חדש פה בפורום יש לי כמה שאלות? - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חדש פה בפורום יש לי כמה שאלות?

BD1

Recommended Posts

לפותח התר'ד,אם יש כסף אז לך על מרובע ליבה,אני לא יודע אם שמעת אבל בקרב מאוד יוצא משחק בשם CRYSIS שינצל את כל ארבע הליבות..זה מעיד על כך שבקרוב מאוד יהיו עוד משחקים שיתמכו יותר ויותר במרובעי ליבות. זה לא אומר שהמשחק לא ירוץ על כפול ליבה,הוא ירוץ על יותר לאט,הכל תלוי בתקציב שלך ועד כמה אתה . :xyxthumbs:

אתה צודק ככל שתחכה יותר זמן תקבל יותר,אבל זה לא נכון לחכות כי כל פעם יוצא משהו חדש ובכזה קצב אני יכול לחכות עד 2011,מחשב קונים לפי מה שהכי טוב - כיום - לא מה שיהיה יצא בעוד חצי שנה ואז צריך לחכות עוד חודש כדי שהמחיר ירד למחיר שפוי,עד אז ל- ול- INTEL יהיו מעבדים יותר חדשים ויותר טובים , יכנס יותר עמוק לשוק....וככה בלי סוף. עוד פעם,קונים מחשב לפי מה שהכי טוב -היום-

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח התר'ד,אם יש כסף אז לך על מרובע ליבה,אני לא יודע אם שמעת אבל בקרב מאוד יוצא משחק בשם CRYSIS שינצל את כל ארבע הליבות..זה מעיד על כך שבקרוב מאוד יהיו עוד משחקים שיתמכו יותר ויותר במרובעי ליבות. זה לא אומר שהמשחק לא ירוץ על כפול ליבה,הוא ירוץ על יותר לאט,הכל תלוי בתקציב שלך ועד כמה אתה . :xyxthumbs:

אני כל משחק שהיה יוצא רציתי להוריד אותו אבל הדרישות הגבילו אותי.

עכשיו אני רוצה לקנות מחשב שכל המשחקים בשנה- שנה וחצי הקרובה יפעלו אשש

יכול להיות שנחכה עוד נחסוך כסף..

אני בניתי את המחשב ככה שאני ייקח הכל טוב גבוה מעבד חזק ולוח אם טוב הכל

וכרטיס מסך ניקח משהו לא יותר מדי משוכלל שנשחק במשחקים שלא צורכים יותר מדי כרטיס מסך גבוה ונחכה כמה חודשים

ובזמן הזה לחסוך איזה 1500 -2000 שקל לכרטיס מסך חזק

לא רעיון טוב?

האא וד''א המחשב היה אמור להיות בנוי בעיקר לצורך המשחק הזה..קרייסיס

איזה גראפיקה מפחידה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל- BD1 אתה צודק ככל שתחכה יותר זמן תקבל יותר,אבל זה לא נכון לחכות כי כל פעם יוצא משהו חדש ובכזה קצב אני יכול לחכות עד 2011,מחשב קונים לפי מה שהכי טוב - כיום - לא מה שיהיה יצא בעוד חצי שנה ואז צריך לחכות עוד חודש כדי שהמחיר ירד למחיר שפוי,עד אז ל- ול- INTEL יהיו מעבדים יותר חדשים ויותר טובים , יכנס יותר עמוק לשוק....וככה בלי סוף. עוד פעם,קונים מחשב לפי מה שהכי טוב -היום-

זה מה שאני גם חושב..

אם נחכה ונחכה לעולם לא נקנה !

טוב אז עכשיו אני צריך להכין את המפרט..

בפורום מפרטי מחשב יוכלו לעזור לי?

האא ותודה על העזרה אחי היית אחלה ותודה לכל מי שעזר לי להגיע לפתרון..

מקווה שהשגתי אותו חח..

תודה ויום טוב לכולם

;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...