תעזרו ל noob לבחור מסך 17"-19" 1000-1700 שקל - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תעזרו ל noob לבחור מסך 17"-19" 1000-1700 שקל

[NOS]

Recommended Posts

כן כן , לצערי אני הנוב ואני זקוק למסך (אחרי שהקודם נגנב :pissed: )

אני לא מבין הרבה במסכים ודברים כמו TN או כיול לא אומרים לי כלום ...

יש ברשותי 1700 שקל ואני מוכן לבזבז אותם אבל רק אם זה כדאי ...

השימושים הם קצת מהכל ( משחקים , פוטושופ , ואופיס )

אני לא סגור אם אני רוצה 17" או 19 " , האם כדאי לקנות 17 מצויין או 19 טוב ?

יש ברשותי כרטיס מסך ג'יפורס 6800GT ( :-\ )

תזכרו , המטרה היא כמה שפחות כסף אבל שיהיה מסך טוב (ראיתי לפני שנה בבאג 17" של שראו בו ממש מצויין )

אז מה שתציעו לי אני קונה, רצוי שהמסך יהיה מ PANDAS.CO.IL ושתהיה תשובה עוד השבוע (מחכה למשלוח ביום ראשון)

אז תודה למי שעוזר :yelclap::xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי שתבין למה ממליצים לך על מה שממליצים לך כדאי שתקרא את המאמרים שמפנים אליהם בסטיקי.

המסך המומלץ בתקציב ובשימושים שלך הוא ויוסוניק VP930. תתעלם מהשטויות שפנדס כותבים שם.

מסכי 17" אינם יותר טובים ממסכי 19" זהים במחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים עם borsood: ה-VP930 הוא ממש לא רע כמו שה-20MS זמן תגובה גורמים לו להיראות ולכן יתאים _גם_ למשחקים. מבחינת זמן תגובה יש לו בעיה אחת - בין צבע כהה אחד לאחר זה יכול להגיע ל-80MS. אבל משום ההבדלים בין הגוונים לא גדולים, זה עשוי להיות לא מורגש כלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי זמן תגובה, אני נוטה להסכים ....לי יש מסך איכותי עם פאנל P-MVA של עם זמן תגובה של 25ms .התקנתי עליו PES6 ולא הצלחתי להבחין במריחות כלשהן....לדעתי ראו אפילו יותר טוב מאצל חבר שלי שיש לו מסך 930B המתהדר בזמן תגובה של 8ms .

לגבי ההמלצה הכמעט -פבלובית כאן בפורום על ה-VP930 אני תוהה מי מין הממליצים אכן ראה אותו במציאות....חבר שלי ,שיש לו מסך EIZO1910 ,כשהזכרתי באזניו שאני שוקל לקנות את ה-VP930 אמר לי לברוח ממנו...הוא הזמין לפני כשנה את המסך ולדבריו המסך סבל מגרעיניות קשה ...כאילו רואים את הפיקסלים מופרדים אחד מהשני...או משהו כזה...במאמץ רב הוא הצליח להחזיר את המסך לאומניטק וקנה EIZO. גם כאן בפורום חלק מהאנשים שקנו אותו דיווחו על בעיות דומות או אחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי ההמלצה הכמעט -פבלובית כאן בפורום על ה-VP930 אני תוהה מי מין הממליצים אכן ראה אותו במציאות....חבר שלי ,שיש לו מסך EIZO1910 ,כשהזכרתי באזניו שאני שוקל לקנות את ה-VP930 אמר לי לברוח ממנו...הוא הזמין לפני כשנה את המסך ולדבריו המסך סבל מגרעיניות קשה ...כאילו רואים את הפיקסלים מופרדים אחד מהשני...או משהו כזה...

EIZO1910 ב1700? איפה? מתי?

מסכי EIZO הם בהחלט מסכים מעולים אבל ביחס תמורה\מחיר הם לא מצטיינים. :(

ברמת התקציב שלו אין לVP930 מתחרים לצערי. המתחרה היחידי הוא ה971P שאינו מתאים כל כך למשחקים ובנוסף המחיר שלו טיפס לאחרונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברמת התקציב שלו אין לVP930 מתחרים לצערי. המתחרה היחידי הוא ה971P שאינו מתאים כל כך למשחקים ובנוסף המחיר שלו טיפס לאחרונה.

ראית את ה-VP930 בפעולה? אם כן, חבל שלא ציינת זאת. קראתי כאן בפורום לא הרבה הערכות של אנשים שרכשו אותו. חלקם מרוצים , וחלקם(לפחות אחת אני זוכר בבירור :

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=275658.0 ),ממש לא. הרושם שלי הוא שאנשים כאן בפורום ממליצים עליו למרות שמעולם לא ראו אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא מסתכלים על המחיר, מה בכל זאת עדיף ה 971P או VP930?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...הוא הזמין לפני כשנה את המסך ולדבריו המסך סבל מגרעיניות קשה ...כאילו רואים את הפיקסלים מופרדים אחד מהשני...או משהו כזה...במאמץ רב הוא הצליח להחזיר את המסך לאומניטק וקנה EIZO. גם כאן בפורום חלק מהאנשים שקנו אותו דיווחו על בעיות דומות או אחרות.

אכן, תופעת גרעיניות כזו (לפעמים גם מכנים אותה נצנוץ) קיימת בלא מעט מסכים. משום מה, לרוב דווקא באלה עם הפאנלים האיכותיים. יש אחוז קטן של אנשים שמאוד סובלים מהתופעה הזו. אם אינך ביניהם, זה לא יפריע לך בכלל וייתכן שגם לא תשים לב לזה.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שאני כן ביניהם...אותו בחור בעל האיזו היה אצלי וראה את שני המסכים שיש לי (LG ו EIZO ) ,והתרשם לטובה מה- (נו, EIZO מאותו הדגם היה גם לו..). כשהזכרתי את הויוסוניק הוא אמר שאיכות הצפיה תהיה שונה לחלוטין ממה שהתרגלתי,ושלא אוכל לסבול את זה. לעומת זאת, הבחור שמכר לי את ה-EIZO שיש לי,דווקא אמר שהוא ראה את ה-VP930 ורואים מצויין (אם כי כמובן לא כמו האיזו שלו-שלי...).לסיכום ,כדאי לקנות את ה-VP930 (וכל מסך אחר) רק אם רואים אותו ומתרשמים ממנו בעיניים. לצערי, לא מצאתי בשום מקום תצוגה של ה-VP930.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי מה גורם לך לחשוב כך.

כמו שהסברתי מקודם,אותו בחור שיש לו אותו מסך כמו שלי (או למעשה לי יש שניים עם תצוגה דומה לשלו) ,ומכאן אני מסיק שהעדפות הצפיה שלו דומות לשלי,קנה את הויוסוניק והתצוגה היתה בעיניו גרועה מאד ,כמו שתיארתי מקודם,עד כדי כך, שהוא החזיר אותו, הוסיף כסף ורכש EIZO . יתכן והמסך שהוא קנה היה תקול,או שכך רואים בכל הדגמים האלו. למרות זאת, אני חוזר ואומר ,שעד שלא אראה אותו בעיני ,לא אוכל לדעת אם הוא טוב לי או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראית את ה-VP930 בפעולה? אם כן, חבל שלא ציינת זאת. קראתי כאן בפורום לא הרבה הערכות של אנשים שרכשו אותו. חלקם מרוצים , וחלקם(לפחות אחת אני זוכר בבירור :

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=275658.0 ),ממש לא. הרושם שלי הוא שאנשים כאן בפורום ממליצים עליו למרות שמעולם לא ראו אותו.

צריך לזכור שמסכים זה גם דבר אידיבידואלי, לא כולם רואים אותו דבר' אבל יש דברים שמשותפים לכולם.

ארז ראה אותו, בחן אותו וממליץ עליו - לי זה מספיק.

בנוגע לבעייה שהייתה באשכול שציטטת - זו משותפת לכל מסכי LCD והיא בולטת יותר במסכים איכותיים. גם אני רואה אותה במסך שלי אבל "לימדתי" את המוח להתעלם מהרשת הזו.

אולי גם נתקלת באשכול של מי שראה קורונה בVP930 בסוף הוא היה צריך לעבור לדל. לזה כנראה אין פתרון ללא העלאת תקציב די דרסטית.

מצד שני אולי אתה לא תראה מריחות ב971P תוכל ללכת ולנסות אותו בחנויות שבו הוא מוצג.

אם לא מסתכלים על המחיר, מה בכל זאת עדיף ה 971P או VP930?

ה971P מציג צבעים יותר מדוייקים מצד אחד ומצד שני יש לו מעברים איטיים בחלק מהגוונים מה שגורם לחלק מהאנשים לראות מריחות בחלק מהמשחקים.

לכן 971P עדיף למי שיש לו תקציב אינו משחק וחייב עיצוב של או לגרפיקאים דלפונים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארז ראה אותו, בחן אותו וממליץ עליו - לי זה מספיק.

לי זה לא מספיק... עד כמה שאני מעריך את יכולותיו וכישוריו של ארז ,אין טוב ממראה עיניים....

בנוגע לבעייה שהייתה באשכול שציטטת - זו משותפת לכל מסכי LCD והיא בולטת יותר במסכים איכותיים.

אני לא בטוח שבעייה שהיתה באשכול זה משותפת לכל מסכי LCD ולראיה גם ארז כתב שם שיתכן שהמסך הנידון היה תקול.יכול להיות שה"בעייה " שאתה מדבר עליה היא משהו אחר ממה שתואר באותו אשכול.בנוסף,חברי לא נתקל בבעיה זאת ב-EIZO שלו וגם לא ב- שלי אבל כן נתקל בה ב-VP930 עד כדי כך שהוא הזהיר אותי "לא להתקרב" לויוסוניק... שוב, יתכן והמסך שהוא קיבל ,וגם של גלית מאותו אשכול ,היו תקולים...

גם אני רואה אותה במסך שלי אבל "לימדתי" את המוח להתעלם מהרשת הזו.

איזה מסך יש לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על העזרה עד עכשיו :xyxthumbs:

אבל אני מבין שהאיזו לא בתקציב שלי לכן אין טעם בכלל לדון עליו :smile1:

מה אתם אומרים על ה LG הזה http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=39_44_2207&products_id=17095

ומה ההבדל בין ה L1900J ל L1900R

:nixweiss:

פשוט היו לי שני מסכי LCD 17" של בעבר והייתי מרוצה מאוד מהם :jump:

עוד משהו , אם אני מקבל מסך עם גרעניות יש על זה אחריות או משהו ? , איך התופעה באה לידי ביטוי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...