מקום לדייט - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מקום לדייט

the king2006

Recommended Posts

• תגובות 87
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז מה גם אם יראו, סה''כ כולנו נרוויח בזה,האנשים ישמעו צעיקות וגניחות מהמסעדה, תוך כדי אכילת סלט , ירוצו לשירותים ישר עם פלאפון-, יצלמו , וישימו את זה להורדה באימיול או משהו :xyxthumbs:

אה כן, והפרט הכי חשוב, זה לא יהיה מישהו יחיד, ככה שזה יהיה מכל הזוויות :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הרבה סוגים של דייטים, השאלה היא מה אתם רוצים.

אוהבת ים? טיילת ת"א, קיסריה, יפו, הרצליה (אפולוניה או החוף (איפה שהשבלול)), אמת המים של קיסריה בשקיעה וכו'.

אוהבת בתי קפה (+מתוק)? מקס ברנר לסוגיו, בתי קפה ברוטשילד ת"א.. זה התחום שבו יש הכי הרבה מגוון.

אוהבת מקומות רומנטיים? נוה צדק, חופי ים (ראה למעלה), C2 (מסעדה הנמצאת בקצה העליון של עזריאלי ומשקיפה על כל איזור המרכז),

תל ח'דיד - מקום מדהים בדרך לירושלים (לא רחוק מנתב"ג) ורואים משם את כל גוש דן (עד היום יש לי 100% הצלחה במקום הזה :cool2:) ועוד.

אוהבת מסעדות? בלה ונציה בהרצליה , סוהו בראשל"צ, איזור המסעדות בחוף בראשון אם אתה כבר שם, לונדון טיילת ת"א (מומלץ אם כי יש שם קצת מבוגרים), נאפיס (סתם).

אוהבת ללכת? יש מסלולים יפים בכל הארץ. קח אותה למסלול יפה בשעות לא חמות מידי (אחרי 16 או בשעות הבוקר המוקדמות).

הכי טוב זה טיול יומיים לצפון עם לינה (רצוי בחופי הכנרת).. רק תזדרז לפני המלחמה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה זאת הייתה מאיה בוסקילה שהייתה בסוהו ולא ידעה שצריך לנעול...

שוה אם אתה מוכן להגיע לגדרה אני יכול לברר לך את השם של המסעדה שאמרתי שיש שם...באמת אחלה מקום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנות מתרשמות מסושי. קח אותה לג'פאניקה או "גרין סושי" (אם אתה גר בת"א). זה גם נורא נורא זול. אני זוללת שם פעמיים בשבוע. :smile1:

גרין סושי לא בדיוק הדבר הכי רומנטי... (אבל בהחלט טעים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה גם שג'אפאניקה ממש רחוק מרומנטי... אם יש לך מזל תוכל לשבת בצפיפות ולא להזמין בעמידה.

בכלל סושי (שאני מאוד אוהב) זה לא אוכל רומנטי, יש בו משהו קר וסטרילי כזה...

אם אתה מוכן להרחיק - מסעדת עדנה ברמת השרון - מסעדה אלגנטית (מפות לבנות, שולחנות עץ מלא, מנות מבושלות, ין) וזולה (40-60~ שקל מנה). אוכל פשוט מעולה אווירה רומנטית - מקום קלאסי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גא'פאניקה בדיזינגוף עוד אישהו קצת רומנטי בגלל התאורה.

בכל מקרה, קצת קשה להשוות סושיה "שכונתית" כמו גרין או ג'אפא למסעדה.

גרין אגב, באמת סבבה למחיר שלו, רק חסר קצת מגוון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...