FIFA 2008-הדמו שוחרר! - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

FIFA 2008-הדמו שוחרר!

eyal00

Recommended Posts

תודה אחי, שמעתי באמת שהם שיחררו משהו אבל לא כל כך חיפשתי. הייתי עסוק (ביושוק ;))

עריכה:

אין לEA אפילו טיפת בושה?!

עדיף היו עושים פורט מה360, אני לא מצליח לזהות שום דבר חדש חוץ מזה ששינו את כפתור השליחה. עכשיו אתה צריך לכוון עם הג'ויסטיק (אני מניח שזה יהיה בלטי אפשרי עם מקלדת)

הגראפיקה נשראה אותו דבר והמשחקיות גם כן.

הם אפילו לא תרחו לשנות את הממשק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רשמים מהדמו:

הדבר שישר שמתי לב אליו - הכפתור להחלפת שחקנים הוחלף לQ במקום S = דבר זה מאוד מאוד מאודדדדד לא נוח וממש מעצבן :pissed: :pissed:

חידושים:

לא שמתי לב לשום דבר חדש פרט לקטע של co-op carrier אבל אלה סתם תוספות פונקציונאליות, מנוע המשחק אותו חרא.

VIVA LA PES

מתי יוצא PES7?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בני זונות שמעתי שמסי קיבל רק 87!!! כוסאמא של EA!! לשרוף את EA!!!! השחקן המושלם בכל הזמנים קיבל רק ציון כזה עלוב GOD DAMN YOU

אה ומה אתם מצפים מבחינת חידושים, בין 07 ו06 לא היה הרבה.. זה רק נחמד יותר שהחולצה של בארסה התעדכנה מחצאים לפסים.. וכן אפשר לכוון במקלדת -בערך- לאן אתה רוצה למסור.. המחשב משלים לך את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו עכשיו גם שיחקתי בזה - למה לעזאזל הם עשו שהמשחק יהיה ברזולוציה של 640X480, בלי אפשרות לשנות את זה?

- באיכות נמוכה (אפילו 07 נראה טוב יותר)

- למה S לא מחליף שחקן בהגנה? למה זה צריך להיות Q?!

-למה D+Z לא נותן בעיטה-פס חלשה במצב של אחד-על אחד מול השוער, הם היו חייבים לשנות את זה להקפצה? החמצתי ככה 2 מצבים של 100%

- ושוב - למה לעזאזל מסי קיבל 87 בתור קשר התקפי, 85 בתור שחקן התקפי ו89 בתור ווינגר?! GOD DAMN YOU

ורונאלדו מקבל 91... בדיחת השנה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה אתם מתקשים, לא שמתם לב שאפשר לשנות את המקשים לפני כל משחק?

אני משחק בפיפא משנת 96 בערך וכל פעם שיניתי את המקשים לאותה קונפיגורציה שעד היום הכי נוחה לי. מה אתם אשכרה מסתמכים על הסידור העלוב שלהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפיפא 2000, כל שנה המשחק התדרדר...

אין בכלל מה להשוות את זה ל PES. פיפא זה יותר ארקייד...

PES2008 נראה פצצה בסירטונים, רק לדעתי חבל שכשנותנים פס, הכדור טס על הדשא כאילו הוא פלטה... הוא לא מקפץ... קיצר תראו תסרטונים ותבינו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...