כתבה מעניינת על המין הנשי (קישור ל-Ynet) - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כתבה מעניינת על המין הנשי (קישור ל-Ynet)

Chymes

Recommended Posts

• תגובות 114
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

הכי מצחיק שהאידיוט עוד רושם טוקבק כדי להגן על עצמו. טוקבק ארוך שרק לאפסים כמותו יש עצבים לקרוא...

בטח בעוד 30-40 שנה הוא יהיה הזקן העומלל הזה שחיי לבד (עם הג'וקים), משמין כי הוא אוכל ג'אנק כי אין מי שיבשל לו, מסריח כי אין מי שיכבס וינקה לו, בודד (מסיבה ברורה), חסר פרוטה כי הוא יבזבז הכל על ויאגרה ונערות ליווי. חגים הוא יצתרך לעשות אצל ההורים כשכל המשפחה מרכלת עליו ליד השולחן, והילדים של השכונה יבואו לזרוק אבנים על הבית שלו.

אף פעם לא שכבתי עם בחורה. לעזאזל, אף פעם לא נישקתי בחורה. אני לא מכוער, לא עקום, לא טיפש, מסודר, מתלבש טוב ועדיין אף בחורה לא יורקת לכיון שלי. ברגע שאני שואל בחורה שאלה קטנה ותמימה בלי שום כוונה להתחיל איתה (כי מה הטעם, גם ככה שום דבר לא יצא מזה) אחרי 15 שניות אני מתחיל לשמוע על החבר שלה, כדי שאבין את הרמז ואלך לעזאזל.

קראתי שצריך רק התמדה. נפלא. החלטתי להתמיד. ניסיתי להתחיל עם בחורה שניתן לדרגה ברמה 5 בסולם 1-10. בוא רק נגיד שאחרי ההתמדה הזאת כמעט נשפטתי אצל אלוף משנה על הטרדה מינית ואפילו פעם אחת לא נגעתי בה.

אני מבין היטב את הכותב. ראיתי גברים שמתייחסים לנשים כמו אל זבל, סמרטוט רצפה וזיינו בכמויות שלא היו מביישות כוכב פורנו. ראיתי גברים שברגע שהם פיצחו את החשיבה הנשית זיינו בחורה שונה כל שני וחמישי. אז לעזאזל עם המין הזה.

ולפני שתגזרי עלי חיי עוני ושפל, דעי לך שאני יודע לבשל יותר טוב מרוב הנשים, יודע לנקות, לכבס ובאופן כללי לתחזק את הבית יותר טוב מרוב הנשים. ולהבדיל מאדם X שנתקע בפאב ללא כל שאיפות, לי יש מטרות בחיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבהאדם אולי נחשב ל"תותח" בפי כל הערסים המצויים, אבל אושר בחייו הוא לא ימצא; אני אישית נמצא עם מישהי שהייתי נותן את חיי עבורה, ואני מתייחס אליה טוב, ולא מתעלם ממנה, והיא נראית ממש טוב (ולא רק לדעתי...), ולמרות זאת היא איתי....מסקנה-->הנשים הפרחות שהוא יוצא איתן לא שוות את זה =\

בקשר לבחור שמעליי, שמע, אל תקשיב לשיטות המדוברות, תמצא מישהי שמעניינת אותך (ואני לא מדבר על הבחורה הכי כוסית שאתה מאתר), ותזרום, סה"כ זה לא גרעיני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3. אני מקלל אותך בקללת השילשול המחריד

הלוואי ותשלשל בלי הפסקה מבוקר עד ערב ומערב עד בוקר.

מי ייתן והשלשולים לא יעזבו אותך, שתשלשל אפילו מהקטן.

יום טוב!!!

גרי (20.05.07)

אדיר!!! :screwy:

אתה לא יותר מרכבת ההרים בלונה פארק בתל אביב. ישן, מקרטע ומחליד, אבל כולם כבר עשו סיבוב ולמרות הבחילה הקלה בירידה, לכולם היה סבבה.

ואת זה אני תמיד הבנתי הפוך לא??

:smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף פעם לא שכבתי עם בחורה. לעזאזל, אף פעם לא נישקתי בחורה. אני לא מכוער, לא עקום, לא טיפש, מסודר, מתלבש טוב ועדיין אף בחורה לא יורקת לכיון שלי. ברגע שאני שואל בחורה שאלה קטנה ותמימה בלי שום כוונה להתחיל איתה (כי מה הטעם, גם ככה שום דבר לא יצא מזה) אחרי 15 שניות אני מתחיל לשמוע על החבר שלה, כדי שאבין את הרמז ואלך לעזאזל.

קראתי שצריך רק התמדה. נפלא. החלטתי להתמיד. ניסיתי להתחיל עם בחורה שניתן לדרגה ברמה 5 בסולם 1-10. בוא רק נגיד שאחרי ההתמדה הזאת כמעט נשפטתי אצל אלוף משנה על הטרדה מינית ואפילו פעם אחת לא נגעתי בה.

אני מבין היטב את הכותב. ראיתי גברים שמתייחסים לנשים כמו אל זבל, סמרטוט רצפה וזיינו בכמויות שלא היו מביישות כוכב פורנו. ראיתי גברים שברגע שהם פיצחו את החשיבה הנשית זיינו בחורה שונה כל שני וחמישי. אז לעזאזל עם המין הזה.

ולפני שתגזרי עלי חיי עוני ושפל, דעי לך שאני יודע לבשל יותר טוב מרוב הנשים, יודע לנקות, לכבס ובאופן כללי לתחזק את הבית יותר טוב מרוב הנשים. ולהבדיל מאדם X שנתקע בפאב ללא כל שאיפות, לי יש מטרות בחיים.

אתה יודע למה?!

כי אתה עושה מאישה אלילה יותר מימה שהיא

אתה צריך איזה מישהי שתיתן לך סטירה שתעיר אותך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלילה? מי שמהלל כותב של מאמר מטופש שכזה לא יעשה מאישה אלילה.

לא שכב ולא התנשק בחיים שלו? Gee, I wonder why. והוא עוד בוכה שנשים לא פורסות את עצמן לרגליו כמו פסטרמה. בטח שבנות לא יבואו אליך - כי כל מה שאתה רוצה זה "להבקיע", כמו הכותב של הכתבה. קח 200 שקל, לך לתחנה המרכזית בת"א ותשחרר קיטור ואז תוכל לבוא לחברים שלך ולספר שזיינת והם ירקדו סביבך במעגלים ויסגדו לך. הטעות שלך זה שאתה מתחיל עם בחורות שאינך מכיר (ואז עוד מתעצבן על זה שיש להן חבר) למטרה שאינה טהורה ובגיל הזה הן מריחות את זה ומתאוות את זה.

אני מכירה את סוג ה"גברים" (או יותר נכון, ילדים) כמוך. לא אכפת לך אם לבחורה יש חבר, היא לסבית, לא בא לא, לא מוצאת אותך מושך או יש לה בעל עם 3 ילדים - כל הצרה שלך היא שהיא אמרה לך "לא" ומעבר לזה שום דבר לא מעניין אותך. מכאן אתה מתעצבן ונהייה מתוכסל ונסיון החיזור הכושל שלך הופך ל"מי רוצה אותך בכלל יא כונפה!". תבין. נשים זה לא גברים. הם לא יזיינו כל דבר רק בשביל לזיין. אינך יכול להאשים אותן שלא בא להן. הרי לא בא לך לבוא ולינוק את כל הסמוחטה מתוך אף של כלב ואף אחד לא שופט אותך ואת כל מינך בגלל זה, נכון? כל התפיסה שלך מעוותת. אתה לא מבין למה לא בא להן ומתעצבן. לא בא להן וזהו. לט איט גו. מה השלב הבא? לכפות את עצמך? יכול להיות שיש גם משהו דפוק בתקשורת הבינאישית שלך אם נשפטת על הטרדה מינית. :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרי לא בא לך לבוא ולינוק את כל הסמוחטה מתוך אף של כלב ואף אחד לא שופט אותך ואת כל מינך בגלל זה, נכון? כל התפיסה שלך מעוותת.

זאת כאילו ההשוואה שלך למציצה??

קצת מוגזם לא???

:screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אויש אויש אויש... אין לזה פתרון, ואין שום, אבל שום נוסחת קסם שיכולה להכניס את הדינמיקה האינסופית בין גברים ונשים לאיזושהי משוואה. תתמודדו ותכירו בזה. יש כל כך הרבה סוגים של בני אדם, ולכל אחד מהם כל כך הרבה סוגי תגובות, אפילו לסיטואציות זהות. אחת תאהב מניאקים שריריים, אחת תאהב אמנים רגישים, ואחת לא תאהב כלום מלבד עצמה והכסף שיכול להיות לבן הזוג הפוטנציאלי. אני, שגם לי אין כזו הצלחה עם בנות המין השני, גיליתי שאין שום חוקים והכל כשר. אפשר להתחיל בכל מקום, ואפשר להתחיל עם כל אחת. השאלה איך, והשאלה איך אתה מרגיש באותו רגע. התחלתי עם המון בנות, ותכל'ס, זו באמת סטטיסטיקה ועניין של התמדה. הנקודה החשובה היא לא לנסות להבין למה הן אומרות לא, כי יכולות להיות מיליון תשובות וזה סתם בזבוז זמן, זמן שאפשר לנצל אותו להתחיל עם עוד בנות, או לחילופין לאונן או לבדוק מתחים למעבד והזכרונות חח. העניין הוא שאתה לא יכול לדעת על מה אתה נופל. וזה מביא אותנו לבעיה אחרת לגמרי - סקס הוא מצרך חובה רק כשאין לך אותו. אם יש לך סקס ממישהי שאתה לא מעריך, זה בערך יותר גרוע מבכלל לא. אז יותר חשוב קודם שתמצא חן בעיניך הבחורה עצמה, ולא הגוף שלה. רק עשייה מלמדת אותך, וזה נסיון שהתת מודע מבין, אין צורך להסיק שום מסקנה שכלית. אז תמשיך לנסות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהיא אומרת לך שיש לה חבר, בין אם זה נכון או לא, זה מבחן, ואם אתה מוותר, אז נכשלת במבחן. כמובן שצריך טיפה יותר מ"לא לוותר", בכל זאת, אי אפשר "לא לוותר" לחזור על משהו שלא עובד, כמו שאני הייתי צריך לגלות בכמעט שלוש שנים של ניסיון כואב.

הרשה לי לספר לך סיפור על אחד מהחברים הקרובים שלי שיוצא עם מי שהיא ידידה שלי בעיקרון (ולא, לא הייתי מעוניין בה בעצמי).

כמה שבועות לפני זה הסברתי לה בפירוש את דרך המניפולציה שגבר עושה בשביל לגרום לבחורה להיות אובססיבית לגביו; מאוחר יותר היא אמרה שלא אכפת לה מה ה"תיאוריות האלכסיות" (שזה מושג שנוצר בצורה ספונטנית אצל כל מי שיצא לי לנהל איתו מספר שיחות פרטיות) שלי אומרות(למרות שהן לא בדיוק שלי), היא לא אוהבת שמתייחסים אליה רע.

בפעם הראשונה שהיא באה לישוב שלו, פתאום באיסיקיו היא התחילה עם ביצ'ינג לגבי זה שהוא יבין את ההקרבה שלה של לקום ביום למחרת ב6, וכל זה. בניגוד לנטייה הטבעית שלו, הוא החליט להקשיב למה שאמרתי ובמילותיו אמר שאם היא לא רוצה, היא לא חייבת לבוא, ועם מצב רוח כזה עדיף שלא תבוא, מה גם שגם הוא צריך לקום מוקדם בשביל לפגוש אותה. ומה קרה? הביצ'ינג עבר, היא הבינה שהיא רוצה את זה יותר מדי בשביל לוותר על זה, והיא באה גם ביום למחרת עם מצב רוח טוב.

מקרה אחר: הם יוצאים בערב עם חברות שלה, הוא לובש מכנס X; היא מבקשת ממנו להחליף אותו, וכשהוא מסרב, היא מחליטה להעציב את עצמה תוך כדי שהיא נזכרת בכל תראומות הילדות שלה. הדבר שהיה יכול להיות מצופה שהיא תרצה הבנה, נכון? אבל חבר שלי לא מסוגל לעזוב לה עם הדכאונות והשגעונות שלה, וגם מודה בזה, אז הוא אמר (אולי טיפה בהגזמה מכוונת) "למה? למה את עושה לי את זה?! אני לא יכול לעשות כלום עם הדכאון שלך, יש לי מספיק תסביכים לעצמי, אני לא יכול לעזור לך ואני לא רוצה לתת לך עצה דפוקה!" - לכאורה, יחס אטום ובלתי מבין. ומה קרה? עבר לה.

זה מקרים בודדים, אבל לדעתי זה ממחיש טוב עד כמה לעשות את הדבר ש"לא נשמע הגיוני" לפעמים עובד כמו קסם. מעכשיו הוא מבחינתה מושלם (היא ממש אומרת את זה), והיא הפכה אובססיבית לגביו (הרבה הודעות SMS, למשל), וזה עוד אחרי שאני הסברתי לה במפורש את "הטריק".

אבל עם נשים זה עובר אפילו את הגבול של הזוגיות, ואל תוך הידידות; אפילו בשביל שבחורה תקח אותך ברצינות בתור ידיד, אתה צריך להתנהג כאילו שאתה לא שם זין עליה, ובכל רגע, בכל דבר שלא מוצא חן בעינייך אתה תעזוב ישר מבלי לחשוב פעמיים, ובאמת לעשות את זה אם צריך (כלומר, לעזוב) - זו אגב, התורה על הרגל אחת (איך שאני רואה את זה, לפחות).[כמובן שצריך להבין ש"התורה על רגל אחת" זו לא כל התורה, אז לא צריך לגרור אותי לניטפיקינג, במיוחד כשאני לא איזה סמכות עליונה בנושא]

ודבר אחרון: בחיים, אבל בחיים אל תקח עצה מנשים, במיוחד לא מכאלה שכועסות על כל העולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Alechko ,

אין לך מושג כמה אתה טועה לגבי כל התורה על רגל אחת הזאתי בחיים האמיתיים

אם זה עבד בטח על איזה ילדה בת 13-15 שמחפשת יחס או מישהי פשוט טיפשה או ילדה קטנה ולא חסר כאלה פאקצות גם בגיל 20 :kopfpatsch:

פשוט עצוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעיה? הן מתנהגות ככה, ולהן זה עובד. חוץ מזה, זה טוב גם כשחברים עושים בעיות, או בעבודה, ואני ראיתי את זה עובד יותר מדי פעמים מכדי להשתכנע מהטיעון העמוק שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראה וכמה זמן קשרים שניבנים על רקע כזה ממשיכים ?

וכמה הם עמוקים ונכונים?

סתם נקודות למחשבה...

וכן אני לא מיתבייש להגיד שבישראל לא חסרות בנות תמימות שלא יודעות מה הן רוצות מעצמם וכך הרבה בנים משחקים על זה...

גם אני ראיתי מקרים כאלה ופשוט הקשר זוועה הכל מישחקי כוח מגעילים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הופפה מרטין עלינו עליך :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך להיות אדיש וסגור כמו שנאמר בכתבה אבל לא יותר מדי..

תתאר לעצמך שמישהי חמודה לא דוגמנית הייתה זורקת לך הרבה מחמאות ונמרחת עלייך.. זה לא מושך היא פתאום נראית חלשה וקלה להשגה

לי אישית זה קרה והתבאסתי ורק אז הבנתי שגם לי אסור להיות כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...