2בעיות - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2בעיות

Culandur

Recommended Posts

דרייברים שפויים לצ'יפסט ולשאר רכיבי החומרה.

עדכונים מ Window update, כן, את כולם... למעט ה .NET הזה, סתם שוקל הרבה ואין בו צורך.

הסרה של הדרייברים הנוכחיים של כ' המסך והתקנתם מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרייברים שפויים לצ'יפסט ולשאר רכיבי החומרה.

עדכונים מ Window update, כן, את כולם... למעט ה .NET הזה, סתם שוקל הרבה ואין בו צורך.

הסרה של הדרייברים הנוכחיים של כ' המסך והתקנתם מחדש.

נעשה אבל עדיין ככה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לבעיית האיקונים יש הרבה tweaks שעוסקים בנושא, ניתן להגדיר גם בתוכנות כמו iconworkshop באיזה כמות צבעים להשתמש באיקונים, כמו כן פיתרון כמו rebuild לאיקונים יכול לעזור, ולפעמים זה מצריך גם אתחול.

בקשר לבעיית הdivx תפקט קצת יותר כדי שזה יהיה מובן..

המחשב שלך מספיק חזק כדי לנגן שמקודדים בdivx בלי בעיה. לכן הסבר מפורט על איזה סרט, מה הבעיה ובאיזה נגן אתה משתמש לא יזיקו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מעוניין להתקין תוכנות שיחזיקו לי אייקונים יפים זה טיפשי

ואני לא מוכן לעזור לך !

זה נשמע לך הגיוני שאני יענה ככה ?

נכון שלא ?

לא עדיף שתרשום משהו כמו "על איזה tweaks אתה מדבר?" או "האם אני חייב להתקין את התוכנה הזו כדי לסדר את הבעיה?"

אני בסך הכל נתתי דוגמה לאחת מתוך עשרות תוכנות שיכולות לעשות פעולות פשוטות כמו rebuild לאקונים או לשנות את אופן התצורה של האיקונים. לא בא לך להתקין אותך לא צריך !

האמת שאני די בטוח שאחת מהם מותקנת אצלך במחשב אחרת לא היית מגיע למצב שכזה. ושוב זה לא מחייב שזה תוכנה שקשורה בכלל באיקונים כמו התודגמה שנתתי.

לכן אני מציע שתגיב בצורה אחרת כדי שנעזור לך לפתור תבעיונת הפשוטה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, בכל אופן בא לך לנסות אחד מהם כדי לנסות לסדר את הבעיה ?

אני בטוח שזה אפשרי בלעדיהם כי זו הגדרה במערכת עצמה, רק שאין לי מושג איך לשנות אותה, בלי להשתמש בתוכנת עזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי, אבל www.google.com יכול לתת לך..

פשוט תרשום שם את שם התוכנה וזה ימצא לך מה שתבקש.

ואם אתה שואל איך זה שאין לי זה מפני שפשוט הורדתי אותה בתוכנת שיתוף ולא באתר כולשהו.

ושוב הסיבה שנתתי לך לינק לתוכנה הזו דווקא הוא שהיא האחרונה שהשתמשתי בה ואני יודע בודאות שניתן לעשות בה את שני הפעולות שאמרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...