חשד: מתקן לשריפת גופות הוצת בזדון - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חשד: מתקן לשריפת גופות הוצת בזדון

stone cold

Recommended Posts

תעשה לי טובה, כל המדינה הזאת היא בית החרושת הפרטי שלהם לכסף. לא רק שרותי הקבורה, גם שירותי החיתון והגירושין אשר נתונים לחלוטין בידי משרד הדתות. וזה רק מתווסף לכך שהם לא יצרנים, לא מתנדבים לא לצה"ל ולא לשירות לאומי ובעצם עושקים אותנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

דריה יצא לי ליראות כאלו שדווקה כן עובדים בעבודות רציניות

הבעיה שלי זה אם חלק מסוים וגדול שמתקיים מקיצבאות ילדים ומימסחרה של הדת

אין חוק בדת היהודית שאסור לעבוד

וכן יש חוק שאוסר למסחר תדת

לצערי אנחנו חיים בארץ שאחד כמו אורי זוהר יכול לאפוך בה לרב מכובד

אחרי כל הסמים והבלאגן שהוא עשה בעברו

ובכלל הרבה עברינים אופכים לדוסים -כאילו שזה יאפוך אותם לאנשים טובים

אם הרבנים היו מלמדים תתורה כמו שצריך

לא היו המון פרזיטים דוסים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני חושבת שזה בגלל שהמדינה פשוט מאפשרת להם לחיות על חשבונה ולייבש את שד הרווחה עם קצבאות הילדים הבלתי נגמרות שלהם.

נראה לך שבברוקלין הם לא עובדים? בלונדון? בשטפנשטט? בוילנה? רק כאן הם ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כולם ככה

אבל הרבה מהם

תעשי לי טובה אני לא בדיוק מחבב אנשים שמאמינים בנחשים מדברים

אבל אסור לנו להיות גיזענים ולהכליל את כולם

לנו בניגוד להם יש חופש מידע כולל המידע שהם חיים בכת שמנצלת אותם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://he.wikisource.org/wiki/%D7%A7%D7%99%D7%A6%D7%95%D7%A8_%D7%A9%D7%95%D7%9C%D7%97%D7%9F_%D7%A2%D7%A8%D7%95%D7%9A_%D7%92

מכאן נובעת ההתנגדות של החרדים לעמוד בצפירה ביום השואה בגלל שזה מנהג גויים גמור .

ממש לא מכאן נובעת ההתנגדות לשריפת גופות -

בדת היהודית קיים חלק שמדבר על חזון העצמות היבשות - המשיח יגיע יום אחד ויקים לתחיה את כל הקבורים מהעצמות שלהם - בן אדם שהעצמות שלו לא יהיו בנימצא - ישאר מת.

מתוך האגדה הזו נובעת כל ההתייחסות של הדת היהודית לגופה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא מכאן נובעת ההתנגדות לשריפת גופות -

בדת היהודית קיים חלק שמדבר על חזון העצמות היבשות - המשיח יגיע יום אחד ויקים לתחיה את כל הקבורים מהעצמות שלהם - בן אדם שהעצמות שלו לא יהיו בנימצא - ישאר מת.

מתוך האגדה הזו נובעת כל ההתייחסות של הדת היהודית לגופה.

יכול להיות שתי טיעונים , לא חייב להיות רק טיעון אחד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שתי טיעונים , לא חייב להיות רק טיעון אחד .

ברור שאפשרי, אבל הטיעון שממנו הקרב נובע הוא זה, הבעיה עם הטיעון הזה הוא שהוא לא יקבל דעת קהל אז מוסיפים טיעונים למניפסט כמו "שואה" ומנהגי גואים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שאני בא בטענות אליך, אלא בכלל לדת בקטע הזה, אבל זה יותר נשמע כמו ציטוט שלקחו מהספר "ילדת ההפך" שקוראים בגן טרום חובה.

אז כל מה שהגויים יעשו אנחנו נעשה הפפך או לא נעשה סתם בשבל הפרנציפ?

ובכלל כל הדת בקטעים האלו מאוד משעשעת - המון מהסמלים היהודיים ודרכי הפולחן של הדת נובעים במקור מדתות פגאניות, אפילו עשרת הדיברות במקור נובע מספר המתים של מצריים העתיקה , נראה לי שהיהדות היא האחרונה שיכולה להתגאות כדת מונותאיסתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

" חוכמה בגויים האמן , תורה בגויים אל תאמין "

אם יש מנהג של חוכמה בגויים מותר לנו לחקות אותם (ורצוי )

אבל מנהג שאין בו חכמה אסור לנו לחקות . ועל זה נאמר "בחוקותיהם לא תלכו "

ומה לעשות שיש הרבה שונאים ליהדות בעולם , אז תשמע הרבה דברים נאצה כנגדה אפילו מפרופסרים מכובדים לכאורה "עפרא לפומייהו "

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשרוף גופות ולחסוך מקום (לכבד את החיים לפני את המוות), לכבד את רצון המת - נשמע לי כמו דברים בסיסים שאמורים להיות מושטטים בדת ולא צריך להיות צורך לקחת אותם בכלל.

יש המון שינאה לדת הזו כיום כי יש מעט מאוד אנשים שעוסקים בא ובאמת יודעים מה המשמעות שלה ומה המקור של כל דבר ועוד יותר מעט אנשים כאלו בארץ , הדת הזו בתהליכים של הוצאה מהקשרה כבר יותר מ800 שנה והרבנים של היום אונסים אותה מכל כיוון, איך מישהוא אמור לרכוש עבורה כבוד?? הנצרות והאיסלם יותר קרובות שנות אור ליהדות המקורית מאשר היהדות היום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחמד מאוד לראות כאן דעות על יהדות מהאנשים שהקשר היחידי ליהדות אצלם זה שסבא פעם היה איזה טמבל מיושן ופרמיטיבי שצם ביום כיפור.

וכל הידע שלהם על העולם החרדי מגיע מחדשות ערוץ 2, וכוכב נולד.

ואנחנו היום מאוד נאורים ואנשי העולם הגדול עם , וכך אני מרגיש ממש מגניב כמעט אמריקאי.

כדאי לכם ללמוד דבר או שניים על היהדות לפני שאתם מתחילים להביע ביקורות על דבר בו אינכם מבינים.

חבל מאוד שבפורום על כרטיסי מסך , רק אדם שמבין ויודע יכול להגיב.

אך כאן כל אחד שלמד בגן להגיד שמע , חושב שהוא מכיר את כל התורה כולה.

ולעניננו:

לא סתם אנשי הקיבוץ שבו היה המתקן הזדעזעו על קיום המשרפה.

שכל אחד יגש לסבו ויברר עימו איך הוא מרגיש לאחר שמשפחתו הלכה לעולמה במשרפות, איך זה לראות משרפות דומות כאן בארץ.

אני אישית הייתי בפולין והזדעזעתי לראות כאלו משרפות בארץ. הם ממש מזכירות את התופת ההיא.

מזל שסבי כבר לא בחיים לראות דבר כזה. וכדאי לנו לזכור את העבר של עמנו , ולא להתכחש לו.

בברכה, ליאור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...