פעילי שמאל פירקו חלק מגדר ההפרדה - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פעילי שמאל פירקו חלק מגדר ההפרדה

אלימלך אגוז

Recommended Posts

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

צריך להכניס אותם לצינוק מבודד עם מחבלים ערבים, כי המעשה שהם עשו משתווה לתכנון פיגוע המוני (לפחות). בזמן האחרון החרדים מסלימים בצורה חדה ומישהו צריך להחזיר אותם לפסים (ליברמן?!).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הם רוצים להפגין אז שיפגינו, אבל שלא יפגעו בביטחון המדינה ויגרמו לנזקים כספיים לצה"ל.

צריך לשפוט אותם ולהעניש אותם לפחות במתן פיצויים לצה"ל + מאסר על תנאי ועבודות שירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני נגד גדר ההפרדה.

העלות שלה פשוט עצומה, במקום לבזבז את הכסף הזה היה צריך להתחיל ליישם את "חוק פינוי פיצוי" לערבים.

אך מכיוון שהנזק כבר נגרם, צריך פשוט לזרוק אותם יחד עם החברים הנאצים שלהם ולהתייחס אליהם כפי שמתייחסים לאויב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הם פירקו חומת בטון בגובה של כמה מטרים?

הם לא פירקו את החומה, אלא חיבלו בגדל אלקטרונית ובתשתית הטכנולוגית מסביב (אין לי מושג איך זה בנוי, אז אין לי מושג בדיוק במה חיבלו).

לדעתי צריך להכניס כל אחד שהיה מעורב פיסית בהרס הגדר לפחות ל-10 שנים לכלא. צריך להסתכל על זה בפרופורציה - הגדר הזאת מצילה חיי אדם.

זה ביזיון שהם הצליחו לפרק 30 מטר (!!!) גדר עד שהסיור הגיע למקום. תדמיינו כמה זמן צריך בשביל לפרק 30 מטר גדר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי הארץ זה לקח שעה, לפי ynet כמה דקות. בכל מקרה העסק מסריח:

אם לקח שעה, מה לקח לצה"ל כל כך הרבה זמן? למזלנו זו היתה חבורת מטורללים, מה אם זה היה מחבל מתאבד? בשעה הוא היה נעלם לגמרי.

ואם רק כמה דקות, איך לא נעצר אף אחד מהמעורבים? בעצם זה לא ממש מפתיע אותי. איזה חייל יסכים להסתבך עם האנרכיסטים? אח"כ יעמידו אותו לדין.

מה שמעניין זה שדווקא שם הגדר מוקמת על הקו הירוק. המטרה של האנרכיסטים אינה "שתי מדינות לשני עמים", היא מדינה אחת דו-לאומית בה הערבים והיהודים יחיו ביחד בשלווה והרמוניה. רק שתדעו עם מי יש לכם עסק. זו החבורה קטנה למדי שבקלות אפשר היה (וצריך!) לעצור, להעמיד לדין ולהכניס לכלא. מעניין מתי ההנהגה שלנו תגדל ביצים ותפעיל נגד השמאל הקיצוני את אותם האמצעים שמפעילים נגד הימין הקיצוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין מתי ההנהגה שלנו תגדל ביצים ותפעיל נגד השמאל הקיצוני את אותם האמצעים שמפעילים נגד הימין הקיצוני.

דעה לא משחודת בכלל... (ציניות, כן?)

תזכיר לי מתי בפעם האחרונה העבירו חוק שפטר ציבור שלם מאחריות פלילית להפרת צו אלוף, תקיפת שוטרים וחיילים והשחתת ציוד צה"ל?

וגם אני בעד מדינה דו לאומית, רק חבל שממזמן עברנו את נקודת האל חזור ולא נותר ברירה אלא לסגור את הגבול ולתת להם לעשות מה שהם רוצים בצד שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...