האם הייתם עוזבים את הארץ? - עמוד 22 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הייתם עוזבים את הארץ?

אמיר יצחקי

Recommended Posts

זה תמיד היה ידוע. לישראל יש שיעור מס גבוה כי יש לנו מדיניות כלכלית-חברתית. אם תבטל את הקצבאות שיעור המס ירד משמעותית, אבל מצד שני משפחות מרובות ילדים התלויות באותן קצבאות ירעבו והעיתונאות תצא בכותרות פיצוציות : כל ילד שלישי בארץ עני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 345
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה תמיד היה ידוע. לישראל יש שיעור מס גבוה כי יש לנו מדיניות כלכלית-חברתית. אם תבטל את הקצבאות שיעור המס ירד משמעותית, אבל מצד שני משפחות מרובות ילדים התלויות באותן קצבאות ירעבו והעיתונאות תצא בכותרות פיצוציות : כל ילד שלישי בארץ עני.

המדיניות הכלכלית-חברתית שלנו שווה לחרא.תשווה אותה למדינות הכלכלית-חברתית של מדינות סקנדיאביות ותראה שמיים וארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין אם אתה באמת כזה סתום (ולא, לא במובן של קללה) או שאתה פשוט תעשה הכל כדי להציג תדמית שלילית על הארץ.

אתה משווה את למדינות סקנדינביות כמו נורבגיה ושוודיה? באיזה עולם אתה חי FFS?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו זה רשמי: שיעור המס בישראל מהגבוהים בעולם

http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=515814&sid=126

העיקר רשמו לי פה בכל מקום משלמים ככה

רשום שם כי 47% מהשכירים אינם מגיעים לסף המס.

נשמע לי תמוה מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין אם אתה באמת כזה סתום (ולא, לא במובן של קללה) או שאתה פשוט תעשה הכל כדי להציג תדמית שלילית על הארץ.

אתה משווה את למדינות סקנדינביות כמו נורבגיה ושוודיה? באיזה עולם אתה חי FFS?

הסתום היחיד כאן זה אתה. תקרא על מה הגבתי לפני שאתה מגיב לי בצורה כזו וגם על כותרת התרד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המדיניות הכלכלית-חברתית שלנו שווה לחרא.תשווה אותה למדינות הכלכלית-חברתית של מדינות סקנדיאביות ותראה שמיים וארץ.

תעלה את מס הכנסה ל-80% (או כמה שהם משלמים) ותקבל מדיניות חברתית-כלכלית כמו במדינות סקנדינביות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזכרתי אלימות מבחינה אחרת לחלוטין, האלימות שיש בארץ בין האזרחים ולא המצב הביטחוני.

אל תמהר להתגאות בהוגי דיעות או מדענים יהודיים כל כך מהר, רובם לא חיו או לא חיים היום בישראל, אלא בגולה.

ההוכחה שלך אינה הוכחה, מדובר כאן לא בגופות, אלא בהשחתת רכוש ודברים כאלה, אולי מעט מאוד תקיפות על

רקע לאומני, הבעיה שזה קורה גם כאן, בין האזרחים, אחד שונא ערבים, השני רוסים והשלישי את שניהם.

בנוסף, שגילויי אנטישמיות של ריסוס צלבי קרס על בתי כנסת יש אפילו בארץ.

גם מעצבן שדוחפים ישר את ארה"ב לכל דיון בנושא, חסר מדינות להגר אליהן עם איכות

חיים טובה יותר גם מארה"ב?!

תקשיב, לקרוא אני לא יכול ללמד אותך, איפה התגאיתי בהוגי דעות יהודים? הזכרתי את הגרמנים.

אתה באמת משווה אנטישמיות נגד יהודים שבדרך כלל מגיעה מרגשי נחיתות מהרמה של היהודים (גם כלכלית אבל לא רק) לקבוצה של אנשים עם פתיל קצר שאתה רואה בטלויזיה צועקים מוות לערבים אחרי פיגוע שנרצחו בו נשים וילדים? זה אולי לא חכם אבל זה שחרור קיטור. אם היינו באמת כאלה רעים היינו מחסלים את הערבים (לפחות הפלשתינאים) מזמן, כולם מסכימים שאנחנו מחזיקים בצבא החזק במזרח התיכון. אתה יודע מה יכולים 3 טנקים לעשות בירוחו או רמאללה בשעתיים.

אתה באמת ראית הפגנה של נאצים בארץ כמו אלה שיש בארה"ב או קנדה?

אם כן, תן קישור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסתום היחיד כאן זה אתה. תקרא על מה הגבתי לפני שאתה מגיב לי בצורה כזו וגם על כותרת התרד.

על מה אתה מדבר?

השוות את למדינות סקנדינביה, אז סורי, אתה חי בעולם אחר. וכן, יש לך תפיסה מאוד מעוותת של המציאות. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה אתה מדבר?

השוות את למדינות סקנדינביה, אז סורי, אתה חי בעולם אחר. וכן, יש לך תפיסה מאוד מעוותת של המציאות. :nixweiss:

אני מדבר על זה שנוא התרד הזה "האם הייתם עוזבים את הארץ? " והתגלגל כאן דיבור על מיסים ואיכות חיים מבחינת מה המדינה נותנת לאזרח שלה.

אני נתתי כדוגמא את המדינות הסקנדינאביות ואתה קפצת ואומר שזה לא קשור ולא מתאים ולמה?

מה מי שעושה השוואות בין מדינות חי בעולם אחר? :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע.

אם אתה לא יהודי, ואין לך זיקה למדינה, ובן גוריון זה רק שם של שדה התעופה, את מוזמן להצטרף לבר רפאלי...

זאת מדינת יהודים, למה? כי שונאים אותנו ברוב העולם <היום במקריות הייתי במכס ואיזה חברה הייתה חייבת להזמין מאיטליה סחורה שהיעד שלה יהיה פלשתין ולא כי לא רצו לשלוח להם אותה>

וזאת מדינה שיש בה המון אתרים חשובים <אין צורך שאני ארחיב נכון?

וכמובן שזאת המדינה היחידה שאתה יכול לדבר עם כל אחד עברית כאילו הוא אח שלך <חוץ מהודו>

הדשא של המדינות הסקנדינאביות יותר ירוק??

אז למה אתה עדיין כאן בעצם?? אבא שלך מכוון לך אקדח לראש?? זה לא חוקי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...