שאלה לבעלי עסקים אם יש פה - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לבעלי עסקים אם יש פה

gameplan

Recommended Posts

@אלכמאי

החברה בה אתה עובד גורסת קורות חיים שלא רשום שם שירות צבאי?

ואללה חבל, כי למשל בשלי אין. לא גוייסתי (כלומר גם לא אושר לי להתנדב אחרי בקשות והתכתבויות במשך חצי שנה) בשל בעיות בכבד (עכשיו ברוך השם הכל בסדר). אני מסיים תואר עכשיו.

אולי תגיד מה שם החברה שאני לאן לא לשלוח קורות חיים, לא צריך טובות, בוא נגיד ככה, שלא היו כל כך הרבה אנשים שהתחננו להתגייס ב2002.

רק עכשיו שמתי לב לתגובה...

קודם כל אל תיקח את הדברים אישית.

אצלנו בחברה מאוד מקובלת השיטה "חבר מביא חבר", אף חבר שאנשים ניסו להכניס, שהיה ללא שירות צבאי לא נקרא לראיון.

אני מכיר את רוב האנשים במחלקת R&D וכולם שירתו ועושים מילואים.

אין פוליטיקה מוצהרת שלא לקבל לעבודה אנשים שלא שירתו, אבל זה קורה בפועל.

נ.ב.

אין לי שום סיבה לז**ן לכם את השכל, אני פשוט מתאר את המצב בחברה כמו שאני רואה אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 241
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה זה לא "אישי".

זה לא שלא רציתי להתגייס, המדינה לא רצתה שאני אפילו אתנדב!

זה חבל שהחברה עושה אפלייות אפילו מבלי להכיר בנאדם קודם. לא לכל מי שאין בקורות חיים הוא משתמט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RK, מי שדופק אותך בסופו של דבר זה המשתמטים, לא שאר החברה. זה כמו שבצבא, למי שמכיר, מי שבאמת חולה, קשה לו לקבל טיפול כמו שצריך, בגלל ש-95% מהאנשים שהולכים למרפאה זה כדי "לנצנץ". אותו עיקרון. הרופאים לא אשמים בזה, אלא ה-95% שמשחקים עם המערכת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RK, מי שדופק אותך בסופו של דבר זה המשתמטים, לא שאר החברה. זה כמו שבצבא, למי שמכיר, מי שבאמת חולה, קשה לו לקבל טיפול כמו שצריך, בגלל ש-95% מהאנשים שהולכים למרפאה זה כדי "לנצנץ". אותו עיקרון. הרופאים לא אשמים בזה, אלא ה-95% שמשחקים עם המערכת...

הם גויסו לא מרצונם החופשי, אז למה אתה מצפה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשכל אחד עושה דברים לפי רצונו החופשי, זה נקרה אנרכיה.

אנו חיים במדינה דמוקראטית, ז"א החלטות מתקבלות על פי רוב ולא כל אחד מחליט לעצמו !

צר לי מאוד שמישהו מגוייס "לא לפי הרצון החופשי" שלו, שיסתום את הפה וישרת את המדינה שלו 3 שנים כמו בן אדם ולא ירוץ למרפאה להוציע גימלים פעמיים ביום.

גם אני לא מבסוט מזה שאני משלם מיסים, אז מה ? להפסיק לשלם כי זה נגד הרצון החופשי שלי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשכל אחד עושה דברים לפי רצונו החופשי, זה נקרה אנרכיה.

אנו חיים במדינה דמוקראטית, ז"א החלטות מתקבלות על פי רוב ולא כל אחד מחליט לעצמו !

צר לי מאוד שמישהו מגוייס "לא לפי הרצון החופשי" שלו, שיסתום את הפה וישרת את המדינה שלו 3 שנים כמו בן אדם ולא ירוץ למרפאה להוציע גימלים פעמיים ביום.

גם אני לא מבסוט מזה שאני משלם מיסים, אז מה ? להפסיק לשלם כי זה נגד הרצון החופשי שלי ?

לזרוק אנשים לכלא כי אין להם רצון למות סתם, זה נקרא דמוקרטיה בתפיסה שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לזרוק אנשים לכלא כי אין להם רצון למות סתם, זה נקרא דמוקרטיה בתפיסה שלך?

כן.

בהנחה שלמות עם ביד כשאתה מגן על מדינה שלמה ושומר על הוריך, ילדיך, אשתך וכל החברים שלך נמצאים לידך ומנסים לשמור אחד על השני בחיים נקרא "למות סתם"

חתיכת עילג שבספק אם מגיע לו לנשום את החמצן החופשי מהמדינה שלנו. :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן !

דמוקרטיה - הרוב מחליט וכולם מקיימים.

אף אחד לא שולך חיילים למות, שולחים אותם לבצע משימות. לא כל חייל חייב להיות לוחם, יש המון דרכים לתרום לצבא כתומך לחימה או כג'ובניק.

גם החיילים שמתים לא מתים "סתם", אנחנו במלחמת קיומית מאז קום המדינה ואם כמה עשרות אלפי חיילים לא היו מתים "סתם", כמו שאתה מתאר את זה, לא היינו מתכתבים כאן עכשיו !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד אתה עושה צחוק?

אתה יודע כמה חיילים מתים בגלל טמטום של המפקדים שלהם וחוסר אכפתיות של המטכ"ל?

אל תהיו כאלה עוורים.

רק במלחמה האחרונה מתו עשרות חיילים בלי שום סיבה. עד לא מזמן בציר פלדלפי מתו עשרות חיילים בגלל שהמטכ"ל לא סיפק להם אמצעים מספיקים לפיצוץ ולגילוי מנהרות הברחה. מעבר לכך, ניתנו לחיילים הוראות להיכנס לתוך מנהרות ההברחה רק בשביל לאסוף מידע מודיעיני עד שאחת המנהרות קרסה והרגה כמה חיילים שנכנסו פנימה. אז אל תגיד שחיילים לא מתים על ימין ושמאל סתם. אני יכול להבין המון אנשים שלא רוצים להתגייס ליחידת קרביות בגלל שהם לא סומכים על הצבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן !

דמוקרטיה - הרוב מחליט וכולם מקיימים.

אף אחד לא שולך חיילים למות, שולחים אותם לבצע משימות. לא כל חייל חייב להיות לוחם, יש המון דרכים לתרום לצבא כתומך לחימה או כג'ובניק.

גם החיילים שמתים לא מתים "סתם", אנחנו במלחמת קיומית מאז קום המדינה ואם כמה עשרות אלפי חיילים לא היו מתים "סתם", כמו שאתה מתאר את זה, לא היינו מתכתבים כאן עכשיו !

דמוקרטיה זה לא הרוב מחליט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן.

בהנחה שלמות עם ביד כשאתה מגן על מדינה שלמה ושומר על הוריך, ילדיך, אשתך וכל החברים שלך נמצאים לידך ומנסים לשמור אחד על השני בחיים נקרא "למות סתם"

חתיכת עילג שבספק אם מגיע לו לנשום את החמצן החופשי מהמדינה שלנו. :pissed:

תחסוך לי את הזיבולי שכל שלך, איבדתי 2 חברים בצוות בלבנון 2, אז תפסיק לז**ן את השכל כי נלחמנו שם סתם! כולם יודעים את זה.

את הקלישאות האלו תמכור לשמניסטים שרוצים קרבי, אף אחד לא מאיים אלינו אפילו לאירן אין עדיין פצצה מבצעית, מי שמאיים על כל האזור פה זאת מדינת שמחזיקה בנשק גרעיני מבצעי! אז אל תבלבל את המוח... :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא מאיים אלינו אפילו לאירן אין עדיין פצצה מבצעית, מי שמאיים על כל האזור פה זאת מדינת שמחזיקה בנשק גרעיני מבצעי! אז אל תבלבל את המוח... :s07:

תגיד, אתה באמת אידיוט או שסתם עושה את עצמך ?

דמוקרטיה זה לא הרוב מחליט.

עקרון הכרעת הרוב וזכויות המיעוט :

החלטות מתקבלות על ידי הרוב בלבד, והן מחייבות את הציבור כולו. בהצבעות לכל אדם יש קול אחד, וכל שני קולות שווים זה לזה מבחינת משקלם.

עקרון שלטון החוק :

שלטון החוק והשוויון בפני החוק. יש משמעות לבחירות לרשות המחוקקת, רק אם החוקים הם אכן הקובעים. על כן, שלטון החוק הוא התנאי ההכרחי לקיומה של דמוקרטיה מתפקדת. על אכיפתו ממונה הרשות השופטת.

מתוך :

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%93%D7%9E%D7%95%D7%A7%D7%A8%D7%98%D7%99%D7%94

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד, אתה באמת אידיוט או שסתם עושה את עצמך ?

עקרון הכרעת הרוב וזכויות המיעוט :

החלטות מתקבלות על ידי הרוב בלבד, והן מחייבות את הציבור כולו. בהצבעות לכל אדם יש קול אחד, וכל שני קולות שווים זה לזה מבחינת משקלם.

עקרון שלטון החוק :

שלטון החוק והשוויון בפני החוק. יש משמעות לבחירות לרשות המחוקקת, רק אם החוקים הם אכן הקובעים. על כן, שלטון החוק הוא התנאי ההכרחי לקיומה של דמוקרטיה מתפקדת. על אכיפתו ממונה הרשות השופטת.

מתוך :

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%93%D7%9E%D7%95%D7%A7%D7%A8%D7%98%D7%99%D7%94

דמוקרטיה זה קודם כל זכויות אדם וחוקי יסוד. אח"כ הרוב יכול להחליט על כל מה שבא לו כל עוד זה לא נוגד זכויות אדם וחוקי יסוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תענה לי על השאלה בבקשה, למה לעזאזל מדינת צריכה נשק גרעיני היום! תן לי סיבה אחד הגיונית.

אני לא מבין איך הגענו לדון על נשק גרעיני...

זה אמצעי הרתעה הכי טוב שקיים היום בעולם !

מדינת מוקפת באויבים ואנו חייבים את היכולת הזאת. רק חבל שאין לנו מנהיגים עם ביצים כמו שהיו לגרי טרומן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...