65 חיילים נפגעו מקסאם (עד מתי?) - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

65 חיילים נפגעו מקסאם (עד מתי?)

Rhx

Recommended Posts

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז כולם מסכימים שצריך לעשות משהו, אבל זו הבעיה, אף אחד מהחברה ה"חשובים" לא עושה כלום :screwy:

עריכה: ילד של מכר שלנו הוא בין הפצועים, שתהיה לו החלמה מהירה וכמובן שאותו איחול גם ל-64 החיילים האחרים.

הפיכה צבאית Anyone?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה יד ואיזה סורים בראש שלך?

החמאס יורה קסאמים על בסיס יומי, אין פה שום דבר מיוחד.

זה שאתה שומע על זה בתקשורת רק כשקורה משהו מיוחד, זה לא אומר שזה לא קורה כל כמה שעות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בראסמי הקאסמים הללו הם טילי רולטה, אתה יורה לאיזהשהוא כיון ומקווה שזה יפגע במישהו, עכשיו אם נקח בחשבון שכול יום נורו 60-40 קאסמים, לא על כולם אתם שומעים, הרבה נפילות בכלל לא יודעים עליהן, ובכלל לא כולן נופלות בתוך חלקן גם בתוך שטח הרצועה, קיצר זה ככה במשך שנה ומשהו, כול יום 40 קאסמים מתי שהוא זה היה צריך כבר לקרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שהיה לסורים יד בעניין כיוון שיש גם מנהיגים של הגיאהד שיושבים בסוריה וגם הם והאיראנים ממנים את הג'יאהד.

בכל אופן זה משהו שבשגרה וחבל מאוד שלא דאגו לחיילים שם למבנים מוגנים,השאננות פה שוב שיחקה לרעתנו,מתוך מאות שלא פוגעים אחד לבסוף יפגע וצריכים למצות את הדין עם האנשים שהיו אמורים להורות למגן את הבסיס שם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למחוק את עזה, נקודה. אבל אתם יודעים איך זה בעולמינו הדפוק. בלי תמיכה של X, Y ו-Z (שלא שמים עלינו Z) אי אפשר לעשות כלום מבלי להפגע מסנקציות.

זה גם חוסר אחריות של משרד הבטחון ששיכן את החיילים באוהלים בשטח אש. אם הייתי אמא, לא הייתי נותנת לילד שלי לצאת לטירונות בתווח הפגיעה של הקסאם והמשטרה הצבאית היו יכולים לנשק לי את התחת. חיילים נהרגים בקרבות, אבל למה לתת להם להיהרג סתם כמו ברווז במטווח?

וכן, לסוריה ואיראן יש יד בהכל. חלק מהטרוריסטים הללו התאמנו בסוריה ואיראן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה יד ואיזה סורים בראש שלך?

החמאס יורה קסאמים על בסיס יומי, אין פה שום דבר מיוחד.

זה שאתה שומע על זה בתקשורת רק כשקורה משהו מיוחד, זה לא אומר שזה לא קורה כל כמה שעות..

בוא לא ניתן לטונים להתנשאות לגבהים שלא הכרנו..

העליתי נק' [נק' לזכותך - הבנת שזה בראש שלי]. מותר לכל אחד, גם מתחת ל-5 כוכבים ::)

בכל מקרה -- לאור התרחשויות אחרונות בזירה, והודעות עיתונות שצצו שנוגעות למבצע ממוקד בכוחות ישראלים על מנת להעביר את חובת התגובה לפעולה תוקפנית לישראל אני חושב שזה סביר לגמרי, ע"י סוכן כזה או אחר לדאוג למה שקרה. קצת מוזר שפתאום הם פוגעים, ועוד ביעד שבו הם פגעו.

יש פה דבר מיוחד. אולי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי בפלוגה השכנה 50 מטר ממקום הפיצוץ, ב1:20 נשמעה שריקה ופיצוץ עז כאילו זה היה 2 מטר לידי.

היינו בהלם עד שהמפקדות קראו לנו לצאת מהאוהלים ולתפוס מחסה בחוץ ליד הבטונדות.

מלא חיילים רצו למקום הפיצוץ ועזרו לפצועים והיה מפחיד מאד עד 3:30 שחזרנו לאוהלים לישון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי בפלוגה השכנה 50 מטר ממקום הפיצוץ, ב1:20 נשמעה שריקה ופיצוץ עז כאילו זה היה 2 מטר לידי.

היינו בהלם עד שהמפקדות קראו לנו לצאת מהאוהלים ולתפוס מחסה בחוץ ליד הבטונדות.

מלא חיילים רצו למקום הפיצוץ ועזרו לפצועים והיה מפחיד מאד עד 3:30 ש-חזרנו לאוהלים לישון.

תחפור שוחה, תעשה חושה בתוך הבטון (טוב צריך קצת הומור בכזה נושא כבד) או מקסימום תישן ליד הבטון (הכי צמוד שאפשר)... איך יכולת לחזור לישון באוהל? אני לא הייתי חוזר, הייתי דורש מקום ממוגן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"למחוק את עזה " זה לא פתרון..

צריך להיות קצת יותר ספציפיים בתגובות ,

למשל לקחת את ההנהגה של החמאס, לבוא למרכז העיר בעזה ולערוף להם ראשים .

הם מבינים את זה בדרך שלהם אז צריך לפעול בדרך שלהם.

הם לא מפחדים למות?! סבבה..

שימותו אבל קודם צריך שיראו מה קורה למי שמנסה לפגוע בישראל ..

חבל שישראל מתיימרת להיות מדינה נאורה ודמוקרטית ..

צריך להיות "ברבריים" .

'פאק' אנחנו במזרח התיכון =אסיה ובאסיה יש חוקים אחרים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאללה חבר. אתה נשמע בחור חזק ורציני that means business...

מתוקף כך - מדינת החלשה המלוקקת והצדקנית החליטה לכבול את תושבי עזה כולה והלעמידם בשורה כשעיניהם מכוסות.

הוטל עליך, תוך אי הגבלה על תחמושת וזמן, לרסס את הנלכדים(להלן עזה) בנשק הבחירה שלך.

בהצלחה סוכן טמבל.אנחנו יודעים שאתה חזק ורציני that means business...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...