ימאהה YZF-R125, אופנוע שיעשה המון פוזה! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ימאהה YZF-R125, אופנוע שיעשה המון פוזה!

Born2Kill

Recommended Posts

מה דעתכם להתחיל לנהוג כבר בגיל 16 באופנוע כזה?:

http://fullgaz.co.il/archive/sep-07/news/fg35176-yzf-r125.php

הובכן לראשונה ימאהה תציג מתחרה להונדה CBR125 שכנראה יהיה הלהיט הבא של בני הנוער....

אין עדיין מחיר אך סביר להניח שזה ייעלה במחיר זהה להונדה CBR125.

בערך 25,000 ש"ח+-.

לבוא עם אופנוע כזה לביה"ס, ממממ... 8).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דעתי היא שממש לא, למה? בגלל תרבות הנהיגה בארץ, ילדון מתי תבין שרכב הוא כלי תחבורה שאמור להביא אותך מנקודה א' ל ב' ולא כלי לעשות פוזות על חברים.

אופנוע ובמיוחד הם כלי "נשק" מאוד מסוכן, בכביש אין מקום לטעויות, במיוחד לא על אופנוע\קטנוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה דעתכם להתחיל לנהוג כבר בגיל 16 באופנוע כזה?:

http://fullgaz.co.il/archive/sep-07/news/fg35176-yzf-r125.php

הובכן לראשונה ימאהה תציג מתחרה להונדה CBR125 שכנראה יהיה הלהיט הבא של בני הנוער....

אין עדיין מחיר אך סביר להניח שזה ייעלה במחיר זהה להונדה CBR125.

בערך 25' date='000 ש"ח+-.

לבוא עם אופנוע כזה לביה"ס, ממממ... 8).

[/quote']

ברור... ואתה בטח המלך של העיר שלך בלהרים איתו נכון ואז תעשה פתיחות אחושרמוטה נגד מישהו שנה מעליך שיש לו לנטיס אחושרמוטה שאמא נתנה לו לשים מדבקות ואורות כחולים... ושניכם תדפקו פתיחה מרהיבה לתוך עץ מול התיכון שלכם כי אתם קופים עם רשיונות.

פעם אחת אני מת שמישהו יפתח ת'ראד על קסדה ממש בטיחותית ש AGV שיחררו לשוק... או על מערכת בטיחות מהפכנית... אבל כל מה שיש זה ילדים שפותחים ת'רדים מטומטמים על אופנועי 125 מטוטמים עוד יותר שלא רואים שתכלס זה מוצר די עלוב... אתה מקבל מעט מאד תמורת הכסף שלך אבל בגלל החקיקה המטוטמת בישראל זה הדברים היחידים שאתה יכול לקנות אז היבואן עושה עליך כסף.... אחושלוקי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי יכנס לכמה ראשים פה ששום אופנוע 50-125 ושום טומקאר מצ'וקמק לא עושה שום רושם על אף אחד!

הכביש הוא לא מקום למשחקים! תפסיקו לסכן את עצמכם ואחרים!

מה אתה כזה שלילי.

זה יפה ומה שנראה לך זה מה שייעשה את הכיף, אם זה משהו שלא נראה לי זה לא ייגרום לי לכיף...

אז באמת אם אתה לעשות פה סתם אוונטות, אז אל תכתס לתראד הזה.

וכמובן הבטיחות גם חשובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה כזה שלילי.

זה יפה ומה שנראה לך זה מה שייעשה את הכיף' date=' אם זה משהו שלא נראה לי זה לא ייגרום לי לכיף...

אז באמת אם אתה לעשות פה סתם אוונטות, אז אל תכתס לתראד הזה.

וכמובן הבטיחות גם חשובה.

[/quote']

אתה יודע מה ממש כיף? לירות...

אבל אתה לא רואה אותי יוצא החוצה עם ומתחיל לירות לכל הכיוונים

ילדים בני 16 עם אופנועי 125 וטומקארים מסוכנים באותה מידה...

ובבקשה ממך תכתוב בעברית כדי שאנשים פחות מגניבים ממך יבינו מה אתה רוצה מהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוותר על הפוזה העלובה הזאת ותשמור את ה25 אלף שקל האלה לאוטו כשתהיה בן 17...

אני כבר בן 17, עוד מעט 18.

יש כאלה שדווקא לא חושבים כמוך, אבל אני לא מאלה שמכנים את חייהם, פשוט אני רוצה אופנוע יפייפה.

אתה יודע מה ממש כיף? לירות...

אבל אתה לא רואה אותי יוצא החוצה עם ומתחיל לירות לכל הכיוונים

ילדים בני 16 עם אופנועי 125 וטומקארים מסוכנים באותה מידה...

ובבקשה ממך תכתוב בעברית כדי שאנשים פחות מגניבים ממך יבינו מה אתה רוצה מהם

בעברית?!

מה לקחת סמים?!

תלך ללוח בקרה ואז לשפה וכו'.... ותתקין עברית, זה לא אשמתי שאצלך רואים בג'יבריש או מה שלא יהיה.

תאמין לי אפשר לעשות פוזה בטעם הטוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב אותם.

כל עוד אתה נוסע (יותר נכון רוכב) כמו בן אדם ולא כמו סופרמן שחושב שאין מחר ואין אמא בבית אז אני בעד, מאוד בעד.

בעוד כמ שנים יפתחו מסלולי רכיבה בארץ - ואם אתה בן 16 ויש לך את האמצעים להתחיל לרכב על כלי שיתן לך פאן וילמד אותך איך לרוכב אני חושב שזה הדבר הכי נכון לעשות, לא לעלות ישר על כלי 500 או יותר אלא ללמוד בהדרגה את רזי הרכיבה הנכונה, אני ממליץ גם לקרוא את הספר "אופנועים - רכיבה נכונה"

17471715b.gif

עניין הפוזה, כן מה לעשות כל אלה מכן שנוסעים על פחיות על 4, באופנועים יש פוזה - ואין מה לעשות. נקודה. אין לכם מה להוסיף לדיון אז תעצרו את עצמכם להגיד שטויות, יש לכם דעה? אמרתם אותה. תודה.

האופנוע נראה מצויין - אפילו יותר מאיים מ CBR125... יש לך כסף? לך על זה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי... גם אני רכבתי עד לא מזמן... אופנוע זה עניין של תשוקה, אם מעורבת בזה פוזה... רוב הסיכויים שזה לא ייגמר טוב, אין לי שום דבר נגד רוכבים שקולים רציניים ואחראיים יש לי משהו נגד פוזאיסטים.

והמקרה כן הוא זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...