האם הייתם עוזבים את הארץ? - עמוד 17 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הייתם עוזבים את הארץ?

אמיר יצחקי

Recommended Posts

אלה הם מפות ממש מעניינות שהכינו האנשים הטובים ב-wikipedia. הן יעזרו לכם להתמצא יותר ברגע שתתפכחו וכן תחליטו לעזוב את הארץ:

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/e/e2/GM_-_Countries_by_Economic_Freedom_Index.png

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/1/1f/Global_Peace_Index_2007.png

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/04/World_Map_Index_of_perception_of_corruption.png

אני יודע כבר לאן אני אלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 345
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בקנדה יש עבודות טובות , אבל כן יש שם חרא מזג אוויר ואנשים קרים.

באוסטרליה יש לך הרבה שמש מזג אוויר כמו אילת עבודות טובות ומלא דברים לעשות , אני אישית חשבתי על לעבור לניו זילנד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כל קנדה זה חרא מזג אוויר

החלק שקרוב לגבול עם וושינגטון זה אזור שאמנם יורד הרבה גשם במהלך השנה, אבל יש גם תקופת קיץ נעימה מאוד ואין חורף קשה מדי מבחינת קור ושלג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום' date='לא יודע אם ראיתם היום את התוכנית בערוץ 11 על הילדים הערבים שעובדים בזבל ועל איך שהם צריכים לפרנס את המשפחות שלהם.

וזה גרם לי לחשוב בכלל מה יהיה פה בסוף?,כי פתרון בחיים לא יהיה אבל גם מצד אחר אני לא יכול לחשוב על האפשרות לברוח לארה''ב ולעזוב את המדינה שגדלנו בה.

ומצד אחר הערבים ששם חיים בחרא גם באשמתנו וגם בגללם.

[/quote']

זה לא באשמתנו מה קורה להם

זה תופעות לוואי למה שאנו קוראים ביטחון לאזרחי ישראל

באשר לעזיבה של הארצ אני לא דתי או משהו אבל אין לאן לברוח הטרור מגיע לכל מקום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים לא בורחים בגלל הטרור , אנשים בורחים בגלל המצב הכלכלי. פה בארץ יותר בטוח ללכת ברחוב מאשר ארצות הברית למשל ששם

בקלות יכולים לשדוד אותך ועוד דברים גרועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע, בכול מקרה לא כזה גרוע פה בארץ, נכון יש דברים גרועים, אבל כול בחירה שלנו, בין אם זה מה ללמוד, או איפה לגור, יש לה יתרונות וחסרונות

פה בארץ יש חסרונות כמו בכול מקום, בעולם

אבל עדיין זוהי הארץ שלנו, ולמרות כול הצרות שיש בה, עדיין היא עדיפה על הרבה מקומות, לא סתם אנשים מזייפים תעודות מרבנים ברוסיה להוכיח שהם יהודים לעלות לארץ, כי שם המצב יותר גרוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יש ב-אוסטרליה-גנגורו+מנושות מסריחות עד ,

מה יש ב-קנדה שלג בלי סוף+מנושות קרות כמו קרח.

אני מעדיף ללכת בשלג בקנדה בשלווה מאשר ללכת בשמש בישראל ולקבל דקירה מאיזה ערס שיכור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי עוזב כי המצב פה טוב ואפילו טוב מאוד (בלי ציניות). אבל נראה לי מאוד מעניין בעתיד, אם אני אוכל, לעבור לחיות שנה באיזה עיר בעולם, אולי אפילו בכמה ערים שונות בכמה שנים נפרדות. נראה לי מרתק לחיות ככה שנה בלונדון, שנה בניו-יורק, שנה בסידני וגם שנה במדינות שיהיה בהם קצת יותר קשה שלא דוברות אנגלית בהכרח - טוקיו, רומא, ציריך... זה נורא מסובך מהרבה בחינות, אבל זה נראה לי חלום. מצידי אם לא יסתדר לי לעשות את זה בגלל העבודה/משפחה אז אפילו בעוד 40 שנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשלג של קנדה יהיה לך שקט , זאת מדינה ממש לא אלימה. לעומת זאת באיזורים מסויימים בארצות הברית יש לך סיכוי למות ברחוב , או סתם

לחטוף איזה כדור עובר של מלחמת כנופיות...אבל מצד שני פה בארץ יכולים להרוג אותך בתאונת דרכים סתם בדרך הבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל העולם יש תאונות כמו שיש פה. אתה לא תשמע אבל בשום מקום אם בבלגיה הייתה תאונה היום ש-3 נהרגו בה נגיד. אתה תשמע רק על תאונות קטלניות של עשרות הרוגים כמו תאונות אוטובוס, רכבת או מטוס. לכן גם אף אחד בעולם לא מודע לכמות ההרוגים שיש בישראל מתאונות. בארה"ב יש לך כ-30,000 הרוגים בתאונות דרכים מדי שנה - כ-82 הרוגים ליום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...