קנייה קבוצתית של מסכי ה20'', וה24'', זהו, הכל נגמר - עמוד 7 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קנייה קבוצתית של מסכי ה20'', וה24'', זהו, הכל נגמר

אור כהן

Recommended Posts

היחס במסך "24 הוא 16:10 המתאים לרזולוציה של 1920 * 1200 (שהיא יותר מהנדרש ל HDTV)

ישנם מסכים (לא בטוח שהם מיועדים למחשב) שהם ביחס של 16:9 והרזולוציה היא בהתם 1920 * 1080

בכל מקרה את המידות המדויקות של מסך 2407WFP ניתן למצוא באתר היצרן:

רוחב / גובה / עומק ==> 58.5 / 56 -38.8 / 19.5 בס"מ כמובן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 168
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

חזרתי הרגע מ nextop עם המסך החדש שלי (2007WFP) ואני רוצה להגיד כמה דברים על חווית הקנייה שלי שם.

קודם כל, שני החברה שהיו שם מאוד נחמדים, כשהגעתי ביקשתי את הדגם שרציתי, הבחור הלך והביא אותו (ה revision האחרון, מיוצר במקסיקו) והציע לי לבדוק אותו בעמדת המחשב שלהם, פתחתי את הקופסא, חיברתי את המסך, נכנסתי לתפריט המיוחד לוודא שזה פאנל s-, וזה אכן הפאנל הזה, לאחר מכן בדקתי פיקסלים שרופים,

עשיתי פעמיים הרצה של 6 צבעים ולא מצאתי אף פיקסל שרוף או תקוע.

שילמתי וקיבלתי תעודת אחריות עם השם שלי והכל.

בקיצור, היה לי מאוד כיף לקנות שם, ומחיר מעולה, ממליץ.

ד"א אור אתה יכול לרשום שלקחתי את המסך שלי, שלא תביא לי עוד מסך בטעות ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יודע איפה אור? לאן הוא נעלם?

אני כל הזמן פה ;)

תקשיבו!

אנחנו זקוקים למישהו שקרוב לירושלים\גר בירושלים\יכול לנסוע לירושלים כדי לבקר אצל נקסטופ ולבדוק פיקסלים שרופים!!!

אם לא ימצא בימים הקרובים משתמש נכבד מהפורום שיוכל לתרום את עזרתו, נצטרך לשלוח את המסכים בלי בדיקת פיקסלים שרופים (אך עם וודאות לS-IPS)

אם דבר זה אכן יקרה, ללקוח יהיה שבוע להחזיר את המסך לחדש במקרה של פיקסל 1 שרוף במשך שבוע!!!

אם ואכן ימצא עוזר, אתן לו את מספר הטלפון שלי בפרטי, וכשיגיע לנקסטופ, אמסור לו את הטלפונים שלכם כדי שנוכל לאשר את העיסקה!

בתודה רבה,

אור כהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תמצאו אחד כזה יהיה נחמד אם תבדקו לא רק פיקסלים שרופים (אם זה לא מטריח מדי, למרות שאין יותר מדי מסכים) אלא גם: BANDING, BACKLIGHT BLEEDING ועוד כמה דברים שבודקים שמקבלים מסך LCD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Dennis14,

זו כבר בדיקה יותר מורכבת המחייבת "משחק" עם תנאי תאורה שאני לא מאמין שיתאפשרו בחנות, וגם מחייב הרבה זמן לבדיקות.

לדעתי זה כבר מיותר, ישנן מספיק ביקורות על מסכי Dell בכל הדגמים בפרט ל "20 ול "24.

למשל האתר האנגלי המצויין TrustedReviews.

להלן קישור לביקורות על מסך "24 הדגם הישן 2407WFP - שם המבקר בני הר אבן (אחד משלנו) - ביקורת לפני כשנה.

http://www.trustedreviews.com/displays/review/2006/06/15/Dell-Ultrasharp-2407WFP-24in-Widescreen/p1

ויש כאן את הביקורת המצויינת של האתר הנוכחי עצמו.

אפשר "להסתפק" בביקורות מקצועיות ולעשות את השיקולים לפני הקניה.

אני מניח שחברי הפורום מכירים את האיכויות של המסך ומה שנותר הוא לבדוק שהמסך אינו פגום מבחינת פיקסלים שרופים,

שהיא בדיקה די פשוטה עם תוכנית המשנה צבעי רקע ומאפשר זיהויי פיקיל שרוף (נקודה שאינה תואמת את צבע הרקע)

ואינה דורשת זמן רב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום, אני חדשה פה,

אבל...

במקרה גם מירושלים וגם רוצה לקנות מסך...

אם מישהו יכול להסביר לי מה צריך לבדוק, אני יכולה כבר מחר.

צריך לבדוק פיקסלים שרופים ולהתקשר לאנשים, זה הכל :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך לבדוק פיקסלים שרופים ולהתקשר לאנשים, זה הכל :-X

אור הכי טוב תחליפו טלפונים בהודעה פרטית-ותצאו לדרך....

גם אם היא רק תעזור לך בהוצאת הצג-אריזתו והרמת טלפונים הרי שלדעתי תשתלט על הכמות הזו של הצגים וחוץ מזה זו לא תורה מסיני...

אני לא חושב שאני אשאר בקנייה הזו אם המסך שלי לא ייבדק קודם לשליחתו.

יום טוב

ערן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אור הכי טוב תחליפו טלפונים בהודעה פרטית-ותצאו לדרך....

גם אם היא רק תעזור לך בהוצאת הצג-אריזתו והרמת טלפונים הרי שלדעתי תשתלט על הכמות הזו של הצגים וחוץ מזה זו לא תורה מסיני...

אני לא חושב שאני אשאר בקנייה הזו אם המסך שלי לא ייבדק קודם לשליחתו.

יום טוב

ערן

לכן אני מתאמץ כדי למצוא מישהו שיכול להגיע לנקסטופ.

מה שבטוח שלא מבטלים את הקנייה הזאת ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו כולנו מחפשים משהוא שיכול ללכת לחנות כדי לבדוק

דבר אחד אנחנו לא שמים לב אליו

אין שום סיבה שמשהוא שלא מהקניה הנוכחית ילך ויבזבז את זמנו לבדוק את ה 12 מסכים

אנחנו צריכים לחפש מתוך האנשים שבקניה

אני למשל אם לא אכפת לאנשים לחכות יכול להתפנות אחרי ה 21.8 { יש לי מבחנים עד אז }

ואני מגיע מב"ש הרחוקה

בכל מקרה אני חושב שצריך לדבר אם יעקב שיקצה לנו עובד למשך שעה שעתיים

שיעזור לבדוק את המסכים עם אחד מאיתנו אנחנו חייבים למצוא פיתרון לזה עוד היום כי אחרת אנשים יתחילו לאבד עיניין ויקנו

במקום אחר

שוב אין טעם לחפש אנשים מחוץ לקניה אין סיבה שמשהוא יסכים

מקווה שנוכל סוף סוף לסגור קניה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...