דיון מרוכז- קריעת תמונה, V-Sync ונפילות FPS - עמוד 18 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מרוכז- קריעת תמונה, V-Sync ונפילות FPS

SyndromE

Recommended Posts

• תגובות 284
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז אם אני משתמש ב- RADEON PRO בהגדרה של 1, אין שום משמעות לטריפל באפר אם אני לא מפעיל סינכרון אנכי נכון?

אכן ללא Vsync לא ידוע לי על שום משמעות חיובית לטריפל באפר. (אבל כן יכולה להיות משמעות שלילית, לכן עדיף שתכבה אותו).

וזה לא שאתה לגמרי "חסין לאג" עם Radeon Pro בהגדרה של 1. במיוחד כשמדברים על כך ש-AMD היום לא מאפשרים הגדרה זאת בדריבר ושזה כבר לא באמת עובד.

נראה שתצורת SLI שואפת ל MPF של 1 או 0 (שמשום מה לא ניתן להגדרה ברמת הדרייבר של NVIDIA - מינימום 1, מקסימום 4. זכור לי שבגרסאות הישנות יותר היה ניתן לרדת לערך 0 ולטפס עד 8 ) .

אנוידיה ביטלו את האפשרות ל-0 בדריבר ("תיקון קוסמטי") בטענה שאין היום הבדל עם הכרטיסים שלהם. (אולי יש הבדל עם ליבות ישנות?)

הבנתי שערך 0 כבר לא רלוונטי מאז vista. בעמ' הבא מדברים על זה כולל תגובת נציג אנוידיה:

http://forums.guru3d.com/showthread.php?t=365860&page=8

אבל אני לא בטוח למה מגבילים ל-4 במקום 8 (וזה לא רק ב-SLI). אולי גם התשובה לזה נמצאת באותו הת'רד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן ללא Vsync לא ידוע לי על שום משמעות חיובית לטריפל באפר. (אבל כן יכולה להיות משמעות שלילית, לכן עדיף שתכבה אותו).

וזה לא שאתה לגמרי "חסין לאג" עם Radeon Pro בהגדרה של 1. במיוחד כשמדברים על כך ש- היום לא מאפשרים הגדרה זאת בדריבר ושזה כבר לא באמת עובד.

רגע אז אם לא מאפשרים הגדרה כזאת בדרייבר, איך Pro יכול לעזור?

נ.ב. - אתה יודע איך OC למסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה השמועות שרצות. אני לא יכול לאמת בלי כרטיס . אם הם אכן לא מאפשרים אז ההגדרה ב Pro לא תשנה שום דבר, לצערי.

לגבי OC למסך, נסה את התוכנה הזאת:

http://www.monitortests.com/forum/Thread-Custom-Resolution-Utility-CRU

עריכה: מדריך ל-AMD:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סינדרוםE יש לך מושג אם אני יכול להרוויח משהו מהתעסקות בתזמונים של המסך FRONT PORCH וכו' ? לא הצלחתי למצוא על זה מידע באינטרנט מעבר לדיונים על התזמונים במצלמות, וכשאני משנה אותם המסך עובד כרגיל ...

ושאלה נוספת, המסך שלי מוגבל ל76HZ , ברגע שאני מנסה 77 ומעלה אני מקבל ממנו הודעה שהוא לא תומך. יש דרך לעקוף את זה ולהגיע לקצב גבוה יותר או שזאת המגבלה וזהו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סינדרוםE יש לך מושג אם אני יכול להרוויח משהו מהתעסקות בתזמונים של המסך FRONT PORCH וכו' ? לא הצלחתי למצוא על זה מידע באינטרנט מעבר לדיונים על התזמונים במצלמות, וכשאני משנה אותם המסך עובד כרגיל ...

ושאלה נוספת, המסך שלי מוגבל ל76HZ , ברגע שאני מנסה 77 ומעלה אני מקבל ממנו הודעה שהוא לא תומך. יש דרך לעקוף את זה ולהגיע לקצב גבוה יותר או שזאת המגבלה וזהו ?

לא מבטאים את ה-E ב-Syndrome... ;)

אני לא בטוח איך Front Porch יכול לתרום ב-OC, אבל אני כן משתמש בשני סוגי הגדרות קבועות ל-downsampling:

האחת דיפולטיבית:

front porch 48 / 3

sync width 32 / 5

והשנייה שהעתקתי מאחרים (עזר לי עם downsampling לרז' מסויימות):

front porch 88 / 4

sync width 44 / 5

בכל מקרה הגיוני שהמסך שלך יעצר ב-76hz... יש מסכים שמיועדים ל-OC כמו ה- Yamakasi Catleap ו- Overlord Tempest.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אני נתקלתי בחומה של 63HZ עם המסך שלי. לא מצליח לעבור הלאה. מצד שני אני גם לא יודע מה כל הגדרה מציינת ב CRU.

נראה לי אני אפזול לכיוון ה- Overlord tempest.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

mishax1, תנסה רגע את ZOTAC FireStorm, יש שם אפשרות Monitor OC (ב-Settings צד ימין למטה) שיועדה ל-Titan אבל ראיתי דיווחים שזה עובד עם כרטיסי אחרים. למעשה נראה שזה עובד אצלי אבל אין לי מה לעשות עם זה (הוא נותן לי 84hz הכי גבוה אבל אני על מסך 120hz)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-precision X 4.0 יש למסך, וגם דרך הדריבר. לא יודע מה איתכם, פשוט עושים קוסטומיז.

עם הדל U2312HM הצלחתי להגיע ל-66HZ לא משהו משמעותי, מעל הוא מציג את החלונית שהוא לא תומך מעל 60HZ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מצאתי איפה ב-Precision X 4.0 מריצים את הכלי לאוברקלוק מסך מתוך התוכנה, אבל כן מצאתי את הקובץ "EVGAPixelClockOC.exe" בספרייה.

נותן לי לעלות ב-1hz ל-121hz (מעל זה התמונה נהיית מטושטשת) אבל אכן אני לא רואה יתרון בכלים האלו (מלבד אולי נוחות)

כי התוצאה זהה ל-custom בתזמונים אוטומטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם הדל U2312HM הצלחתי להגיע ל-66HZ לא משהו משמעותי, מעל הוא מציג את החלונית שהוא לא תומך מעל 60HZ...

גם אני עשיתי את זה ואני מרגיש שינוי לטובה במשחקים כמו BF3, זה עדיין לא מתקרב ל120HZ.. הלוואי והיו מסכי 120HZ במחירים שפויים בארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתקשה להאמין שיש עלייה משמעותית בזרימה בין 75 ל120 הרץ... אחרי שאני רגיל ל76 הרץ כבר חודש אני מיד מבחין בהבדל ב60 הרץ. זה לא מצגת שקופיות אבל גם ממש לא חלק בשבילי. אבל 75 הרץ זה פשוט חלק בטירוף, והזמן בין הפריימים הוא בערך 13 מילי שניות, ככה שכשזמן התגובה האנושי הוא 200-250MS במבחן שמבקש ממך רק ללחוץ על כפתור, ובמשחק נוסף לך עומס של לשים לב לשאר הכיוונים, להיות מוכן לדעת מתי לברוח או להתכופף למחסה, וכמובן בדרך כלל להזיז גם את הכוונת (ואם אין לך שריר איכותי אז לראות איפה היא ולהזיז שוב), ההפרש של בערך 5MS לטובת מסך 120HZ ממש ממש מתגמד. גם לגיימר מקצועי זה לא בשביל לשפר את המשחק אלא רק בשביל הכיף של התמונה החלקה לדעתי.

וסינדרום כנראה בגלל שהE גדולה בסוף חשבתי שזה SyndromeE או משהו :kopfpatsch: :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מצאתי איפה ב-Precision X 4.0 מריצים את הכלי לאוברקלוק מסך מתוך התוכנה, אבל כן מצאתי את הקובץ "EVGAPixelClockOC.exe" בספרייה.

נותן לי לעלות ב-1hz ל-121hz (מעל זה התמונה נהיית מטושטשת) אבל אכן אני לא רואה יתרון בכלים האלו (מלבד אולי נוחות)

כי התוצאה זהה ל-custom בתזמונים אוטומטים.

בהגדרות, חלון ראשי ההגדרה התחתונה רשום clock...משהו. תלחץ ויעלה כלי ההמהרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מגיע או צריך 80hz~ יש לי מסך 120hz. זה רשום במפרט.

מצד שני, אם אני עושה downsampling מרזולוציות גבוהות (עד 3200x1800) אני מוגבל ל- 75hz-76hz. (ורק 60hz ברז' 2160p).

אולי קשור בהגבלת clock כלשהיא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...