מקום לדייט - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מקום לדייט

the king2006

Recommended Posts

• תגובות 87
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

link=topic=281727.msg2482097#msg2482097 date=1187430491]

תכלס אני אישית שונא לצאת למיסעדות וכאלה סתם המוני מידי גועל נפש אתה רואה את כל העולם סתם מעצבן

אין כמו לשבת בים באיזה פארק נידח שאף אחד לא מכיר

זה כבר תלוי במקום, לא בכל מקום ורואים את ההמוניות הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה. למדתי שהמדינה יותר ויותר מתחלקת לאנשים שאין להם וכאלו שיש להם יותר מדיי. אם המצב היה מתאזן קצת לאמצע, אולי גם אני הייתי הולכת לשם. אבל אני לא מתלוננת מלקחת טייק אוואי בג'פניקה או מקום לא יקר אחר ולשבת על חוף הים במקום, עם קצת חול על השיניים הכל הולך. :-*

מי ישמע מה כבר עשית כדי להיות בחלק השני של העקומה או לפחות באמצע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלעס, אני הייתי מתלהבת אם בחור היה עושה משהו קצת יותר מקורי ואורז סל פיקניק עם יין טוב, כמה סוגי גבינות, רקיקים וענבים ולוקח אותי לפיקניק איפשהו. (הרומנטיקה עוד לא מתה. אני חושבת...).

תפסיקי כבר להגיד את כל הדברים האלה!!! :bash: :bash: :bash: עם הפרחים והרומנטיקה.... כל זה פשוט בולשיט, את סתם משקרת על כולם וגורמת להם לחשוב שעוד נשארו בחורות נורמליות בעולם הזה :kopfpatsch: :kopfpatsch: דיי כבר תביני שזה לא ככה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלעס, אני הייתי מתלהבת אם בחור היה עושה משהו קצת יותר מקורי ואורז סל פיקניק עם יין טוב, כמה סוגי גבינות, רקיקים וענבים ולוקח אותי לפיקניק איפשהו. (הרומנטיקה עוד לא מתה. אני חושבת...).

ממש, נראה לי אם משהו באמת היה עושה את זה הדבר הראשון שהיית חושבת זה "איזה קמצן" או לחליפין "איזה הומו" או משהו כזה, דבר כזה עושים, אם כבר, רק אחרי שמכירים הרבה זמן ואז זה לא נחשב לדייט, זה פשוט לצאת עם החברה...

אנחנו מדברים פה והוא כבר נראה לי משחיל אותה בבית (או בשירותים...)

:xyxthumbs:

נראה לי שהדבר היחידי שהוא מזיין זה בשכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיקי כבר להגיד את כל הדברים האלה!!! :bash: :bash: :bash: עם הפרחים והרומנטיקה.... כל זה פשוט בולשיט, את סתם משקרת על כולם וגורמת להם לחשוב שעוד נשארו בחורות נורמליות בעולם הזה :kopfpatsch: :kopfpatsch: דיי כבר תביני שזה לא ככה...

צודק. אין כבר.

אני אישית רואה את חבר שלי שמחפש כבר די הרבה זמן מישהי רצינית (זיונים יש לו מספיק...) ולא מוצא.

כל אחת שהוא טיפה מראה לה רומנטיקה פתאום נעלמת או אוכלת עליו סיבוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד, כמה פעמים נפלת על הראש כשהיית ילד?

אני לא "שיקרתי", אני הבאתי את דעתי. תתפלא, יש עדיין בנות שרוצות רומנטיקה. זה שאתה מוקף בפריחות שלא מסתכלות עליך כי אין לך כלום לא בארנק ולא במכנסיים, זה לא אומר שאני או כל הנשים בעולם ככה.

ממש, נראה לי אם משהו באמת היה עושה את זה הדבר הראשון שהיית חושבת זה "איזה קמצן" או לחליפין "איזה הומו" או משהו כזה, דבר כזה עושים, אם כבר, רק אחרי שמכירים הרבה זמן ואז זה לא נחשב לדייט, זה פשוט לצאת עם החברה...

איפה למדת לקרוא מחשבות? בבי"ס של אורי גלר לזיוני שכל? אם מישהו היה עושה את זה בשבילי הייתי מתלהבת ולקנות יין טוב וגבינות זה לא קמצנות - זה עולה דיי הרבה כסף ואני גם לא מודדת אנשים לפי כסף, אחרת לא הייתי מזמינה בנים על חשבוני. הומו? אם הוא היה הומו הוא כנראה היה מזמין את שכני לעמדה מהעבודה ולא אותי. :lol:

איזה מסכנים אתם, פלא שאתם לא מוצאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיקניק של משהו שעשית לבד(אפילו תקנה אבל שלא תראה את הפירסומת של החנות) ולשבת בערב בחוף הים על שמיכה זה מאוד רומנטי. חברה שלי מאוד נהנתה.

אתה יכול לקנות במקום יין וגבינות(אחרי הכל גם אתה רוצה להנות מהאוכל ולא להיות רעב...), תכין(או תקנה) אוכל תאילנדי. מאוד טעים והיא בטוח תשמח... :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שאני עם יגאל, בתור פגישה ראשונה, לא הייתי לוקח מישהי לפיקניק עם יין וגבינות, אולי בתור פגישה שלישית או רביעית, אבל לא ראשונה ולא שניה.

פגישה כמו שדריה מתארת ישר נותנת לבחורה להבין מה הוא רוצה ממנה, ואז היא עלולה להשתין במכנסיים ולברוח לו.

עריכה עצבנית : אנקונדה ילד משועמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פגישה ראשונה זה משהו אחר, אבל אם זה מישהי שאתה מכיר כבר כמה זמן, בלי קשר לאינטימיות, סתם בתור ידיה/מכרה, אז אפשר. אבל לא נגיד, בליינד דייט.

פיקניק של משהו שעשית לבד(אפילו תקנה אבל שלא תראה את הפירסומת של החנות) ולשבת בערב בחוף הים על שמיכה זה מאוד רומנטי. חברה שלי מאוד נהנתה.

אתה יכול לקנות במקום יין וגבינות(אחרי הכל גם אתה רוצה להנות מהאוכל ולא להיות רעב...), תכין(או תקנה) אוכל תאילנדי. מאוד טעים והיא בטוח תשמח... :yelclap:

תאילנדי? אבל זה יתקרר ולא יהיה טעים.

יין וגבינות עם בגט קלוי/לחם שום או כריכי תה (כמו שעושים לשעת תה באנגליה) הרבה יותר פראקטי.

נושא היין והגבינות בא מצרפת, הולך מצויין גם עם ענבים. אתה בא לדייט כדי להינות מחברתה של הבחורה, לא בשביל למלא את הקיבה, לדעתי, עדיף לנשנש ולא להעמיס על הקיבה (לכן צרפתים מעדיפים ביסטרו). כי אם ייצא לך משהו אח"כ, לך תתהפך במיטה אחרי שאתה מפוצץ מרוב אוכל. זה כמו לשחות אחרי ארוחה דשנה. :lol:

אבל כן, דגש על משהו שעשית לבד או משהו שמראה שהקדשת לכך מחשבה ורצית להפוך את זה למיוחד. כל אחד יכול לקחת בחורה ל"ארומה". כנ"ל על מתנות. אם אתה סתם תקנה לה בושם, נגיד, זה מראה שלא השקעת מחשבה - בטח יש לה ליטרים משלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...