כתבה מעניינת על המין הנשי (קישור ל-Ynet) - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כתבה מעניינת על המין הנשי (קישור ל-Ynet)

Chymes

Recommended Posts

link=topic=283282.msg2492483#msg2492483 date=1187872593]

אתה יודע מה כמו שרשמתה ככה צריך להיתחייס לפאקצה המצוייה בוא נסכים על זה?

אבל לאישה שעברה משמה בחיים שלה והבינה מה היא רוצה למה היא מצפה אתה לא יכול להתחיל לשחק איתה משיחקים כי היא יודעת מה היא רוצה..

אני מעדיף להשאר עם חוסר ההסכמה.

מוזר. כשאני אומרת למישהו שיש לי חבר, אני בד"כ רוצה שהוא יתפוס ממני מרחק ואם הוא מתעקש, מהר מאד הוא מגלה מדוע הכסאות ב"ג'ואיס" קשורים בשלשלאות לדלפק.

דריה, אני כרגע אתעלם מההערה הלא קשורה שלך, ורק אזהיר אותך שלא תחשבי אפילו על גרירה של זה לפסים אישיים.

בן אדם, אתה נשמע כמו איזה אנס, "כשאת אומרת לא למה את מתכוונת?" :screwy: :screwy:

אני הייתי מציע לך לבקש יפה מאמא להקריא לך את מה שכתבתי עוד פעם, אבל לפני זה רק להוציא את הראש מהתחת, כי לא שומעים שם כ"כ טוב. באמת, אתה יכול אפילו לקרוא בויקיפדיה על שמיעה מהתחת.

ועכשיו בתור הבהרה, לכל בעלי האיקיו החד סיפרתי, "לא לוותר" זה לא אומר להתנהג ההפך המוחלט מרכיכות(כלומר, כמו ערסים), אלא זה שלבחורה מסויימת יש חבר (ולא תמיד באמת יש לה חבר) זו לא סיבה להפסיק לדבר איתה. ואומנם, לפעמים כן צריך לוותר, אבל זה כמעט אף פעם לא בפעם הראשונה, וזה בעיקר מטעמי נוחות.

בניגוד לדעה הרווחת, ובהתאם לדעת רווחת אחרת, בנות אומנם נוטות (כמובן שיש מקרים יוצאי דופן) להיות משעממות, אבל את רוב הבנות ניתן "להפעיל" (דרך שיחה, חבורה של סוטים) כדי שזה יהיה משעשע.

אבל לא ניכנס לזה; ממילא יש פה איזה מגפה רצינית של אטימות סופנית.

בואו נגיד ככה?

אם אתה לא תשחק על הגב של האישה

היא תשחק על שלך

ידוע ::)

אם לבת לא הולך עם מישהו היא תתחיל לעשות דברים מסריחים ולא נפרט

לא שאני מלך הדיטינג

לא שאני בגיל לדיטינג

אבל יש לי ידידה שמאוהבת בי ואני אוהב אותה והיא חושבת שאני הילד הכי רומנטי בעולם

ולמה זה?

בגלל שאני מתייחס אליה יפה וכשצריך קצת מראה לה שאני לא העבד שלה גם.

ויטניר דיי להוציא עלינו קיטור

את לא רכבת ( את בטח נראת כמו רכבת אם אני לא טועה.. )

ואנחנו לא מי שתוציאי עלינו קיטור :)

כי לא כל מי שבפורום הזה הוא חנון שחושב רק על פורנו וזיונים :hi:

תודה לך; אולי בכל זאת לא הכל אבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 114
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

לא כל כך...

אני דיי נגד וזה וככה אני גם בוחר את הבחורות שאני יוצא איתן...

שמע, אם נניח היו טיסות סדירות לירח... זה לא היה כזה מעניין להגיע לשם נכון?? זה לא כזה כיף להיות במקום שכולם כבר היו בו לפניך...

מבין? זאת דעתי בנושא..

:xyxthumbs:

רק שבכל הנוגע לנישואים עם שחקן/שחקנית פורנו האוכלוסיה מתחלקת פחות או יותר ל3 שכבות:

א. בורים שרואים בזה בושה.

ב. מפגרים שהיו מתחתנים רק בגלל המקצוע של בן/בת הזוג.

ג. נאורים שלא היה אכפת להם.

כמובן שאני לא צופה שאני אגיע למצב שבו תהיה לי האפשרות להתחתן עם זונה לשעבר או שחקנית פורנו, אבל במידה ותהיה לי - אני לא אשלול את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא מסכים באופ מוחלט עם אלצקו.

אני נפרדתי מחברה שלי לפני זמן מה (אחרי שנתים וחצי בערך) ואני יכול להעיד שזה נכון מאוד לפעמים.

ולא- זה שאתה לפעמים "קשה" יותר ומתעלם מהשטויות האלה, לא אומר שאתה מתייחס לא יפה ולא בכבוד לחברה שלך.

זה אומר שאתה פשוט מתעלם מהבולשיט שחברות אוהבות לעשות בשביל לזכות בתשומת לב אם אתה לא מהחברים האלה שתקועים כל היום בתחת של בת הזוג שלהם.

אני יכול להעיד כל כך שככל שעם כל היחס האדיש שלי, וכל אין סוף התלונות שלה עליו (והאיומים בפירדה וכו'), לדעתי זה רק חיזק את התלות שלה.

תלות שאותי רק דחתה.

תמיד היו לי שיחות עם הנושא עם המפקד שלי (אדם נשוי בגיל מבוגר יותר ממני) והוא היה אומר משהו בסגנון- "זה חוק, מתי שאתה לא מביא X תשומת לב לזוגתך היא תרצה לפצות על זה ותתחיל במריבה". ככה זה!

אז עכשיו בטח דריה תבוא ותגיד שזה לא נכון.... אני אשיב כבר עכשיו- זה נכון להרבה, אך כמו כל דבר, לא לכולן. רק לרוב.

ד"א, מה אתם חושבים על הזוגות האלה שכל היום רק מדברים עם הבן זוג שלהם, רק מבלים איתו, רק נוסעים איתו וכו'?

האם זה אמור להיות נורמלי או דווקא בדיוק ההיפך?

(אותי אישית זה מגעיל וזה נראה לי מוגזם מאוד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^בוא נודה בזה, כל אחד תשומת לב, בין אם זה כלב, ילד או החברה שלך. כשאתה מתעלם ממנה או לא מקדיש לה מספיק תשומת לב (שזה משתנה מבחורה לבחורה, יש תלותיות שאוהבות שתקועים להן בתחת כל היום, יש את הפאנדות האלו שנפגשות רק בעונת החיזור). כשאתה לא מקדיש לבחורה את תשומת הלב שהיא רוצה, בוודאי שהיא תריב (במקרה הטוב) ובמקרה הגרוע תחפש לפצות על כך בדרך אחרת - נגיד, לפלרטט עם גברים אחרים כדי להרגיש מושכת וכו', ובמקרה הכי גרוע - היא תבגוד כדי לסיים את ה"מכסה" של הצומי.

תראה, גם ילד קטן שרוצה צומי יתחיל בסוף לעשות בלאגן. זה משתנה מאדם לאדם. אז יש בחורה שתדבר איתך ותגיד שהיא מרגישה מוזנחת ושאתה בא אליה רק כשאתה חרמן, ויש בחורה שתצרח עליך ותטרוק לך את הדלת בפרצוף.

בפאב כישורי הבנת הנקרא נשחקו קצת? אמרתי שלא נגעתי בה. סתם לא אהבה את העובדה שאני מדבר איתה והתלוננה על הטרדה מינית.

נראה לי שכישורי הבנת החוק שלך נשקחו כשהדם זרם מהמוח לזין. הטרדה מינית יכולה להיות גם חיזור עקשני (כשאתה ממשיך למרות שהיא מסרבת). נגיעה זה חמור יותר.

ויטניר דיי להוציא עלינו קיטור

את לא רכבת ( את בטח נראת כמו רכבת אם אני לא טועה.. )

ואנחנו לא מי שתוציאי עלינו קיטור :)

תגדיל מספר במשקפיים, חנון. האם התמונה באוואטר שלי מזריכה לך רכבת קיטור? גאד, זה אפילו לא שנון...

ואם להוציא קיטור, יש לי איזו כונפה אחת בעבודה בשביל זה. היום היא אפילו בכתה והתנפחה לה בועת נזלת כזאתי אז צחקתי והיא ברחה. :lol:

אם כבר להוציא קיטור, חלק מכם נשמעים כאילו אתם מוציאים קיטור עליי כי לא הולך לכם עם בנות, ובואו נזכור שאני אחת ואתם רבים.

כל כך נכון. רק מי שמתייחס לבחורות כמו אל סמרטוט מזיין.

ראינו כמה אתה מזיין... ושוב, אתה רק מוכיח שזה כל מה שחשוב לך. לא דיברת על אהבה, אתה מדבר רק על זיונים.

דריה, אני כרגע אתעלם מההערה הלא קשורה שלך, ורק אזהיר אותך שלא תחשבי אפילו על גרירה של זה לפסים אישיים.

מה כבר אמרתי? :nixweiss:

בשורה התחתונה, יש פסיכואנאליטים שתידלק להם נורה אדומה כאשר אדם אחד שלא הולך לו עם בחורות אומר שכל המין הנשי דפוק לגמרי (כי הוא לא מתאים את עצמו לסטנדרטים ולקאפריזות שלו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגדיל מספר במשקפיים, חנון. האם התמונה באוואטר שלי מזריכה לך רכבת קיטור? גאד, זה אפילו לא שנון...

ואם להוציא קיטור, יש לי איזו כונפה אחת בעבודה בשביל זה. היום היא אפילו בכתה והתנפחה לה בועת נזלת כזאתי אז צחקתי והיא ברחה. :lol:

אם כבר להוציא קיטור, חלק מכם נשמעים כאילו אתם מוציאים קיטור עליי כי לא הולך לכם עם בנות, ובואו נזכור שאני אחת ואתם רבים.

שוב את מסתתרת מאחורי הדמות של "אפלה ופוגעת"

את לא כזאת את רק מנסה להיות כזאת

אנחנו עושים לך טובה שאנחנו לא משתיקים אותך סוף סוף

את משחקת אותה אחת שנונה וחכמה שמבינה משהו מהחיים שלה כי ידוע שהבנות בארץ מפגרות ואת מנסה לבלוט

אבל דוגרי את אחת מהן רואים עליך אולי יש לך קצת שכל שהבנת את זה בעצמך אבל זהו זה הדבר היחיד שאולי יש לך.

תפסיקי לנסות לפגוע במטרה ולצדוק כל הזמן .. כולם טועים ואת ביניהם את לא מלכה ואת בטח לא חכמה.

עוד דבר אין לי משקפיים

וזאת באווטר שלך זאת לא את

חחח אני ישמח לחפש את האשכול עם התמונות שלך בגרמניה או what ever איפה שזה לא היה שם

ולא ממש דמית לזאת בצד :S

תודה לך; אולי בכל זאת לא הכל אבוד.

לא הבנתי את כוונתך

אני לא בא להפגין פה עמדה ואני לא בא להוכיח כלום

אני זה לעצמי ועצמי זה רק לי.

חוצמזה לא נראלי שאני בגיל של לדבר איתכם ברצינות חח למה אני בטוח שברגע שתראו בן כמה אני לא תקחו אותי ברצינות :P.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^בוא נודה בזה, כל אחד תשומת לב, בין אם זה כלב, ילד או החברה שלך. כשאתה מתעלם ממנה או לא מקדיש לה מספיק תשומת לב (שזה משתנה מבחורה לבחורה, יש תלותיות שאוהבות שתקועים להן בתחת כל היום, יש את הפאנדות האלו שנפגשות רק בעונת החיזור). כשאתה לא מקדיש לבחורה את תשומת הלב שהיא רוצה, בוודאי שהיא תריב (במקרה הטוב) ובמקרה הגרוע תחפש לפצות על כך בדרך אחרת - נגיד, לפלרטט עם גברים אחרים כדי להרגיש מושכת וכו', ובמקרה הכי גרוע - היא תבגוד כדי לסיים את ה"מכסה" של הצומי.

תראה, גם ילד קטן שרוצה צומי יתחיל בסוף לעשות בלאגן. זה משתנה מאדם לאדם. אז יש בחורה שתדבר איתך ותגיד שהיא מרגישה מוזנחת ושאתה בא אליה רק כשאתה חרמן, ויש בחורה שתצרח עליך ותטרוק לך את הדלת בפרצוף.

דריה, בכנות, יש לך מוח לא רע. יחסית למישהי שאין לה מושג בנושא, הצלחת לנסח משהו שהוא לא נורא מטומטם.

מה לעשות רק שאת לא יכולה לחשוב על הכל לבד, לכן לפני שמרצים בידענות בכל נושא כלשהו, רצוי לבדוק מה יש לאנשים אחרים להגיד, בספרים למשל. באמת שאין לי זמן להסביר לך איפה את טועה (מה גם, שאת לא תקשיבי), ואיפה את מטעה אנשים שעלולים לקחת את זה ברצינות - וזה קורה כל הזמן.

ומה עשית לא טוב? הנה דוגמא למה שאת נוהגת לעשות:

ואם להוציא קיטור, יש לי איזו כונפה אחת בעבודה בשביל זה. היום היא אפילו בכתה והתנפחה לה בועת נזלת כזאתי אז צחקתי והיא ברחה.

ראינו כמה אתה מזיין... ושוב, אתה רק מוכיח שזה כל מה שחשוב לך. לא דיברת על אהבה, אתה מדבר רק על זיונים.

היית מגעילה סתם ככה לשני אנשים (ועוד לאחד שממש ניסה להיות נחמד אלייך למרות הגישה העויינת שלך) ולפורום שלם - אם כבר מדברים על מה פסיכואנליטיקאיים היו אומרים על כל מיני התנהגויות.

ומה תעשי עכשיו? תגידי משהו מגעיל עלי?

אני דווקא מסכים באופ מוחלט עם אלצקו.

אני נפרדתי מחברה שלי לפני זמן מה (אחרי שנתים וחצי בערך) ואני יכול להעיד שזה נכון מאוד לפעמים.

ולא- זה שאתה לפעמים "קשה" יותר ומתעלם מהשטויות האלה, לא אומר שאתה מתייחס לא יפה ולא בכבוד לחברה שלך.

זה אומר שאתה פשוט מתעלם מהבולשיט שחברות אוהבות לעשות בשביל לזכות בתשומת לב אם אתה לא מהחברים האלה שתקועים כל היום בתחת של בת הזוג שלהם.

אני יכול להעיד כל כך שככל שעם כל היחס האדיש שלי, וכל אין סוף התלונות שלה עליו (והאיומים בפירדה וכו'), לדעתי זה רק חיזק את התלות שלה.

תלות שאותי רק דחתה.

תמיד היו לי שיחות עם הנושא עם המפקד שלי (אדם נשוי בגיל מבוגר יותר ממני) והוא היה אומר משהו בסגנון- "זה חוק, מתי שאתה לא מביא X תשומת לב לזוגתך היא תרצה לפצות על זה ותתחיל במריבה". ככה זה!

אז עכשיו בטח דריה תבוא ותגיד שזה לא נכון.... אני אשיב כבר עכשיו- זה נכון להרבה, אך כמו כל דבר, לא לכולן. רק לרוב.

ד"א, מה אתם חושבים על הזוגות האלה שכל היום רק מדברים עם הבן זוג שלהם, רק מבלים איתו, רק נוסעים איתו וכו'?

האם זה אמור להיות נורמלי או דווקא בדיוק ההיפך?

(אותי אישית זה מגעיל וזה נראה לי מוגזם מאוד)

אני חושב שלזוגות אמור להיות זמן קבוע ביחד, אבל רוב הזמן לנהל חיים עצמאיים; אפשר מקסימום להקדיש כמה ימים מדי פעם ל100% ריכוז אחד בשני. מה לעשות שאנשים שנמצאים איתם יותר מדי זמן רצוף מתחילים להמאס.

לא הבנתי את כוונתך

אני לא בא להפגין פה עמדה ואני לא בא להוכיח כלום

אני זה לעצמי ועצמי זה רק לי.

חוצמזה לא נראלי שאני בגיל של לדבר איתכם ברצינות חח למה אני בטוח שברגע שתראו בן כמה אני לא תקחו אותי ברצינות :P.

ניסיתי להגיד שהתרשמתי מההבנה בתגובה שלך, שגם אם היא לא כוללת הרבה מעבר למה שאמרת (ואני לא יודע כמה אתה באמת יודע), זה כבר ראוי להערכה והרבה יותר טוב ממה שאני הצלחתי להשיג בגיל 13.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו עושים לך טובה שאנחנו לא משתיקים אותך סוף סוף

"אנחנו"? אתה סובל מפיצול אישיות? יש לזה טיפול, אתה יודע?

וזאת באווטר שלך זאת לא את

אז מי? נינט טייב?

גם בת"ז זאת לא אני. :screwy:

לא, בגלל שאתה פראנואיד, עם תסביך רדיפה (שאני רודפת אותך, כנראה) ופיצול אישיות. בקיצור, קוקו. :screwy:

דריה, בכנות, יש לך מוח לא רע. יחסית למישהי שאין לה מושג בנושא, הצלחת לנסח משהו שהוא לא נורא מטומטם.

א. את המחמאות שלך תשמור לעצמך. נשמע כאילו אתה עומד להקיא.

ב. איזה נושא? נושא של איך להתחיל ולהתייחס לבחורות? אני אמרתי מה דעתי כשחברה' חושבים שכשאני אומרת שיש לי חבר זה אומר שהם צריכים להתקרצץ אליי יותר.

ומה לא בסדר בהסבר שלי בנושא הצומי? כולם רוצים X כמות. כלבים, ילדים, נשים, גברים... כולם.

ומה אתה מתרגש מאיזו בחורה שלא הלך לך איתה? עכשיו כל הנשים קקה ולא בסדר? נו באמת, תגיד לי איך זה נשמע לך "אני בסדר, כוווווווולן לא בסדר".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת יש לי פיצול אישיות =] ואין לי בעיות עם זה :-*

חח ויטניר אנחנו זה שאר מתנגדיך שלא אציין שמות :nono::hat:

חוצמזה דיי להיות Wannabe ממורמרת

את מתנהגת כמו אח שלי הבן 17

ילד מרדן

עושה מה שהוא רוצה

לא שם על ההורים

לא שם על העולם

שומע רוק (חלק מתהליך ההתבגרות וההתמרדות)

Wannabe ממורמר

Wannabe Smart

טל הכל מאהבה =]

חחח מה שאני רומז פה שאת מתנהגת כמו מתבגרת בת 15 שהרגע קיבלה מחזור ומתפלאת למה היא עצבנית כל היום ומוציאה את זה על העולם :D אולי תעשי משהו שבני מינך תמיד עושים - חותכים ורידים! :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי קיבל מחזור? אתה?

אולי :nixweiss:

נשאל את הצד השני

עוד תגובה Wannabe אגרסיבית ותוקפנית מבית ויטניר ;)

-----------------------------------

אז אתה בעצם אומר שכל תעשיית מוזיקת הרוק מבוססת על ילדים מרדנים בני 17 ?

רובה..

יש טובים (pink floyd :D)

ויש מתמרדים (Fall out boys חחחחחחחח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, תפסיקו להיכנס לריבים אישיים לפני שמישהו יבוא לנעול את הדיון.

נ.ב: כשרוצים לצטט, משתמשים במרכאות - "ציטוט".

אני יודע אחי :)

לא היה לי כוח אני עצלן =]

שומדבר לא אישי

רק מנסה לרסן את ה.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...