קנייה קבוצתית של מסכי ה20'', וה24'', זהו, הכל נגמר - עמוד 4 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קנייה קבוצתית של מסכי ה20'', וה24'', זהו, הכל נגמר

אור כהן

Recommended Posts

הרבה יותר :o

אולי אנשים פשוט הבינו שהרזולוציה במסך FP גבוהה מהWFP,

שהFP משתלם הרבה יותר מהWFP,

שבריבוע הFP גדול יותר מהWFP...

אור - זה שאתה חושב שהFP משתלםיותר מהWFP לא הופך אותו לבאמת משתלם יותר!

מה באמת עדיף? מה באמת כדאי?? זה כבר עניין של העדפה אישית והשימושים במסך בפועל, שכן לכל פורמט יתרונות וחסרונות משלו.

זה שהFP גדול יותר מהWFP, זה ידוע לכל. למעשה אם לדייק:

שטחו של מסך 20.1'' דיאגונלי פורמט רגיל (4:3) הנו 193.92 אינצ' בריבוע.

שטחו של מסך 20.1'' דיאגונלי פורמט רחב (16:10) הנו 181.52 אינצ' בריבוע.

אכן, ההבדל בגודל הריבועי קיים, אך הוא לא הבדל משמעותי, ובפועל צריך לזכור שהוא בא על חשבון המחיר - שכן מסכי FP יקרים יותר באופן כללי מהWFP.

מה יותר משתלם?? התשובה לכך פשוטה.

אם נתעלם מהעניין של ההעדפה אישית והשימושים במסך בפועל, ונתייחס רק ליחס גודל/מחיר (ואני אתייחס ספציפית למחירים שאתה הצלחת להשיג מיעקב בקנייה הקבוצתית):

מסך FP -

193.92/2000= 0.097 אינצ' רבוע לשקל.

מסך WFP -

181.52/1900= 0.096 אינצ' רבוע לשקל.

במחירים הספציפים האלה הFP מעט יותר משתלם, אך ההבדל ביחס כ"כ קטן שאפשר אפילו לומר שהוא זניח והייתי נותן פה תיקו.

כאשר מדובר במחירי השוק (כ2400 ש"ח לFP, וכ2100 ש"ח לWFP) דווקא הWFP משתלם יותר. אפילו משתלם הרבה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 168
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אכן ברבורים של אורי כהן, ואתה עוד יותר גמור שלקחת אותו ברצינות והבאת נתונים מדוייקים. את מי מעניינים החישובים הללו? ההבדל הוא בצורת המסך ולא בשטח המסך. השטח וגודל הנקודה זהים (ההבדלים שהצגת זניחים).

בגדול ומניסיוני, אלא אם כן אתה מייעד את המסך לצפייה בסרטים, אין סיבה לקחת את ה 2007WFP (לגבי 2407 זה כבר סיפור אחר). בעבודה שוטפת, הרזולוציה הגבוהה מביאה לכך שנכנס הרבה מידע ברוחב המסך, ולעיתים דפי לא בנויים לכך (מקבלים שטח מת בצדדים). מש WFP יעשה כאן הוא רק החמרת המצב על ידי הצרת גובה המסך והגדלת השטח המת בצדדים. לגבי עבודה בפיבוט, החסרון המורגש הוא רוחב המסך. לפעמים זה מעט צר ויותר מידי ארוך, וגם כאן WFP רק מחמיר את הבעיה. בתמונה אפשר לראות שמבחינת גובה מסך, כמעט חוזרים לימי 17" CRT (בהבדל רזולוציה כמובן, ויחס כמו ה FP - שהוא 4:3).

אין לי ספק שאנשים הבינו זאת ולכן הנהירה לכיוון ה FP.

במובן זה ה 2407 הוא נחמד. הוא כמו 2007FP בגובה אך יותר רחב.

מצורפת תמונה להמחשה.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום, עקבתי אחרי הת'רד הזה, והת'רד שXENA שרשר.

אני קניתי ברכישה הקבוצתית הקודמת (מסך 2007FP) אצל NEXTSTOP. ואני מרגיש שצריך לעשות קצת דיוקים.

ואני רוצה לספר על חווית הקניה שלי, אצלהם.

דבר ראשון אני מאיזור ירושלים אז אני פשוט קפצתי לחנות, באותו הזמן לא הייתי סגור איזה מסך אני רוצה ההתלבטות היתה בין ה2007FP ל2007WFP.

החבר'ה שם נתנו לי לפתוח מייד שתי אריזות של מסכים על המקום (בלי התחייבות רכישה!) וחיברו לי אותם למחשב כדי שאוכל באשכרה לראות את ההבדל בין המסכים, שיגעתי אותם, שאלתי מליון שאלות, ישבתי שם איזה חצי שעה ועשיתי כל מיני בדיקות. בסופו של דבר החלטתי ללכת על הFP.

נכנסתי לפורום HWZONE מהחנות כדי לבדוק בדיוק איך בודקים את הפאנל שרציתי.

הם הריצו לי את התוכנות שעוזרות בבדיקת פיקסלים שרופים.

הכל היה באווירה נחמדה ובלי לחץ. לא נראה לי שהייתי באף חנות במיוחד לא של מסכים שנתנו לי לבדוק. אני זוכר שהייתי פעם בKSP ורציתי לבדוק מסך שלא היה בתצוגה, לא רק שאף אחד לא התייחס אליי, אלה כשבסוף "דגתי" את אחד הערסים "אנשי המכירות" שמוכרים שם, ואפילו לא מתיימרים להבין משהו בחומרה או מסכים.

כל שאלה שניסיתי לשאול נענתה ב"עזוב אחי המסך אחלה" ובזה הסתכם הליווי והוא עזב אותי באמצע שאני מדבר איתו, לפלאפון מ"מאמי החברה שלו".

בקיצור אני אומר שחווית הקניה היתה נפלאה, כשבאתי הבייתה וחיברתי את המסך הוא משום מה סרב לעבוד בDVI (עוד משלב הBOOT) נלחצתי ומייד התקשרתי לבעל החנות, הוא אמר על המקום סבבה, שאני אקפוץ והוא יחליף לי על המקום. - בלי לשאול שאלות.

בסוף התברר שזו היתה איזו הגדרה מטופשת אצלי, והכל עבד טוב, אז לא הייתי צריך להחליף בסוף.

תראו תכלס הרבה אנשים פה מהפורום קנו אצלו מסכים, ולא שמענו על צרות, יש את המקרה של XENA...

דבר ראשון אני חושב שבאמת NEXTSOP הרביצו סטנדרטים מאוד גבוהים מבחינת האחריות של הפיקסל אחד.. ואני בטוח שאף חנות אחרת לא היתה מתנהגת יותר בסדר מהם.

אני פשוט חושב שתכלס יעקב צריך להסדיר את העיניין עם XENA ולו רק בשביל שהקרדיט שלו בפורום יחזור למקום הראוי לו, של חנות אמינה שמספקת באדיבות מוצרי איכות.

הוא תכלס יכול להרוויח פה מהפורום הרבה רכישות - וחבל שהשם שלהם יהרס.

אני אגב יודע שאת המסך הבא שלי אקנה שם, אני חושב לקנות עוד 2007FP או פשוט למכור את שלי ולרכוש את ה24" או ה27".

אני כרגע קונה מחשב עריכה מטורף. וכשאסיים עם הרכישה אתפנה לחשיבה על רכישת מסך.

XENA אני מקווה שהמסך שלך יוחלף.

יעקב אני ממליץ לך בחום להסדיר את העניין הזה בגישת "אל תהיה צודק, היה חכם" תסדר את זה ותקבל פה עוד הזמנות רבות. ומן הסתם אופציה להזמנות עתידיות.

שבוע טוב לכולם! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינני יודע אם קראת "במקרה" את הסיבות שלדעתי יעקוב מצטייר כ"בעייתי" בפורום הזה.

לדעתי-כל המלל ששפכת כאן בכל הקשור ל"שירות טרום רכישה" מתגמד לבעייתיות של יעקוב בכל הקשור ל"שירות לאחר הרכישה"

בנוגע לזמינות מסכי גיבוי להחלפה במקרה של תקלות המגובות באחריות החלפה.

בנוסף-לא גילית לנו את אמריקה...

גם לי פתחו 2 אריזות ב-lcdTV...ותאמין לי שהייתי שם יותר מחצי שעה...

כבר כתבתי כאן שהפורום הזה שינה קצת את "מנטליות המכירה" של הדגמים הספציפיים האלו בכל הקשור ל:

א.הצורך בפתיחת האריזה ובדיקה בחנות של סוג הפאנל וסידרת המסך

ב.בדיקת פיקסלים שרופים במקום

ג.הורדת מחיר מצד החנות כלפינו הלקוחות,וזאת על חשבון נתח הרווחים שלהם,למרות שהמשווקים לא הורידו את המחיר באותו היחס

(כבר ציינתי שהרווח של חנות על 2007 WFP לדוגמא,הוא 200-150 ש"ח בלבד,ובהתחשב בשירות הנדרש על-ידינו בסעיפים

א+ב מסתמן שהעיסקה אינה כדאית עבורם מי יודע מה...)

ד.מכירה ישירות לצרכן מצד המשווקים המורשים, דבר שלא היה קיים קודם לכן.

לא יעזרו ההתחנפויות והמחמאות ליעקוב במקרה הזה...

חברי הפורום,ובהתחשב בנסיבות,דורשים גם מחיר טוב וגם שירות/אחריות/זמינות החלפה במקרה של תקלות פיקסלים בשבועיים הראשונים.

שוב,זכות התגובה ניתנת ליעקוב,וכמובן גם ההוכחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן ברבורים של אורי כהן, ואתה עוד יותר גמור שלקחת אותו ברצינות והבאת נתונים מדוייקים. את מי מעניינים החישובים הללו? ההבדל הוא בצורת המסך ולא בשטח המסך. השטח וגודל הנקודה זהים (ההבדלים שהצגת זניחים).

בגדול ומניסיוני, אלא אם כן אתה מייעד את המסך לצפייה בסרטים, אין סיבה לקחת את ה 2007WFP (לגבי 2407 זה כבר סיפור אחר). בעבודה שוטפת, הרזולוציה הגבוהה מביאה לכך שנכנס הרבה מידע ברוחב המסך, ולעיתים דפי לא בנויים לכך (מקבלים שטח מת בצדדים). מש WFP יעשה כאן הוא רק החמרת המצב על ידי הצרת גובה המסך והגדלת השטח המת בצדדים. לגבי עבודה בפיבוט, החסרון המורגש הוא רוחב המסך. לפעמים זה מעט צר ויותר מידי ארוך, וגם כאן WFP רק מחמיר את הבעיה. בתמונה אפשר לראות שמבחינת גובה מסך, כמעט חוזרים לימי 17" CRT (בהבדל רזולוציה כמובן, ויחס כמו ה FP - שהוא 4:3).

אין לי ספק שאנשים הבינו זאת ולכן הנהירה לכיוון ה FP.

במובן זה ה 2407 הוא נחמד. הוא כמו 2007FP בגובה אך יותר רחב.

מצורפת תמונה להמחשה.

אתה הבאת דעה אישית מנסיון אישי שלך על איזה מסך עדיף.

תסכים איתי שמי שישתמש במסך לצפייה בסרטים, ושימוש גם כטלויזיה בחדר, ללא ספק יעדיף את הWFP שנותן הרבה יותר תמורה בתחום.

תסכים איתי שלמשחקים הWFP הרבה יותר כיף.

לאינטרנט נטו הוא פחות טוב, אין ספק, וגם לעריכה גראפית.

שוב הגענו לשימושים ולהעדפה אישית.

אור פשוט טמבל, והראיתי לו את זה בנתונים יבשים.

ברשותך, אצטט את עצמי מההודעה הקודמת:

אכן, ההבדל בגודל הריבועי קיים, אך הוא לא הבדל משמעותי, ובפועל צריך לזכור שהוא בא על חשבון המחיר - שכן מסכי FP יקרים יותר באופן כללי מהWFP.

מה באמת עדיף? מה באמת כדאי?? זה כבר עניין של העדפה אישית והשימושים במסך בפועל, שכן לכל פורמט יתרונות וחסרונות משלו.

מה יותר משתלם?? התשובה לכך פשוטה.

אם נתעלם מהעניין של ההעדפה אישית והשימושים במסך בפועל, ונתייחס רק ליחס גודל/מחיר כאשר מדובר במחירי השוק (כ2400 ש"ח לFP, וכ2100 ש"ח לWFP) דווקא הWFP משתלם יותר. אפילו משתלם הרבה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה הבאת דעה אישית מנסיון אישי שלך על איזה מסך עדיף.

תסכים איתי שמי שישתמש במסך לצפייה בסרטים, ושימוש גם כטלויזיה בחדר, ללא ספק יעדיף את הWFP שנותן הרבה יותר תמורה בתחום.

תסכים איתי שלמשחקים הWFP הרבה יותר כיף.

לאינטרנט נטו הוא פחות טוב, אין ספק, וגם לעריכה גראפית.

שוב הגענו לשימושים ולהעדפה אישית.

אור פשוט טמבל, והראיתי לו את זה בנתונים יבשים.

כן, כן, מסכים.

אני לא מצליח למצוא חנות עם מלאי (או אפילו בלי מלאי) שנותנת אחריות על פיקסל מת ביום הראשון או בשבוע הראשון. כולם מדברים על 5 פיקסלים בחצי שנה. מישהו מכיר חנות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני קניתי 2007WFP אצל יעקוב במכירה הקודמת, ואני רוצה לציין שמאוד נהנתי מהשירות והיחס שקיבלתי מיעקוב.

לאורך כל הקנייה תמיד קיבלתי מענה ויחס טוב, ועד עכשיו הוא עמד בכל ההבטחות שלו (מבחינתי לפחות).

עד עכשיו למסך לא היו שום תקלות (טפו טפו טפו..) ואני יודע שבקרה ואצטרך תיקון כלשהו יהיה לי למי לפנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני קניתי 2007WFP אצל יעקוב במכירה הקודמת, ואני רוצה לציין שמאוד נהנתי מהשירות והיחס שקיבלתי מיעקוב.

לאורך כל הקנייה תמיד קיבלתי מענה ויחס טוב, ועד עכשיו הוא עמד בכל ההבטחות שלו (מבחינתי לפחות).

עד עכשיו למסך לא היו שום תקלות (טפו טפו טפו..) ואני יודע שבקרה ואצטרך תיקון כלשהו יהיה לי למי לפנות.

יפה אמרת :xyxthumbs:

חברה אנחנו זקוקים לעוד אנשים!!!

קודם כל צריך עוד אנשים לFP, ז לWFP ואז ל24WFP

אז קדימה, להירשם!!! :hi:

עדכון משמח

כולם נא להקשיב!!!

דיברתי עם נקסטופ! הם מסכימים לתת גם ל2007WFP וגם ל2007FP את המחיר של ה15 יחידות!!!

אני עומד לנסוע לירושליים לבדוק את המסכים! הרשימה נסגרת מחר!

המחירים הם לא ל15 יחידות! המחירים שנרשמו הם המחירים הקבועים!

2007FP:י 2000 ש"ח כולל משלוח

2007WFP:י 1900 ש"ח כולל משלוח

2407WFP )למרות שאין אנשים) 3500 ש"ח כולל משלוח

אם מישהו מעוניין עוד להצטרף זה עד מחר!

זכרו שאני עדיין זקוק לעזרה!

בתודה רבה,

אור כהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אתה יעקב או שזה אור שמנסה להוסיף אנשים לקנייה ?

פעם ראשון בפורום אני רואה ביקורת טובה על נקסטופ (אדון יעקוב) והשירות האדיב שהוא מעניק...

תפסיקו להיות ילדים אין דברים זולים בחיים - תבינו את זה שבשביל 200 ש"ח אתם מקבלים חתול בשק ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אתה יעקב או שזה אור שמנסה להוסיף אנשים לקנייה ?

פעם ראשון בפורום אני רואה ביקורת טובה על נקסטופ (אדון יעקוב) והשירות האדיב שהוא מעניק...

תפסיקו להיות ילדים אין דברים זולים בחיים - תבינו את זה שבשביל 200 ש"ח אתם מקבלים חתול בשק ;D

זה לא אני :s07:

ולמה שאני ינסה להוסיף אנשים לקנייה, אני לא מרוויח מזה כלום :-X

אגב זה 300-500 ש"ח בקנייה הקבוצתית הזאת והם לא מקבלים חתול בשק כי אני נוסע לירושליים לבדוק את הסחורה ;)

אתה יודע, פיקסלים שרופים, פאנלים : )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...