קנייה קבוצתית של מסכי ה20'', וה24'', זהו, הכל נגמר - עמוד 9 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קנייה קבוצתית של מסכי ה20'', וה24'', זהו, הכל נגמר

אור כהן

Recommended Posts

דיברתי עכשיו אם יעקוב' date='

הוא התכוון שהעובד שהוא נותן לנו יעזור לפתוח את המסכים וכל זה, אבל הוא לא יעזור לבצע את הבדיקה, זה חברתי הפורום צריכים לעשות.

אוקיי, אז בואו ונראה...

טוב אז תקשיבו, אם עד יום חמישי (שזה גם לא כל-כך נורא) לא נמצא אף אחד שיוכל לנסוע לירושלים,

יש לנו את Sheik Yerbouti ;)

לא לדאוג!!! :yelclap:

[/quote']

יש עוד מישהוא שמוכן לבוא איתי בשביל הבדיקה (מישהוא שגר בין חדרה לירושלים, נסיעה עלי).

שתי זוגות עיניים עדיפות על זוג אחד, אין לי נסיון מעשי בבדיקת פיקסלים :smile1: והעיניים שלי כבר די זקנות :o.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 168
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אוקי כל החופש עבדתי.. ויש לי 5000 שקל בינתיים..

אני מעוניין השבוע או שבוע הבא לקנות מסך.. ההתלבטות שלי היא בין ה2407 של ובין הCMV 22 אינץ שKSP מוכרת..

מצד אחד המכיר של הCMV הוא 1340!! שזה כלכך זול... והdell הוא 3500 (בגלל ההנחה שהשגתם) זה יותר מפי 2.5..

וזה רק עוד 2 אינץ.. ואני מתכוון לתלות את המסך על הקיר ככה שהשינוי בdell בסיבוב מסך לא יעזור לי..

אז האם יש הבדל רציני באיכות.. של מישהו שראה את שני המסכים.. ובאמת רואים הבדל ששווה להשקיע עוד 2160 שקל בשבילו?

אני צריך להחליט=/ מישהו מוכן לעזור לי? ולשכנע אותי לאחד מהצדדים? (יש סיכוי גדול שאני גם יצטרף לקנייה לdell)

(עדיף לרשום לי בפרטי כדי שהדיון לא יגרר לשאלה שלי..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי כל החופש עבדתי.. ויש לי 5000 שקל בינתיים..

אני מעוניין השבוע או שבוע הבא לקנות מסך.. ההתלבטות שלי היא בין ה2407 של ובין הCMV 22 אינץ שKSP מוכרת..

מצד אחד המכיר של הCMV הוא 1340!! שזה כלכך זול... והdell הוא 3500 (בגלל ההנחה שהשגתם) זה יותר מפי 2.5..

וזה רק עוד 2 אינץ.. ואני מתכוון לתלות את המסך על הקיר ככה שהשינוי בdell בסיבוב מסך לא יעזור לי..

אז האם יש הבדל רציני באיכות.. של מישהו שראה את שני המסכים.. ובאמת רואים הבדל ששווה להשקיע עוד 2160 שקל בשבילו?

אני צריך להחליט=/ מישהו מוכן לעזור לי? ולשכנע אותי לאחד מהצדדים? (יש סיכוי גדול שאני גם יצטרף לקנייה לdell)

(עדיף לרשום לי בפרטי כדי שהדיון לא יגרר לשאלה שלי..)

אם אין לך שימושים כמו : צפיה בתוכן FHD, עריכות גרפיאות למיניהן, עבודה בריבוי במקביל וכד'...

אני לא חושב שיש לך הצורך בדל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר עדיין להצטרף לחגיגה?

אני מעוניין ב2407 אם משלוח לחיפה...

אם אפשר- אני יותר מאשמח להצטרף!

אביב

(אשמח לדבר בפרטי או במייל אם כאן זה לא המקום!)

תודה מראש!

הרישום הוא עד מחר בבוקר

ואת הפרטים

(טלפון,סלולארי,שם פרטי, שם משפחה, מעוניין ב...) שלח לי בפרטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי אצל יעקב עכשיו וקניתי את המסך ה-2007FP

היה מצויין שם הפנל HN210

מה נראה לכם איזה פנל קיבלתי

?????

בפורומים שונים ברשת מצויין כי הפנל העונה לשם דגם הזה הוא אכן S-IPS

אך גם מצויין SOSPECTED PROCESS OF ELIMINATION

אז מה זה אומר???????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו... איך זה שכבר שבוע אנחנו מחפשים מישהו שיסע לירושלים, וכל שנייה קופץ עוד אחד שהיה שם ולקח לעצמו את המסך.

מה, אין בושה? לא יכולתם לשתף אותנו לפני שנסעתם?

נו מילא... העיקר שמישהו נוסע מחר, אני כבר מתרגש כמו ילדה קטנה ;D

כבוד ל Sheik

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני רוצה לקנות

מקווה שלא פספסתי אני יכול ללכת לחנות ולקחת את זה?

כמובן אבל תמסור את פרטיך במקום.

אבל למה לטרוח?

תמסור לי בפרטי את הפרטים ואת המסך שאתה מעוניין בו,

בודקים לך אותו בחנות והמשלוח על נקסטופ ;)

אני לא רואה סיבה למה לנסוע עד לירושלים (אלא אם אתה גר שם) בשביל לאסוף את המסך בעצמך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...