האם הייתם עוזבים את הארץ? - עמוד 21 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הייתם עוזבים את הארץ?

אמיר יצחקי

Recommended Posts

• תגובות 345
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא אני מבין מעולה איזה קשר אתה מנסה להציג. הבעיה שאין שום קשר בין להתנהג כבן אדם לבין כמה כסף יש לך בכיס.

תתעלם כמה שאתה רוצה. זו משוואה פשוטה של כסף ושכל. שכל יש במדינה, כסף חסר. אנחנו לא נגיע לאותה רווחה כמו במדינות המערב עד שימצא פתרון למצב הבטחוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה? משוואות מקסוול? שכל יש במדינה, אחרת לא היינו איפה שאנחנו. כסף בשביל להיות כמו רוב המדינות המערביות אין, כי הוא הולך לבטחון.

לא הבנתי מה אתה מנסה להגיד. ושוב אני מנסה להשאיר אותך בנושא, אל תיכנס ללמה אנחנו במצב הבטחוני של היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נכנסתי לשמה רק מתקן אותך. כסף זה לא הכל בחיים ואתה בעצמך בטענה הזו משקף חלק ניכר בציבור בארץ שפשוט אין נומר תרבותו נמוכה יחסית לשאר. בדיוק שכל אין(לפחות לא בצורה בה אתה טוען שיש אותו) אחרת היו במקום הרבה יותר טוב.

אתה יודע שמכל משרד נשארים כמה מיליארדי שקלים עודפים כל שנה נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה עם הכותרת(האם הייתם עוזבים את הארץ?) ולא מבחינה פטריוטית אלא יותר לשונית/לוגית.

אתה שואל את השאלה כהאם הייתם עוזבים את נקודה, זאת אומרת מי שאומר כן עזב/עוזב אחרת לא.

חסר לך תנאי במשפט....(האם הייתם עוזבים את הארץ אם לא הייתה בעיה לעזוב/היה לכם יותר כסף/לא הייתם באמצע לימודים/COUNTER STRIKE וכו').[br]פורסם בתאריך: 5.10.2007 בשעה 22:14:19

יש לי בעיה עם הכותרת(האם הייתם עוזבים את הארץ?) ולא מבחינה פטריוטית אלא יותר לשונית/לוגית.

אתה שואל את השאלה כהאם הייתם עוזבים את נקודה, זאת אומרת מי שאומר כן עזב/עוזב אחרת לא.

חסר לך תנאי במשפט....(האם הייתם עוזבים את הארץ אם לא הייתה בעיה לעזוב/היה לכם יותר כסף/לא הייתם באמצע לימודים/COUNTER STRIKE וכו').

אם היה שכל היה כסף ולא היה מצב ביטחוני קשה.

לטענתך אין כסף והמצב בטחוני קשה ולכן אין שכל.

אתה שוב ושוב סוטר את עצמך.

אני לא אומד את מה בדיוק מרגיז אצלך, האם זה השם, התמונה, הדעות, הגישה(הדפנסיב-אגרסיב) שלך, או שזה משהו אחר אצלך.

אז תרגיש חופשי לסטור את עצמך. :D

נ.ב- לא ברור לי איך הצלחתי לצטט את עצמי... :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד בדיון הזה לא העלה טיעון הגיוני ואמיתי למה מדינת גרועה יותר מארה"ב/בריטניה/אוסטרליה...

ואני עדיין מחכה

הם גם לא יעלו. מדובר בילדים ללא שום ניסיון בחיים שמתלהבים מתמונות של גורדי שחקים ונתונים יבשים. לא צריך להתרגש. גם אני חשבתי בצורה הזאת ועם הגיל החשיבה נעלמה. גם להם יעבור. מדובר בשלב בחיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם גם לא יעלו. מדובר בילדים ללא שום ניסיון בחיים שמתלהבים מתמונות של גורדי שחקים ונתונים יבשים. לא צריך להתרגש. גם אני חשבתי בצורה הזאת ועם הגיל החשיבה נעלמה. גם להם יעבור. מדובר בשלב בחיים.

הבעיה היא שחסרון של אחד הוא יתרון של אחר. אחד יגיד שהמזג אוויר פה מדהים ושני יגיד שאם אין מינוס 10 מעלות כל השנה בחוץ זה חרא של מקום.

מבחינת התנהגות. יש כאלו שאוהבים את החמימות והחוצפה הישראלית, ויש כאלו ששונאים את זה שנאת מוות.

לכן אין כאן 100 אחוז לכל כיוון. כל אחד הולך לאן שטוב לו. בדיוק כמו שאחד יכול לבחור לגור בתל אביב ואחר להגיד שעל גופתו המתה הוא יעבור לתל אביב ושהוא רוצה קיבוץ או מושב או משהו אחר.

ולכן להגיד למה רע או טוב בארץ זה קטע בעייתי כי בחיים לא יקרה מצב שכולם יסכימו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...