שאלה לבעלי עסקים אם יש פה - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לבעלי עסקים אם יש פה

gameplan

Recommended Posts

• תגובות 241
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ONCE AGAIN VAZ SWEETY... אתה מבלבל את המוח..............

גזענות!? מה חשבת לעצמך שהשתמשת במילה הזאת לשם תיאור הפליה על רקע דעה פוליטית!? גזענות?!!?!?!? אתה בטוח שאתה סיימת צבא? אתה בטוח שסיימת תיכון? אתה בטוח שלמדת היסטוריה של כיתה י'?

מראיין לעבודה יכול לשאול אותך מה שהוא ורצה ואתה תענה כמו פודל חמוד ומאולף, אף אחד לא ייקום יגיד לו "מצטער אתה העלבת אותי, ואתה מפלה אותי על רקע פוליטי\לאומני, לכן כעת אני אעזוב ואתקשר לעורך הדין שלי ואומר לו להגיש נגדך תביע בגין אי הסכמה להעסיק עובד על רקע של דעה פוליטית\לאומני!" אין חיה כזאת תשכחו מזה! המראיין יישאל מה בראש שלו ואתם תהנהנו ותנסו להיות הכי "מצויינים" וליצור רושם ראשוני הכי טוב שתוכלו!. אם וכאשר תתבעו את המראיין לאחר הרעיון שקיבלתם ביטול ותלכו להגיש תביעה כבר בדיון הראשון לא יהיה לכם או לעורך הדין שלכם הוכחות! אין לך דרך להוכיח זאת, כל מראיין עם ניסיון של חצי שנה-שנה יוכל למצוא 1001 סיבות למה אתה לא כשיר לתפקיד תשכחו מבית משפט, אתם VAZ וURIB ועוד אחד פה שאמר ש 99 לא אכפת להם WTF!? מאיפה אתם חושבים שאתם יודעים את זה!? מה אתם פתחתם מכון סקרים? די מספיק יכול להיות שהמידע שבידכם לוקה בחסר ואתם מוקפים ביותר מדי אנשים אופטימיים, שמאלניים בדעותיהם ששוטפים לכם תמוח ובגלל זה אתם מדברים ללא כל בסיס....

אגב JUST FOR THE RECORD : גזענות - במשמעותה הרווחת, מגדירה הגזענות התייחסות שלילית (שנאה, אפליה) לבני אדם, בגלל מוצאם האתני או צבע עורם.

מWIKIPEDIA.

אה כן ולנושא הת'רד - אני אישית נגד העסקת עובדים שלא שירתו בצבא במגזרי שוק ספציפיים, למשל אין לי בעיה שאדם שלא שירת בצבא יכין פלאפל או יימכור בגדים בH&O או FOX אבל אני לדעתי אדם שלא שירת בצבא ויצא על רפואי לא אמור לקבל עבודה במגזר הרווחי!.

________________________________________________________________________________________________________

בקיצר אחרי 3 שנים בצבא קוראים לעובד לעתיד מספר מצבים שבדקו את האחריות שיכול דעת וכו'

ויש מעסיקים שמעדיפים אנשים שהתנסו במסגרת קשוחה שכזאת שהוכיחו את עצמם "שורדים במצבים קשים"

100% צודק.... מסגרת צבאית לא חשוב מה תגידו, במשך 3 שנים אתה לומד להתמודד עם החיים. באיזשהוא מקום זה כמו מתכונת - יותר קשה מהבגרות, אך כמעט ולא ניתן ליפול בה. צה"ל יותר קשה מהאזרחות אבל כמעט ולא תוכל להיכשל שם אלא לעבור תפקידים ולנסות להתמצא, למצוא את מקומך במערכת.

עוד לא שמעתי על מעסיק שביקש תעודת שחרור.

אילו מעסיקים יבקשו תעודת שחרור?

מעסיק שרוצה לדעת אם שיקרת לו או לא.

חחחחחחח ^_^ NICE ONE...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דימה , לפי הסגנון כתיבה שלך אני מניח שאתה עוד לא חייל , או אחרי .

כשאתה הולך להעסיק מישהו - השיקול שלך הוא - האם הוא יתרום לי בתור עובד ? רווחי לי להעסיק אותו ? כן או לא ?

1. אני לפני .

2. יש מעסיקים(ואני, אם אעסיק עובדים בעתיד) שלא אכפת להם רק מהרווחיות, אלא גם מדבירם אחרים. לי יהיה אכפת הבן-אדם תרם למדינה בצורת שירות בצבא או לא. לי אולי אפילו יהיה אכפת אם הוא שמאלני או ימני. כזה אני וכאלו עקרונות יש לי.

3. יש אנשים שמשתמטים על פרופיל 21 בכוונה. הם מספרים לקב"ן סיפורים מצוצים מהאצבע, הם מתחזים, הם עושים בעיות וכו'. זה לא חוקי ולא אתי ולא מוסרי, לדעתי. זה נקרא בשפה העממית "השתמטות בלתי חוקית".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

xyo , זה סתם קשקוש , וזה לא נכון - בחיים לא הכל שחור ולבן - זה שהבחור לא התאים למסגרת צבאית נוקשה - זה ממש לא אינדיקציה.

זה נראה לך הגיוני ש 100 אחוז מהאנשים יתאימו להיות חיילים ?

להיות חייל זה מקצוע - תבינו את זה כבר.

זה כמו שתגיד לי שכל מי שלא מתאים להיות עובד בתור קצב..או שוחט..אז הוא לא חזק מספיק..

דרור , מה יעזור לך אם תשקר ? יגלו את האמת.

ויש מקומות שאתה תחתום על ויתור סודיות ככה שידעו בדיוק מה הסיבה לפטור..אבל זה רק במשרדי ממשלה - שדות תעופה

או עבודות של .

אם זאת סתם עבודה רגילה אז מספיק הפטור שיש לך ביד ואתה גם לא חייב לספר את סיבת הפטור.

אלו מקומות עבודה יבקשו תעודת שחרור ? מקומות ממשלתיים , המשטרה - עבודות של

וסתם מקומות שהמנהל שם הוא מורעל , כביכול..אפילו כל מיני תאגידים כמו פלאפון אורנג

או תאגידים כאלה..שאתה עובר בהתחלה ראיון קבוצתי כדי להתקבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי בלא מעט ובכולם נשאלתי לגבי השירות הצבאי שלי. כמובן שלא בזה מתמקד הראיון, אבל זה שלב הכרחי בקטע של "בוא ספר לנו מה עשית בחיים".

נכון, גם אני נשאלתי בכל הראיונות שלי לגבי השירות הצבאי

שירות צבאי "מובחר" בהחלט יכול לתרום בראיון עבודה

אבל במציאות של היום, העובדה שמישהו לא עשה בד"כ לא מונעת ממנו עבודה ולא פוגעת בסיכוייו

ואני לא נתקלתי עדיין במקום שביקש לראות את תעודת השחרור שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3. יש אנשים שמשתמטים על פרופיל 21 בכוונה. הם מספרים לקב"ן סיפורים מצוצים מהאצבע, הם מתחזים, הם עושים בעיות וכו'. זה לא חוקי ולא אתי ולא מוסרי, לדעתי. זה נקרא בשפה העממית "השתמטות בלתי חוקית".

אמשיך ואומר כי העובדה שיש להם אישור חוקי לא הופכת את המעשה שלהם לחוקי, מכאן ע"י הוכחות, שהמעשים שנעשו ע"מ להשיג אישור כזה, אינם חוקיים גם האישור שהם השיגו אינו חוקי.

ויש לי משו להגיד לך גם DIMAX משהו שאני חושב שאתה טועה בו -

2. יש מעסיקים(ואני, אם אעסיק עובדים בעתיד) שלא אכפת להם רק מהרווחיות, אלא גם מדבירם אחרים. לי יהיה אכפת הבן-אדם תרם למדינה בצורת שירות בצבא או לא. לי אולי אפילו יהיה אכפת אם הוא שמאלני או ימני. כזה אני וכאלו עקרונות יש לי.

לא משנה אולי מולי דולי, לדעתי לא צריך לשלול בן-אדם על סמך דעותיו הפוליטיות כי מה לעשות לא הכל זה פוליטיקה בחיים שלנו, למעשה בחיי היומיום אין פוליטיקה לאדם הנורמלי במדינתנו ביום עבודה... לכן לא צריך לשלול על הסף אדם שכזה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להיות חייל זה מקצוע - תבינו את זה כבר.

כן, ממש, כי אפסנאי בצבא הוא *כל כך שונה* ממחסנאי באזרחות. שלא לדבר על עשרות אלפי הפקידים שיש בצבא...

איך רואים שאתה ילד פעור שאין לו מושג מהחיים שלו, יא אללה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, גם אני נשאלתי בכל הראיונות שלי לגבי השירות הצבאי

שירות צבאי "מובחר" בהחלט יכול לתרום בראיון עבודה

אבל במציאות של היום, העובדה שמישהו לא עשה בד"כ לא מונעת ממנו עבודה ולא פוגעת בסיכוייו

ואני לא נתקלתי עדיין במקום שביקש לראות את תעודת השחרור שלי

אז כנראה שאין לך מספיק נסיון. על מה אתה מתווכח? אתה חושב שהיית בכל מקומות העבודה בארץ ועברת ראיונות אצל כל המעסיקים הפוטנציאלים? :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מן הסתם לא הייתי בכל המקומות בעצמי

אבל הייתי במספיק, ויש לי חברים שהיו, גם כאלו שלא עשו צבא

בנוסף, אני גם קורא עיתונים וזה נושא שעולה לפעמים (ובדיוק כמו שאמרו בהתחלה, יש היום לא מעט מעסיקים שרואים יתרון במישהו שלא "יברח" להם לחודש מילואים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, ממש, כי אפסנאי בצבא הוא *כל כך שונה* ממחסנאי באזרחות. שלא לדבר על עשרות אלפי הפקידים שיש בצבא...

איך רואים שאתה ילד פעור שאין לו מושג מהחיים שלו, יא אללה..

:kopfpatsch:

אתה רוצה להגיד לי שחייל זה לא מקוצוע? ואתה עוד קורא לו "ילד פעור שאין לו מושג מהחיים שלו"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויש לי משו להגיד לך גם DIMAX משהו שאני חושב שאתה טועה בו -

לא משנה אולי מולי דולי, לדעתי לא צריך לשלול בן-אדם על סמך דעותיו הפוליטיות כי מה לעשות לא הכל זה פוליטיקה בחיים שלנו, למעשה בחיי היומיום אין פוליטיקה לאדם הנורמלי במדינתנו ביום עבודה... לכן לא צריך לשלול על הסף אדם שכזה!

אולי זה אולי, והתכוונתי לאולי שכתבתי. :) זה יהיה תלוי בתפקיד ובחברה שהעובד ינסה להתקבל אליה. נראה כבר... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...