שאלה לבעלי עסקים אם יש פה - עמוד 9 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לבעלי עסקים אם יש פה

gameplan

Recommended Posts

• תגובות 241
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עקרון הכרעת הרוב וזכויות המיעוט :

החלטות מתקבלות על ידי הרוב בלבד, והן מחייבות את הציבור כולו. בהצבעות לכל אדם יש קול אחד, וכל שני קולות שווים זה לזה מבחינת משקלם.

עקרון שלטון החוק :

שלטון החוק והשוויון בפני החוק. יש משמעות לבחירות לרשות המחוקקת, רק אם החוקים הם אכן הקובעים. על כן, שלטון החוק הוא התנאי ההכרחי לקיומה של דמוקרטיה מתפקדת. על אכיפתו ממונה הרשות השופטת.

מתוך :

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%93%D7%9E%D7%95%D7%A7%D7%A8%D7%98%D7%99%D7%94

Majority rule is a means for organizing government and deciding public issues; it is not another road to oppression. Just as no self-appointed group has the right to oppress others, so no majority, even in a democracy, should take away the basic rights and freedoms of a minority group or individual.

http://usinfo.state.gov/products/pubs/principles/majority.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין איך הגענו לדון על נשק גרעיני...

זה אמצעי הרתעה הכי טוב שקיים היום בעולם !

מדינת מוקפת באויבים ואנו חייבים את היכולת הזאת. רק חבל שאין לנו מנהיגים עם ביצים כמו שהיו לגרי טרומן.

הבנתי אתה מאלו שהולכים לז**ן את כל הפלנטה הזאת, העיקר "לי יש גדול יותר".

איזה אויבים? ירדן יש שלום, מצריים יש שלום, סוריה רוצה את הגולן, אנחנו לא מעונינים להחזיר! לבנון ברגע שהיה לך הסכם עם סוריה לא תשמע מהם.

הפלסטינאים, תחזיר להם את השטח הכבוש הזה שאוכל את עם כמו גידול ממהיר! ותחיה ותן לחיות, גם ככה החיים קצרים.

אתה לא רוצה להשאיר לילדים שלך מדינה עם עתיד, או שאתה רוצה שהם גם ימשיכו לחיות על החרב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי אתה מאלו שהולכים לז**ן את כל הפלנטה הזאת, העיקר "לי יש גדול יותר".

איזה אויבים? ירדן יש שלום, מצריים יש שלום, סוריה רוצה את הגולן, אנחנו לא מעונינים להחזיר! לבנון ברגע שהיה לך הסכם עם סוריה לא תשמע מהם.

הפלסטינאים, תחזיר להם את השטח הכבוש הזה שאוכל את עם כמו גידול ממהיר! ותחיה ותן לחיות, גם ככה החיים קצרים.

אתה לא רוצה להשאיר לילדים שלך מדינה עם עתיד, או שאתה רוצה שהם גם ימשיכו לחיות על החרב?

בן כמה אתה ?

אתה בעצמך מאמין במה שאתה כותב ?

לא יהיה שלום באיזור הזה אף פעם, אפילו אם ערבים יחסלו את מדינת , מה שעלול לקרות עם אנשים עם דעות כמו שלך יגיעו לשלטון, הערבים ימשיכו להילחם אחד עם שני.

מטרתם של "השכנים הטובים" שלנו זה להשמיד אותנו.

אני הייתי מעדיף ניצחון שלנו, בינתיים עם כל השאיפה לשלום אנחנו מכניסים את עצמינו לצרות.

:kopfpatsch:

השם הוא הארי טרומן, הארי, לא גרי.

טעות דפוס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Majority rule is a means for organizing government and deciding public issues; it is not another road to oppression. Just as no self-appointed group has the right to oppress others, so no majority, even in a democracy, should take away the basic rights and freedoms of a minority group or individual.

http://usinfo.state.gov/products/pubs/principles/majority.htm

שומו שמיים כמה שאתה מטומטם..........

רחמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בן כמה אתה ?

אתה בעצמך מאמין במה שאתה כותב ?

לא יהיה שלום באיזור הזה אף פעם, אפילו אם ערבים יחסלו את מדינת , מה שעלול לקרות עם אנשים עם דעות כמו שלך יגיעו לשלטון, הערבים ימשיכו להילחם אחד עם שני.

מטרתם של "השכנים הטובים" שלנו זה להשמיד אותנו.

אני הייתי מעדיף ניצחון שלנו, בינתיים עם כל השאיפה לשלום אנחנו מכניסים את עצמינו לצרות.

36.

לכל צד יש את הפנאטים שלו, יש ערבים שרוצים להרוג אותנו בכל מחיר, ויש יהודים שרוצים להרוג ערבים בכל מחיר.

אבל זה לא מונע מהצדדים לעשות שלום, האחים המוסלמים במצריים למשל, לא מכירים במדינת ומצידם לחסל את כל היהודים.

ובכל זאת בסוף עשו שלום.

אני לא יודע מה האנטרסים של ממשלות בישראל, עם הזמן למדתי שהם לא מעוניינות בשלום עם הסורים והפלסטינאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעיה עם מה שהוא צוטט?

הבעיה היא שהוא ציטט בול מה שכבר אמרו לפניו והיאו מהויקי העברית וגם הוא בכלל לא הסביר את הנקודה שלו.

*ציטט. "לצותת" זה להאזין למישהו\משהו בסתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעיה עם מה שהוא צוטט?

הבעיה שלו שהוא לא מבין אנגלית :nixweiss:

שומו שמיים כמה שאתה מטומטם..........

רחמים.

הבעיה היא שהוא ציטט בול מה שכבר אמרו לפניו והיאו מהויקי העברית וגם הוא בכלל לא הסביר את הנקודה שלו.

*ציטט. "לצותת" זה להאזין למישהו\משהו בסתר.

ילד, תלמד אנגלית לפני שאתה קורא לאחרים מטומטמים :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב טוב טוב חברה דיי, ירדתם לפסים אישיים, אני לא ממליץ להמשיך ככה, דיונים גדולים וטובים מזה כבר קיבלו מנעול הודות לזה...

אה, ובלי קשר, כמו שאמי היקרה תמיד אומרת:"ילדים, תפסיקו לריב !!!".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחסוך לי את הזיבולי שכל שלך, איבדתי 2 חברים בצוות בלבנון 2, אז תפסיק לז**ן את השכל כי נלחמנו שם סתם! כולם יודעים את זה.

את הקלישאות האלו תמכור לשמניסטים שרוצים קרבי, אף אחד לא מאיים אלינו אפילו לאירן אין עדיין פצצה מבצעית, מי שמאיים על כל האזור פה זאת מדינת שמחזיקה בנשק גרעיני מבצעי! אז אל תבלבל את המוח... :s07:

זין בעין!

אני הייתי בלבנון ואני מתעב אנשים כמוך שנכנסים לפורומים וכתבו שהם היו הלוחמים המטורפים של מלחמת לבנון,

את עם האידיאולוגיה הסוציומטית שלך היית מסרב פקודה להכנס לשטח לחימה<הרי בלבנון מסוכן :behead:>

אם היית שם לא היית אומר שנלחמנו סתם...

אל תזיין לי את הביצים!!

כל מי שהיה בחזית ראה כמה משגרים הורדנו!

מה היינו צריכים לעשות?? לחטוף קטישות על הראש ולהשאר בבית??

שמאלנים פחדנים, אנשים גיבורים מתים בשביל להגן עליכם ואתם כמו אפסים קטנים יושבים ובוכים.

:bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה זאת האפליה הזאת בין בעיה נפשית לבין בעיה רפואית ?

מה אתם חושבים שכל אחד בזמן שהוא חייל ילך לקב"ן ויגיד לו - שמע בוא תן לי מסמך שאני מפגר עם תעודה ?

רק תשחרר אותי מפה - ולא יקבלו אותי לעבודות ולא כלום ? מה אתם חושבים שבכזו קלות אנשים יעשו את זה?

ברגע שתהיו בצבא תדברו - הרבה חיילים סובלים שם ואין להם ברירה רק לצאת על 21 ולהפסיק לסבול

זה לא אומר שהם חולי נפש , וזה לא אומר שהם לא מתאימים לעבודה באזרחות , זה אומר שבתננאים צבאיים מסויימים היה קשה להם לתפקד , וזה מקבול לגמריי לדעתי , ואני לא מדבר על אלו שיוצאים על אי התאמה בלי לנסות לשרת אפילו.

ובכל מדינה דמוקרטית - אתה יכול לבחור עם לשרת בצבא או לא , פה מכריחים אותך כמו במדינה פשיסטית , אפילו שיש לנו סכנה קיומית כביכול

אנחנו עדיין צריכים להקים שכירים , שיהיה יותר מקצועי , יותר זול , ויותר רלוונטי לאחוזי הגיוס שהולכים ויורדים , ויותר מתאים להלך הרוח המדינה

הרי אנחנו כבר מזמן לא מדינה ציונית , וכל אחד פה רק לעצמו.

מסכים עם דרור ואורי ,

ותפסיקו כבר להתווכח , אומר לכם פה urib בן אדם בן 36 שעושה מילואים , אומר לכם שחור על גבי לבן על כל הבזבוז שהולך בצבא

שמממן משכורות למנהלים שבאים סתם לשמור על מגדלים בשום מקום , ועל זה שאין ציוד מתאים וחוסר ציוד , ועל זה שחיילים פוחדים ללכת

או להסתער בעקבות המפקדים.

למה יצאו למלחמה הזו בעקבות האירועים האלה ? למה לא יצאו לפני 3 שנים ? הרי ידעו על כל הטילים שחיזבאלה מחזיק שם

למה עכשיו שיורים על שדרות אף אחד לא יוצא למלחמה ?

וגם כל הקטע של שימוש בכוחות קרקע היה מיותר , בסוף רק ההפצצות של המטוסים הבריחו את חיזבאללה - והם כביכול ניסו לפגוע כמה שפחות בחפי פשע בלבנון ובסוף למרות הכל הורידו בתים עם ילדים ונשים , ככה שהכל היה מיותר.

ומזל שלא עברנו את החצבאני ככה בכלל היו נהרגים חיילים.

והמלחמה שיש לנו עם איראן , היא רק מלחמה של התקשורת.

ארה"ב לא תתן לאיראן לזרוק פצצה לשום מקום בעולם , ברגע שסוריה תתקוף אותנו היא תפסיד , למצרים אין אינטרס לתקוף אותנו , ולבנון וירדן חלשות מידי.

המלחמה עם סוריה ואיראן היא רק תקשורתית , אפילו פעם קראתי איזה כתבה שבסוריה שואלים למה כל הזמן העיתונות שלנו מלבה את היצרים ומדברת על מלחמה איתם..מה שקרה בלבנון 2 היה פשלה של המדינה והצבא , וזה ממש לא אומר שהולכות להיות מלחמות עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...