ימאהה YZF-R125, אופנוע שיעשה המון פוזה! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ימאהה YZF-R125, אופנוע שיעשה המון פוזה!

Born2Kill

Recommended Posts

פול גז תתבגר ותפסיק לחפש לעשות דאווינים . :)

תגיד פול גז לא היית מעדיף איזה אופנוע שטח 125 סמ"ק ?

לנסוע איתו לטבריה , לעשות טיולים בנגב ........ זה נראה לי גן עדן :xyxthumbs:

:xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יופי... גם אני רכבתי עד לא מזמן... אופנוע זה עניין של תשוקה, אם מעורבת בזה פוזה... רוב הסיכויים שזה לא ייגמר טוב, אין לי שום דבר נגד רוכבים שקולים רציניים ואחראיים יש לי משהו נגד פוזאיסטים.

והמקרה כן הוא זה

אני מקווה שלא. פשוט כולם תקפו אותו כאילו הוא שאל איך מצטרפים לתא הניו נאצי.... :-[

אין שום דבר פסול ב-פוזה, כולנו עושים את זה בדרך זו או אחרת... ומי שיגיד שלו אז הוא צבוע ומשקר לעצמו.

אם הוא ידבר עם אנשים כמוני וכמוך שמבינים שהדרך היחידה ל"הרגיע" את היצר הזה של פוזה ואוונטות ולהבין שברכיבה יש הרבה יותר מסתם הדברים האלו אולי ככה הוא יקבל את הכיוון הנכון - כמו שאני ועוד רבים מהרוכבים רואים את עניין הרכיבה, אין אופנוען אחד (עם דגש על אופנוע) שלא עושה פוזה, אם זה איזה סופרספורט או איזה צ'ופר ענק.. כולם זה פוזה. וזה גם בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לכם מה להוסיף לדיון אז תעצרו את עצמכם להגיד שטויות, יש לכם דעה? אמרתם אותה. תודה.

מילה במילה.

והוא עוד מעט בן 18, תקרא את הת'רד לפני שאתה שולח ספאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פול גז תתבגר ותפסיק לחפש לעשות דאווינים . :)

תגיד פול גז לא היית מעדיף איזה אופנוע שטח 125 סמ"ק ?

לנסוע איתו לטבריה , לעשות טיולים בנגב ........ זה נראה לי גן עדן :xyxthumbs:

חחחחחח אני מת לעשות פוזה, לפחות פעם אחת, כנקמה. 8)

אופנוע שטח יש בו איזה שהיא פוזה אבל לרוב אני נוסע בכביש, אז זה לא מתאים לי, ואכן טיול עם אופנוע שטח בצפון מאוד מגרה אותי. :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דעתי היא שממש לא, למה? בגלל תרבות הנהיגה בארץ, ילדון מתי תבין שרכב הוא כלי תחבורה שאמור להביא אותך מנקודה א' ל ב' ולא כלי לעשות פוזות על חברים.

אופנוע ובמיוחד רכב הם כלי "נשק" מאוד מסוכן, בכביש אין מקום לטעויות, במיוחד לא על אופנוע\קטנוע.

אופנוע הוא לא כלי , יותר כלי להרג עצמי, אבל עדיין הבעיה באופנוע בארץ היא כמעט ולא של האופנוענים אלה של כלי הרכב שנוהגים בפרעות תוך חוסר מתן זכות קדימה וכו', הבעיה באופנוע בניגוד לרכב שמספיק נגיעה קלה כדי להפוך ובדרך כלל זה לא באשמת הנהג,

ואם לבדוק בסטטיסטיוקת אמנם אחוז האופנועים המשתתפים בתאונות יותר גדול מאחוז המכוניות אבל אם בודקים את אשמת התאונה, מוצאים שלרוב זה הרכב ה4 גלגלי ולא האופנוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופנוע הוא לא כלי נשק' date=' יותר כלי להרג עצמי, אבל עדיין הבעיה באופנוע בארץ היא כמעט ולא של האופנוענים אלה של כלי הרכב שנוהגים בפרעות תוך חוסר מתן זכות קדימה וכו', הבעיה באופנוע בניגוד לרכב שמספיק נגיעה קלה כדי להפוך ובדרך כלל זה לא באשמת הנהג,

ואם לבדוק בסטטיסטיוקת אמנם אחוז האופנועים המשתתפים בתאונות יותר גדול מאחוז המכוניות אבל אם בודקים את אשמת התאונה, מוצאים שלרוב זה הרכב ה4 גלגלי ולא האופנוע

[/quote']

שזה בתמצות = תרבות נהיגה ישראלית , כן כן שלכם בפחיות על 4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למתים, לנכים, ולשאר נפגעי תאונות דרכים לא איכפת מי אשם ומי לא אשם, אם אתה לא רוצה להצטרף אליהם, קח פחית 4 גלגלים שתשפר את סיכויי ההשרדות שלך.

לשבת בבית גם מעלה את סיכויי ההישרדות שלי, לא לטוס לחלל גם, האנשות לא הייתה מגיע לשום מקום בגישה הזאת - צאו -תחיו!

כל עוד שעושים את זה כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בראל זהירות זהירות ושוב זהירות

שאתה נוסע עם אופנוע אתה צריך לקחת בחשבון שהמכוניות לפעמים לא רואות אותך .

חבר טוב של אח שלי , עבר תאונה קשה על אופנוע שתי הידים שלו נכרתו , ויש לו נזק מוחי , לכן הוא מגמגם ומדבר חלש .

בקצור כל החיים שלו נהרסו ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בראל זהירות זהירות ושוב זהירות

שאתה נוסע עם אופנוע אתה צריך לקחת בחשבון שהמכוניות לפעמים לא רואות אותך .

חבר טוב של אח שלי , עבר תאונה קשה על אופנוע שתי הידים שלו נכרתו , ויש לו נזק מוחי , לכן הוא מגמגם ומדבר חלש .

בקצור כל החיים שלו נהרסו ....

יש לי בן דוד שנהרג - ועוד אחד שעבר תאונה קשה מאוד על אופנוע (החליק עם CBR900), ואני עדין תומך בנסיעה על אופנועים כדרך חיים, נהיגה נכונה , תמיד תמיד עם קסדה ומיגונים, ונהיגה עם מודעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^אני אקח בחשבון את מה שאמרתם, אבל כנראה ימאהה R125 לא יהיה לי מחוסר כסף, אז אני יכול להסתפק בקטנוע יותר פשוט, נראה כבר איך העניינים התגלגלו.

והדרך לחיות טוב היא לא לשבת בבית ולא לעשות כלום, אלא לרכב בזהירות ולצבור ניסיון בכביש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...