצום ולא בגלל שאני לא רוצה אלא בגלל סיבות קברניות, אהה בריאותיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) צם.

2) משחק במחשב בMU ONLINE(וזה הסבל הגדול).

אתה צם ומשחק במחשב? אז למה לצום? כאילו אני לא מטיף שיא הרציני אני רק מסביר לך עכשיו ברצינות תהומית שכאילו אם אתה צם ורואה ומשחק במחשב אז אין כול חשיבות לזה שאתה צם כלומר זה לא שווה עדיף שלא תצום. זה כמו שאני יתחיל לשמור שבת אבל ייסע ברכב וייראה ...איפה פה אני שומר שבת?

לא מטיף נישבע ואם זה נישמע ככה אז סליחה אני מנסה להסביר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר לי להגיד לך שכול מה שאמרת כרגע זה בולשיט טהור!! :nono::bash:

בתור אחד שלמד בתיכון דתי. נביא לך דוגמא. חג חנוכה חל בשבת, צריך להדליק נרות לפי מה שאמרת תדיר קודם אז צריך להדליק נרות שבת קודם לא?....אז זהו שלא כי אם תדליק נרות שבת אז הכנסת את השבת ואז לא תוכל להדליק את נרות חנוכה!

כיפור הרבה הרבה הרבה הרבה יותר חמוד משבת. הרבה יותר! כול רב וכול אדם דתי באמת יגיד לך את זה.

ד"א אני לא דתי.

אתה טועה אחי ותן לך :bash: כזה בראש אחד או שתים חחחח.

כל הקטע שבחנוכה מדליקים נרות לפני שבת כי אם תדליק נרות שבת אז הכנסת אתהשבת נכון? אז איך תדליק אחרי זה נרות חנוכה? לכן מדליקים נרות חנוכה לפני נרות שבת. לכן כאן לא קשור מה שתדיר תדיר קודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...