בנצ'ים רשמיים ראשונים לברצלונה - עמוד 5 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בנצ'ים רשמיים ראשונים לברצלונה

Nemesis

Recommended Posts

טוב,התגובה של אורי מזכירה את רקדן הבאלט שלא יכול לרקוד בגלל שהביצים מפריעות לו.

תפסיק להאשים את כל העולם באי-אמינות! לאור ההצהרות של במשך השנה אחרונה אודות, "נכה את שוק על ירך", 50% ,40% הפרש על C2D ,יש כאן מעבד ביננוני מינוס. הדבר הפנומינלי היחיד (PHENOM ,אה...) יהיה העובדה ששנה וחצי לאחר השקת מתחרהו העיקרי הוא במקרה הטוב רץ ב-IPC שווה איתו, בזמן שה-C2D עובר אותו בהפרש ניכר במהירות שעון. אתה יכול להמשיך להצמד לססמאות המרקטינג "מרובע טבעי" ,"IMC" ו-"HT " -העובדות הן שכל אלה לא עוזרות להביא ביצויעם מ-C2D הנוכחי (על ה-PENRYN אני לא מדבר,יש לאינטל גרסאות 4GHZ ב-85W ,עבור הגרסה DUAL ).

ה-PHENOM יוכל להוות תחרות ל-C2D רק מבחינת המחיר, רק שהפעם, לאומת סדרת ה-X2 , הורדת המחירים בלתי אפשרית עקב עלויות ייצור גבוהות בשל גודל CHIP ענק,שמכתיב YEILD נמוך וכמות DIES נמוכה מכל WAFER.

אתה יכול להמשיך לצחוק על פתרון ההדבקה של ,אבל בינתיים הוא הוכיח את עצמו כראליסטי יותר,מה גם הוא מספק ביצועים לא רעים בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 177
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הם ממש בדיחה גרועה האנה-טק האלו, מבצעים בנצ'מרקים על קומפיילר שעבר אופטמיזציה ל- בעצם פותח ע"י . :kopfpatsch:

"

Meet LINPACK, a benchmark application based on the LINPACK TPP code, which has become the industry standard benchmark for HPC. It solves large systems of linear equations by using a high performance matrix kernel. We used Intel's version of LINPACK, which uses the highly optimized Math Kernel Library. The MKL is quite popular and in an dominated world, AMD's CPUs have to be able to run optimized code well."

http://www.anandtech.com/IT/showdoc.aspx?i=3091&p=6

http://www.intel.com/cd/software/products/asmo-na/eng/perflib/mkl/266857.htm

WTF! :s07:

מעניין מה היה קורה אם היו משתמשים בקומפיילר GCC.

urib ומה עם שאר המבחנים ? כמו של 3dmax אהה?

לגבי האופטרונים החדשים נכון שהם עדיפים מבחינת hz per wat אבל מה יקרה עוד חודשיים כשאינטל תשחרר את ה-45 ננו שלה חשבת על זה?

זאת הבעיתיות כאן , שלאי אם די אין תשובה הולמת דיו בשביל (כרגע ) ושלא לדבר על ההפסדים של אי אם די בכל ריבעון שזה קשור ישירות לתחרות עלות/ביצועים מול מה שיתרום הרבה לאינטל

ובלי שום קשר לנושא הזה אל תשכח שה nehalem באופק (שנת 2008) שכאשר הוא ישוק אי אם די יהיו בצרות אדירות מה שיתרום גם כן בדרך עקיפה לאינטל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובלי שום קשר לנושא הזה אל תשכח שה nehalem באופק (שנת 2008) שכאשר הוא ישוק אי אם די יהיו בצרות אדירות מה שיתרום גם כן בדרך עקיפה לאינטל .

::)

http://en.wikipedia.org/wiki/Bulldozer_%28processor%29

SSE5 הולך לדפוק לאינטל את "נהלם".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

::)

http://en.wikipedia.org/wiki/Bulldozer_%28processor%29

SSE5 הולך לדפוק לאינטל את "נהלם".

The SSE5 (short for Streaming SIMD Extensions version 5), announced on August 30, 2007, is a new 128-bit extension to the AMD64 instruction set (itself a 64-bit extension to the 32-bit Intel x86 instruction set) for the processor , due to begin production in 2009.

::) ::)

ותלמד לקרוא או תטרח לקרוא את הכתבות שאתה מביא, שום בסיס שום צבא ושום נעליים בקשר ל15,000 .

http://www.computerworld.com/action/article.do?command=viewArticleBasic&articleId=9035161

In the Presidio, a former U.S. Army base in San Francisco, Advanced Micro Devices Inc. today is announcing delivery of its Barcelona quad- processor.

Supercomputer users were among Opteron's earliest adopters, and that is one piece of Opteron history that may be repeated with release of the quad- Barcelona. What may well become the world's largest supercomputer is now being built at the Texas Advanced Computing Center with Barcelona chips.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל אלה שחושבים שאמד בצרות צרורות/אדירות אתם מגזימים וסתם מנפחים...נכון שלאמד אין מזומנים ורווח כמו לשל מתחרתה אבל הדברים נמדדים גם בנתח שוק...פיתוחים עתידיים כלומר יכול להיות שאמד יצרה כאן יתרון שיבוא לידי ביטוי בהמשך מי יודע לי לא נראה שהם הלכו על אריכטקטורה קשה ליצור רק בשביל לעשות לעצמם חיים קשים...נראה מעט מוזר אולי כל העניין הזה הוא הימור של אמד שהולך ומסתמן כלא משתלם ביחס יצור/רווח לא יודע...לפני שבאים לבנות אריכטקטורה חדשה/משופרת יש השערות וחישובים מתמטים/סימולציות/הערכות ליעלות האריכטקטורה לא? בכל אופן לי כצרכן שעומד לקנות בקרוב מחשב חשוב לי שתהיה תחרות זה מעולה לנו כצרכנים לביצועים ומחירים...ומקווה שבבנצמארקים הבאים תברר לנו תמונה חיובית יותר לגבי הברצלונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

The SSE5 (short for Streaming SIMD Extensions version 5), announced on August 30, 2007, is a new 128-bit extension to the AMD64 instruction set (itself a 64-bit extension to the 32-bit Intel x86 instruction set) for the processor , due to begin production in 2009.

::) ::)

אינטל לא תספיק להכניס SSE5 לנהלם, בגלל שגודל ה- die יוגדל למרובע ליבות טבעי.

לדעתי זאת אחת האסטרטגיות של לדפוק את נהלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במשך כמה חודשים אורי פימפם את השכל עד כמה המעבד הזה של יקרע לאינטל את פי-הטבעת, עכשיו המעבד יצא, הוכיח עצמו ככישלון לעומת ההיפ שamd יצרה סביבו, והוא עובר למפמם את sse5.

איך אורי, שנחסם בכל פורומי החומרה והתוכנה בארץ, ממשיך לכתוב כאן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוספת של כמה פקודות וקטוריות זה לא מה שידפוק את נהלם.

AMD צריכים לשחרר עוד הרבה מידע על בולדוזר.

AMD לא ממש עומדת בציפיות וביעדים שהיא מציבה עד כה - והסיכוי שתעמוד בפיתוח ובזמנים למוצר שמסתמן כפורץ דרך גדול יותר מברצלונה, קלוש, לדעתי.

אני מקווה ש בכלל תשרוד עד 2009. וזה לא נראה לי הולך לקראת בלי שינוי רציני - כמו בחרה אחרת או קבוצת משקיעים שיממנו אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל אלה שחושבים שאמד בצרות צרורות/אדירות אתם מגזימים וסתם מנפחים...נכון שלאמד אין מזומנים ורווח כמו לשל מתחרתה אינטל אבל הדברים נמדדים גם בנתח שוק...פיתוחים עתידיים כלומר יכול להיות שאמד יצרה כאן יתרון שיבוא לידי ביטוי בהמשך מי יודע לי לא נראה שהם הלכו על אריכטקטורה קשה ליצור רק בשביל לעשות לעצמם חיים קשים...נראה מעט מוזר אולי כל העניין הזה הוא הימור של אמד שהולך ומסתמן כלא משתלם ביחס יצור/רווח לא יודע...לפני שבאים לבנות אריכטקטורה חדשה/משופרת יש השערות וחישובים מתמטים/סימולציות/הערכות ליעלות האריכטקטורה לא? בכל אופן לי כצרכן שעומד לקנות בקרוב מחשב חשוב לי שתהיה תחרות זה מעולה לנו כצרכנים לביצועים ומחירים...ומקווה שבבנצמארקים הבאים תברר לנו תמונה חיובית יותר לגבי הברצלונה.

אין לנו שום בעיה עם הרעיון שלהם.

היה להם רעיון שאפתני יותר מידיי, והם כמעט הצליחו.

ברור שהם עשו חישובים לפני, אבל אף אחד לא צפה שתיהיה בעיה להרים את מהירות השעון מעל 2.4.

אפילו אם AMD היו מוציאים רק מעבדים כפולי ליבה, אבל כאלו שהיו עובדים בצורה מדהימה מצבם היה טוב ברבה.

אני מציע לך לקרוא את הכתבה הזו:

http://www.tgdaily.com/content/view/33776/128/

נכתבה ע"י פאן של .

זאת לא בושה לפגר בטכנולוגיה, זאת בושה לעבוד 3 שנים על מעבד ובסוף לגלות שהשיפור הוא מזערי.

תסתכל על , כולם יודעים שה-FSB פחות מתקדם מבחינת מאשר HT, אבל בכל זאת המעבדים שלה מביאים יותר ביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Phenom X4 יתמוך ב-H.T.3.0 + בתדר של 1066Mhz צ'יפסט RD790 החדש, המעבד יתחיל במהירות שעון של 2.6Ghz ל- 3Ghz.

אז חברה לפני שאתם קוטלים, תעשו שעורי בית.

ולא לקחתי בחשבון שפאנום יהיה מסטפינג B2, חגיגה לאוברקלוקים. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Phenom X4 יתמוך ב-H.T.3.0 + בתדר של 1066Mhz צ'יפסט RD790 החדש, המעבד יתחיל במהירות שעון של 2.6Ghz ל- 3Ghz.

אז חברה לפני שאתם קוטלים, תעשו שעורי בית.

ולא לקחתי בחשבון שפאנום יהיה מסטפינג B2, חגיגה לאוברקלוקים. :xyxthumbs:

אתה מפגר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...