כתבה מעניינת על המין הנשי (קישור ל-Ynet) - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כתבה מעניינת על המין הנשי (קישור ל-Ynet)

Chymes

Recommended Posts

• תגובות 114
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

בהנחה שהוא/אתה לא מתחיל אם פרחות/פאקצות אלה בחורות "נורמאליות".

הבעייה לא בבחורה אלה בו. זה לא רע להיות אדיב, נחמד וכו', ההפך זה טוב. אבל זה צריך להיות בשלב הנכון. ברגע שאתה מתחיל אם בחורה שהרגע ראית/הכרת, המטרה שלך זה לצאת איתה ולהכיר אותה, לא להיות הידיד הטוב ביותר שלה.

מה לעשות, אבל נחמדות ונדיבות לא יוצר משיכה, זה יוצר חיבה וחיבה זה ידידות. אחרי שיצרת משיכה ובחרת את הכיוון שאליו אתה רוצה להמשיך את היחסים, במידה וזה לכיוון יחסים ולא זיון חד פעמי, אז כבר ניכנס הקטע של החיבה. ובשביל ליצור משיכה אתה צריך להיות כביכול למנייק. הכוונה זה לא להתייחס לבחרה כאל סמרטוט, אלה להראות עניין אבל לא תלותיות, שהיא לא היחידה( קצת יותר מורכב מזה ודי קשה להעביר את זה בהודעה).

אין פה נוסחת קסם, אבל יש כמה כללים בסיסים במשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אתם כולכם מנסים יותר מידי, תפסיקו להפוך את זה לאיזה או משהו, סה"כ אם זה לא זורם ולא קורה לבד אז זה פשוט לא נועד להיות..

לי אישית תמיד היה מזל באהבה, ואני יכול לספור על יד אחת את כמות הפעמים ש"התחלתי" עם בחורה בחיים.

אני כרגע בתוך מערכת יחסים של 4 שנים, מתוכם 3 שנים אנחנו גרים ביחד, לפניה היו לי 3 חברות לטווח ארוך, ומספר די מצומצם של "סטוצים" (3-4)

הנקודה שלי היא שמעולם לא חיפשתי, או רדפתי, או קראתי מדריכים של כל מיני חרטטנים, או התאמצתי במיוחד, זה פשוט קרה...

אולי אם תפסיקו כל כך לחפש תמצאו :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים איתך לגמרי.

כל הרעיון הזה של לצאת לפאב/מועדון או כל מקום אחר המטרה "לתפוס כוסיות" או להתחיל אם כל מה שזז הוא מפגר.

אבל אם אתה יוצא לפאב בשביל לשתות קצת ולהנות אם כמה חברים, ורואה בחורה שנראית לך סבבה, לא תיגש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה ההבדל? שאתה יכול לצאת בסבבה שלך ובאמת בכוונה לצאת רק עם חברים, אבל תמיד

שתראה בחורה עם מחשוף מכנס צמוד ועקבים, תמיד תמיד תזכור שהיא יציאה מהבית בכוונה להכיר בנים

וכל מי שיגיד אחרת זה חרטא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש. כאלה בחורות יוצאת גם כדי להעלות את האגו והבטחון העצמי. שיבואו ויתחילו איתה יזרקו לה מחמאות יקנו לה קוקטיילים וכו'.

או במטרה למצוא ארנק מפוצצץ, או שסתם למצוא סטוץ.

העולם סובב סביב שלושה יהודים:

קארל מרקס, שאמר שהכל כסף.

פרוייד, שאמר שהכל סקס.

ואינשטיין, שאמר שהכל יחסי.

שום דבר לא קבוע, הכל תלוי בנסיבות, לבוא ולהכליל פשוט לא עובד.

אם אתה רואה אותה ב"פיקאפ בר" זול או בר שכונתי קטן ונחמד, כבר משנה את כל המצב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר. אבל לא כולנו יוצאים לפאבים או למועדונים או כל מיני שטויות כאלה. רוב הבנות שאני מכיר זה ממכרים משותפים וכו'.

אז אני לא אחד שהולך ומחפש וזה. בהתחלה זה סתם שיחות רגילות כי אני לא מכיר אותה עוד. אבל אח"כ אם אני רואה שאני רוצה יותר מזה אני לא יודע מה לעשות כדי לקחת את זה למקום הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

( אני מתחיל להישמע כמו מרצה , זה לא טוב )

ה"סתם שיחות האלה בהתחלה" זה מה ששקובע את הכיוון שאליו זה יתקדם מבחינת הבחורה, אם לידיות או לכיוון רומנטי. כמובן את זה אפשר לשונת בעתיד, אבל זה דורש יותר מאמץ.

במקום לנהל "סתם שיחות בהתחלה" מבלי להראות שום כוונה ולגרור את זה לידידות, תכוון את זה לכיוון אחר.

ופה זה כבר עיניין של גישה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

link=topic=283282.msg2495450#msg2495450 date=1187985182]

pain_killer12

ביצים? הכוונה שתילמד לידרוש את מה שאתה רוצה בתנאים שמתאמים לך

תתחיל לחיות על פי הגישה הזאתי החיים שלך יראו אחרת לגמרי

אבל מה זה אומר? מכל התגובות האחרונות, לא הבנתי מה הכוונה בזה. תוכל להסביר לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בא בתגובה הזאת לתקוף אף צד, ואני די בצד שהמחבר אידיוט וכל מי שתומך בו גם הוא כזה. מצד שני, אני לא בחור איך נגיד שיודע לשחק את המשחקים האלה, פתאום לתת תשומת לב וברגע השני לא, אני נער די רגיש, שלא חושב על השטויות האלה אבל כן חושב על אהבה ורוצה למצוא מישהי. אמנם אני רק בן 17 אבל עדיין. ונראה שפשוט זה בלתי אפשרי למצוא כזה דבר. וכל בת שאני מדבר איתה אני מתייחס אליה יפה, וידיד טוב, ועוזר במה שצריך ובמה שאני יכול (אני פשוט כזה, אין דבר שלא אעשה בשביל חברים שלי). העניין הוא, שאצל הרוב שאני מדבר איתן, שהן פשוט מדהימות (מבחינה פנימית אני מדבר, לפעמים גם חיצונית אבל זה ממש לא משנה לי) ישר רואות בי ידיד בלבד, לא יותר מזה, וזה די מציק. במיוחד שאחרי זה, אני רואה את חברים שלי מסתובבים עם חברות שלהם, והם ערסים כאלה. וזה לא שאני חושב רק על לזיין או על סקס או שטויות כאלה, זה ממש לא מעניין אותי כרגע (ואני לא הומו לפני שכל המתחכמים למיניהם יקפצו) אני פשוט רוצה למצוא מישהי איכותית, ואני לא יודע איך לעשות את זה כשאצל כל מי שאני מנסה לפתח משהו אני "מקוטלג" כידיד.

התשובה בשאלתך. בחורה איכותית לא תסתובב עם ערס שחושב כל היום רק על לזיין. זה הבעיה בגיל הזה. ילדים היום מתבגרים רגשית בצורה דיי עקומה. אתה, לשמחתינו, לא. אבל הבנות שמקיפות אותך אולי כן. מצד שני, אם אין להן משיכה אליך, וזה לא קשור לפוזה של ערס או לא, אין הרבה מה לעשות בנידון.

בדיוק הזכרת לי את חברי הטוב ביותר. הבן אדם גאון (690 בפסיכומטרי ללא למידה, ממוצע בגרויות 106), רגיש, אחראי, מסודר ומתייחס טוב לבנות. בוא נגיד שהוא לא זיין אף בחורה כי כל בחורה שהוא מנסה להתחיל איתה ישר רואה בו "ידיד" ורצות לזרועות אידיוט שמתייחס אליהן כמו אל סמרטוט. אני מדבר על בנות בגילאים 20 - 22.

וזה משקף את המציאות לגבי כל הנשים בתבל עכשיו? חשבת אולי שהוא לא מחפש במקום הנכון? או שהבנות שהוא פנה אליהן מחפשות נתונים אחרים? תראה, קרירין יודע שאין לו מה לחפש אצל בנות ברעננה. תלמדו כך גם אתם או שתקנו כלה מאוקראינה ב-10 אלף דולר ותחסכו לכם את אותו הסכום בלקנות פרחים/לצאת למסעדות ובתי קפה/שתיה/מתנות/דלק/קונדומים/הפלה במרפאה פרטית וכל השיט שמתווסף לעד שאתה מגיע לאחת שתעשה לך את המוות עד סוף החיים.

בהנחה שהוא/אתה לא מתחיל אם פרחות/פאקצות אלה בחורות "נורמאליות".

הבעייה לא בבחורה אלה בו. זה לא רע להיות אדיב, נחמד וכו', ההפך זה טוב. אבל זה צריך להיות בשלב הנכון. ברגע שאתה מתחיל אם בחורה שהרגע ראית/הכרת, המטרה שלך זה לצאת איתה ולהכיר אותה, לא להיות הידיד הטוב ביותר שלה.

איכשהו, כמעט כל מי שהיה חבר שלי היה לפני זה ידיד טוב שלי. אני פשוט לא מסוגלת ליפול על בחור שהרגע הכרתי. זה אומר שמשהו לא בסדר אצלי? :nixweiss:

לעזאזל, זה מסובך מדי יא אללה. אז אתה אומר בעצם בהתחלה לשחק אותה "קול" ואחרי שנוצר משהו אז לכוון את התגובות לפי מה שאני מחפש?

אתה יכול לשחק אותה, אבל כמה זמן אתה תעשה את זה? זה לא קצת מבאס להתאמץ להיות משהו שאתה לא בשביל לקבל תגובה ממישהו? נשמע לי דיי מדכא. ממש כמו כל הבנות הללו שמוציאות את כל המשכורת על בגדים, איפור, מספרה ו-20 אלף טיפולי יופי. זה נראה פטאתי, כאילו הן שפוטות של "אוי, אמאלה', אם הפן לא יסתדר לי אף אחד לא ירצה להתחתן איתי!". ממש כמו בנים שכל הזמן מתאמצים להיות "קולים" וכל הבולשיט הזה.

אתה יודע מה ההבדל? שאתה יכול לצאת בסבבה שלך ובאמת בכוונה לצאת רק עם חברים' date=' אבל תמיד

שתראה בחורה עם מחשוף מכנס צמוד ועקבים, תמיד תמיד תזכור שהיא יציאה מהבית בכוונה להכיר בנים

וכל מי שיגיד אחרת זה חרטא

[/quote']

בתל-אביב בנות מתלבשות ככה גם כשהן הולכות למכולת! הן בסרט שאיזה סוכן דוגמנות יציע להן חוזה. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...