האם הייתם עוזבים את הארץ? - עמוד 23 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הייתם עוזבים את הארץ?

אמיר יצחקי

Recommended Posts

אני מדבר על זה שנוא התרד הזה "האם הייתם עוזבים את הארץ? " והתגלגל כאן דיבור על מיסים ואיכות חיים מבחינת מה המדינה נותנת לאזרח שלה.

אני נתתי כדוגמא את המדינות הסקנדינאביות ואתה קפצת ואומר שזה לא קשור ולא מתאים ולמה?

מה מי שעושה השוואות בין מדינות חי בעולם אחר? :s07:

איך אומרים, כשתגדל תבין. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 345
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רשום שם כי 47% מהשכירים אינם מגיעים לסף המס.

נשמע לי תמוה מאוד.

לא כזה, דוסים, ערבים + חיילים משוחררים שהם אחוז לא קטן מהאוכלוסיה מקבלים לשנתיים הקלות במס, תקרה המס שלהם כמעט כפולה מהתקרה הרגילה(7 ומשהו).

ככה שאם יש לך 5-10% מהאוכלוסיה רק חיילים משוחררים שרובם מתחת לקרת המס, תוסיף סטונדנטים, דוסים, ערבים, מובטלים, עקרות בית ומה לא לא קשה להגיע ל40%~.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה הדבר היחיד שיכול לצאת ממך אני באמת מרחם על "הבגרות" שלך.

אוי לא, ילד קטן וארוגנטי באינטרנט מרחם על הבגרות שלי. אני לא יודע בן כמה אתה (עם זאת אני יכול לנחש), אבל אם אתה לא מסוגל להבין אחרי כל מה שרשמו לך למה אי אפשר להשוות את למדינות הסקנדינביות, אז כן, לא נותר אלא להגיד לך שכשתגדל תבין.

יש לך עוד הרבה לעבור בחיים לפני שתוכל להזיז משהו עם הדעות ספק מטופשות ספק תמימות שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כזה, דוסים, ערבים + חיילים משוחררים שהם אחוז לא קטן מהאוכלוסיה מקבלים לשנתיים הקלות במס, תקרה המס שלהם כמעט כפולה מהתקרה הרגילה(7 ומשהו).

ככה שאם יש לך 5-10% מהאוכלוסיה רק חיילים משוחררים שרובם מתחת לקרת המס, תוסיף סטונדנטים, דוסים, ערבים, מובטלים, עקרות בית ומה לא לא קשה להגיע ל40%~.

אבל זה בדיוק העניין.

כתוב כי 47% מהשכירים אינם מגיעים לסף המס.

כלומר, דוסים, ערבים, עקרות בית - שכולם בעצם שייכים למובטלים אינם נכנסים כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לעזאזל אתה מחשיב את הערבים כ"מובטלים"?

מי אתה חושב בנה את הבית שלך? גידל את הירקות שאתה אוכל? עובד כרופא בביה"ח שחס וחלילה תזדקק לו יום אחד? רוקח בבית המרקחת שלך? והרשימה נמשכת ...

הגזענות כאן פשוט מטורפת :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להשוות כל דבר לכל דבר אחר.

נכון. השאלה היא כמה ניתן להסיק מההשוואה הזאת.

להשוות את המדיניות החברתית כלכלית של סקנדינביה לישראל ומכאן להסיק שהמדיניות החברתית-כלכלית של היא חרא היא לא מסקנה ריאליסטית כיוון שהיא לא לוקחת בחשבון את ההבדלים האוביקטיביים העמוקים בין שני המדינות.

ההשוואה הזאת לא מחזקת את הטיעון שלך, באותו אופן אני יכול להשוות לסוריה ואגיד שהמדיניות החברתית-כלכלית שלנו היא זהב. שני ההשוואות יהיו נכונות. שני המסקנות רחוקות מהציאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון. השאלה היא כמה ניתן להסיק מההשוואה הזאת.

להשוות את המדיניות החברתית כלכלית של סקנדינביה לישראל ומכאן להסיק שהמדיניות החברתית-כלכלית של היא חרא היא לא מסקנה ריאליסטית כיוון שהיא לא לוקחת בחשבון את ההבדלים האוביקטיביים העמוקים בין שני המדינות.

ההשוואה הזאת לא מחזקת את הטיעון שלך, באותו אופן אני יכול להשוות לסוריה ואגיד שהמדיניות החברתית-כלכלית שלנו היא זהב. שני ההשוואות יהיו נכונות. שני המסקנות רחוקות מהציאות.

בגלל זה אמרתי יחסית למה(למדינות סקנדינאביות). להגיד שהיא חרא או זהב בלי להגיד יחסית למה היא טעות ,טעות שלא עשיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חס ושלום לעזוב את ארץ הקודש?

בשביל מה קיבלנו אותה מהקדוש ברוך הוא, בשביל ללכת מימנה?

ודרך אגב הערבים במצב שהם נמצאים כי הם הביאו את זה על עצמם, ואל תשחכו שהם פלשו לארץ שלא שייכת להם בכלל אז אין להם זכות להיתלונן על כלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להשוות כל דבר לכל דבר? מה לעזאזל? מאיפה הקרצת, וסלח לי על השפה, חרא הזה?

יודע מה? אני משווה אותך להיטלר.

ואללה אפשר להשוות כל דבר לכל דבר.

השוואה זה לא אומר שזה שווה. :kopfpatsch:

השוואה זה כשאתה לוקח 2 דברים "ושוקל" אותם אחד מול השני מבחינות שונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...