שאלה לבעלי עסקים אם יש פה - עמוד 14 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לבעלי עסקים אם יש פה

gameplan

Recommended Posts

החיץ המבדיל בין פעולות גרילה לבין טרור הוא שלוחמת גרילה מכוונת רק (או בעיקר) כנגד כוחות הצבא של הצד השני ולא כנגד אזרחים לא חמושים.

לא זכור לי שבוצעו פשעים כנגד אזרחים.

תקן אותי אם אני לא יודע מה הוא טרוריסט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 241
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מנהלים, בבקשה תנעלו את הדיון הזה.

הוא סתם מתפתח בלי שום מטרה חוץ מלתת לאנשים עקשנים מטומטמים שלא רוצים להקשיב במה לפלוט את השטויות שהאכילו אותם בכפית ההורים השמאלנים, תומכי קדימה שלהם, והפרופסורים לפילוסופיה ואומנות ועיתונאים מושחתים שעיצבו את הדעה שלהם.

הם רק מעצבנים ומתסכלים את האנשים הנורמאליים פה. הדיון הזה גלש בכלל מכל הנושא.

אם הדיון ימשך עוד, אני מבטיח לכם שיהיו אנשים שיבואו למפגשים הבאים רק כדי לחכות שתינוקות כמו kill_b7 יבואו ואז, במלוא השימחה ותהענוג, יפוצצו אותם מכות כמו שבחיים הם לא קיבלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי שום בעיה להגיד את הגיל שלי. הוא 17 וחצי ילד זה עד גיל 12-14 כזכור לי.

גיל 17 זה ילד !

איזה ניסיון חיים יש לך ? ראית פעם שטחים או לבנון ?

מה ראית בחיים שלך חוץ מסרטונים ארוטיים באינטרנט ?

אם הדיון ימשך עוד, אני מבטיח לכם שיהיו אנשים שיבואו למפגשים הבאים רק כדי לחכות שתינוקות כמו kill_b7 יבואו ואז, במלוא השימחה ותהענוג, יפוצצו אותם מכות כמו שבחיים הם לא קיבלו.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זכור לי שבוצעו פשעים כנגד אזרחים.

תקן אותי אם אני לא יודע מה הוא טרוריסט.

הם תקפו ערבים ובריטים(אני לא מתכוון רק לחיילים אלא גם למשפחות,תיירים,פקידים וכדומה).

גיל 17 זה ילד !

איזה ניסיון חיים יש לך ? ראית פעם שטחים או לבנון ?

מה ראית בחיים שלך חוץ מסרטונים ארוטיים באינטרנט ?

:xyxthumbs:

לא, 17 זה לא ילד אתה מוזמן ללמוד הגדרות כי "נסיון החיים" שלך והגיל הגדול יותר כנראה לא עוזרים לך בזה.

נסיון חיים? תגדיר את זה. אני הייתי משתמש במונח יותר נכון וזה ידע. ידע על מה שאני מדבר יש לי מספק.

חוץ מזה גיל(בגדר ההגיוני) לא אומר כלום. אני יכול להראות לך מישהו בן 16 עם תואר והמון ידע בתחומים שונים ומישהו בן 45 שהוא בור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה רוצה להגיד שאתה רק בן 17 ואתה כבר כמו מישהו בן 45??

בכל מקרה... תביא לי דוגמא לפשעים כנגד האזרחים.

לא פגיעה של אזרחים בטעות

תביא לי דוגמא של פגיעה מכוונת באזרחים שבוצע ע"י הטרוריסטים הנוראיים האלה שאני קורא להם אבא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מבינים... האידיוט הזה בן 17 והוא מזיין פה את השכל על איך לשפר את הצבא ואיך להוביל את המדינה להסכמי שלום...

:lol:

הוא קורא לצבא שבזכותו הוא קיים "טרוריסטים".. עוד אביב גפן מפגר שיבין אחרי 10 שנים כמה סתום הוא היה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, 17 זה לא ילד אתה מוזמן ללמוד הגדרות כי "נסיון החיים" שלך והגיל הגדול יותר כנראה לא עוזרים לך בזה.

נסיון חיים? תגדיר את זה. אני הייתי משתמש במונח יותר נכון וזה ידע. ידע על מה שאני מדבר יש לי מספק.

כנראה שאתה עוד לא התפתחת מספיק כדי להבין על מה מדברים איתך...

דוגמה קצת גסה :

אתה אומר שאחד שראה 10,000 סרטי פורנו ולא קיים יחסי מין מבין יותר בסקס מאדם ששכב עם 10 בחורות וראה 10 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה רוצה להגיד שאתה רק בן 17 ואתה כבר כמו מישהו בן 45??

בכל מקרה... תביא לי דוגמא לפשעים כנגד האזרחים.

לא פגיעה של אזרחים בטעות

תביא לי דוגמא של פגיעה מכוונת באזרחים שבוצע ע"י הטרוריסטים הנוראיים האלה שאני קורא להם אבא...

רואה? אתה רק מוכיח את מה שאני אומר. אתה עם כל "הנסיון חיים" שלך אפילו לקרוא ולהבין מה כתוב לא יכול וגם מנסה ללמד אותי על תנועה שאתה בעצמך לא יודע עליה הרבה. דוגמא אחת? מלון דוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד אחד עם "נסיון חיים" שופע ממש :-X

בלי להעליב אותך אישית ;)

אחרי שיש פה אין ספור דוגמאות שאומרת שהגיל גבוה יותר לא אומר אוטומטית חוכמה/ידע רב יותר. אתם עדיין טוענים אותו דבר. :s07:

כנראה שאתה עוד לא התפתחת מספיק כדי להבין על מה מדברים איתך...

דוגמה קצת גסה :

אתה אומר שאחד שראה 10,000 סרטי פורנו ולא קיים יחסי מין מבין יותר בסקס מאדם ששכב עם 10 בחורות וראה 10 ?

אפשרי בהחלט.

ואני אקדים ואומר שאפשרי זו אפשרות ולא משהו שתופס לכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנהלים, בבקשה תנעלו את הדיון הזה.

הוא סתם מתפתח בלי שום מטרה חוץ מלתת לאנשים עקשנים מטומטמים שלא רוצים להקשיב במה לפלוט את השטויות שהאכילו אותם בכפית ההורים השמאלנים, תומכי קדימה שלהם, והפרופסורים לפילוסופיה ואומנות ועיתונאים מושחתים שעיצבו את הדעה שלהם.

הם רק מעצבנים ומתסכלים את האנשים הנורמאליים פה. הדיון הזה גלש בכלל מכל הנושא.

אם אתה אמור לייצג את האנשים ה-"נורמליים" במדינה הזו, אבדנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...