מחשב חדש - 8800 gts evga - בעיות במשחקים. - עמוד 3 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב חדש - 8800 gts evga - בעיות במשחקים.

levimadman

Recommended Posts

אתחיל לעבוד על זה מיד- רק שהורדתי את הimage לדיסקים- iso .

אין לי floppy - הגעתי למצב שאני מקווה כבר שזה יהיה הזיכרון- רק כדי לדעת מה הבעיה..

נואש אה? :)

לא ממש... האמת זה הדבר שמחליפים לך הכי מהר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הזיכרון בסדר......

לא מצאתי שום שגיאה הרצתי memtest כל הלילה..

עם איזו תוכנה אני בודק את ההארד דיסק?

עריכה:

בדקתי את הHD גם הוא תקין..

מה כבר יכולה להיות הבעיה.. שמתי לב שהקפיצות מורגשות בFPS גבוה (40+) בצורה הכי משמעותית..

עידכון נוסף:

התקנתי משחקים נוספים: dirt וכד'.. בסרט הפתיחה התקיעות מורגשות מאוד.. גם בתפריט... תקיעות קטנות כל כמה שניות.. (בdirt).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער על ההקפצה חברים, אני יודע שזה בניגוד לחוקים ואני מקווה שיסלחו לי הפעם.

אבל עליתי על הבעיה..

שורש הבעיה טמון במעבד כפול הליבה..

בתחילה- הורדתי פאץ' לcod2 שעושה בעצם optimize למשחק כדי שיעבוד כמו שצריך עם מעבד כפול הליבה. והפלא ופלא,

המשחק עובד חלק לחלוטין.

כשגיליתי שאין תיקון כזה למשחקים האחרים, ניסיתי מספר דברים- הדבר שפתר את הבעיה היה פשוט מאוד-

בזמן המשחק לצאת לtask manager להגיע לprocesses ולבחור בexe של המשחק לחיצת עכבר ימנית תביא לset affinity ושם אני יכול לבחור במספר הליבות שהקובץ ישתמש בהן(אני בטוח שחלקכם ידעו את זה וסתם בילבלתי את השכל) בכל אופן, ביטלתי אחת ,נכנסתי- המשחק עובד מצווין, חזרתי חזרה ואפשרתי את שתי הליבות ועדיין המשחק עובד בסדר.

בקיצור,

האם יש תיקון לבעיה? או שמישהו נתקל בה? תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היתה לי הרגשה שכאן יכולה להיות הבעיה, לקראת סוף קריאת הדיון שכחתי אבל הזכרת לי. בקיצור יש עידכון כוללני לבעיות האלה ואתה יכול למצוא קישור כולל הסברים בפורום מעבדים בשאלות נפוצות בקישור כאן:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=148745.0

להלן מה שכתוב שם:

ש: יש לי בעיות עם מעבד כפול ליבה ויישומים מסוימים, איך אפשר לפתור אותה?

ת:

ציטוט של: Valorien ב 26.09.2006 בשעה 18:27:53

איך לפתור את רוב בעיות Windows וכפולי הליבה במשחקים, תוכנות שונות, ושאר ירקות

1. מוודאים שאנחנו עובדים עם חלונות XP שהותקנה בו גם SP2.

דרך פשוטה לעשות זאת היא לחיצה ימנית על "המחשב שלי" - "מאפיינים" - ובחלון שיפתח תחת הכותרת "System"

צריך להיות רשום "Service Pack 2".

לכל מי שעוד לא עידכן מומלץ לעשות זאת עכשיו.

2.אחרי שהתקנו SP2, מורידים ומתקינים עידכון נוסף ממייקרוסופט. העידכון הוא KB896256 וניתן להורידו מכאן.

בעליי מעבדי כפולי ליבה בלבד צריכים להתקין גם את שני העידכונים הבאים:

AMD Athlon X2 Driver ואת - Dual- Optimizer

3. עכשיו ניגש לעריכת ה-Registry:

נלחץ על "Start" ולאחר מכן על "Run". בשורת הפקודה נכתוב regedit ונלחץ אנטר.

בחלון שייפתח נראה רשימת תיקיות מצד שמאל - נלך ל"HKEY_LOCAL_MACHINE" ומכאן ניגש ל-"SYSTEM" ולאחר מכן ל-"CurrentControlSet".

נמשיך וניכנס לתיקיית "Control" ומכאן ניכנס לתיקיית "Session Manager".

בתוך "Session Manager" אמור להימצא מפתח (כמו תיקייה פנימית - נראה אותה בחלון השמאלי במידה וקיימת) בשם Throttle

במידה ולא קיים בתיקייה מפתח בשם זה ניצור מפתח חדש (לחיצה ימנית על סמל התיקייה - "NEW" ואז בחירת ב-"KEY") ונקרא לו Throttle.

בתוך התיקייה (או המפתח, איך שבא לכם לקרוא לזה) Throttle, אמור להיות ערך מסוג DWORD בשם PerfEnablePackageIdle.

למי שיש כבר את הערך הזה שיוודא שהוא שווה ל-1. במידה והוא שווה ל-0 יש ללחוץ עליו פעמיים ולשנות את ערכו ל-1.

למי שאין את ערך ה-PerfEnablePackageIdle, עליו ליצור אותו.

לוחצים לחיצה ימנית בתוך חלון התיקייה Throttle ובוחרים NEW ואז DWORD.

ל-DWORD שיצרנו נקרא PerfEnablePackageIdle וניתן לה את הערך 1.

עכשיו אפשר לסגור את ה-Registry ולהמשיך הלאה.

4. ניגש לאקורד הסיום:

נלחץ על "My Computer" ואז "Properties". נבחר בלשונית "Advanced" ואז תחת "Startup And Recovery" נבחר ב-"Settings".

עכשיו נלחץ על "Edit" (מה שיכניס אותנו לעריכת קובץ ה-boot.ini של המערכת שלנו) ובקובץ טקסט שנפתח נוסיף בשורה האחרונה את הפרמטר

Code:

/usepmtimer

לדוגמה אם המילה האחרונה בקובץ שלנו היא:

Code:

/fastdetect

אז אנחנו נשנה את הקובץ כך שיהיה:

Code:

/fastdetect /usepmtimer

עכשיו נשמור את הקובץ ונאתחל את המחשב.

סיימנו!

5. נבדוק שוב את כל היישומים שעשו לנו בעיות מקודם ונראה האם הבעיה נעלמה.

במידה ולא נפתרה הבעיה נחפש PATCH כלשהו באתר היישום, שאולי פותר בעיות ספציפיות עם כפולי .

שיהיה בהצלחה!.

תודה ל-Valorien

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל עליתי על הבעיה..

בתחילה- הורדתי פאץ' לcod2 שעושה בעצם optimize למשחק כדי שיעבוד כמו שצריך עם מעבד כפול הליבה. והפלא ופלא,

המשחק עובד חלק לחלוטין.

כשגיליתי שאין תיקון כזה למשחקים האחרים, ניסיתי מספר דברים- הדבר שפתר את הבעיה היה פשוט מאוד-

בזמן המשחק לצאת לtask manager להגיע לprocesses ולבחור בexe של המשחק לחיצת עכבר ימנית תביא לset affinity ושם אני יכול לבחור במספר הליבות שהקובץ ישתמש בהן(אני בטוח שחלקכם ידעו את זה וסתם בילבלתי את השכל) בכל אופן, ביטלתי ליבה אחת ,נכנסתי- המשחק עובד מצווין, חזרתי חזרה ואפשרתי את שתי הליבות ועדיין המשחק עובד בסדר.

בקיצור,

איך שקראתי את הבעיה שלך ישר אמרתי לעצמי...."בטח זה משהו במעבד"

אבל אחי,זה לא אמור ליהיות ככה שתצרך לבטל מעבד אחד. איזה ווינדוס מותקן לך במחשב? (באופן מדוייק! XP SP1 SP2 SP3 PREMIUM וכו'ל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

xp pro sp2.

בכל אופן עקבתי אחרי המדריך, הבעיות לא נפתרו.. במשחק dirt אני עדיין צריך לצאת לבטל ואז להחזיר אותה כדי שהוא יעבוד כמו שצריך..

serious sam אפילו השיטה הזאת לא עובדת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע גם לי יש משחקים מסוימיים שלא זזים טוב . כמו פיפא 07 היטמן 4 .דרייבר 4.Call of Duty® 2 אפילו בפתיחה לא זז חלק ובמשחק זז חלק אבל יש מקומות שלא הכי. ועוד כמה. אני כמעט בטוח שהכרטיס מסך יש לו אי תאימות למה לעוד חברה זה ככה. או שזה המעבד כפול .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל עליתי על הבעיה..

המשחק עובד חלק לחלוטין.

בזמן המשחק לצאת לtask manager להגיע לprocesses ולבחור בexe של המשחק לחיצת עכבר ימנית תביא לset affinity ושם אני יכול לבחור במספר הליבות שהקובץ ישתמש בהן(אני בטוח שחלקכם ידעו את זה וסתם בילבלתי את השכל) בכל אופן, ביטלתי אחת ,נכנסתי- המשחק עובד מצווין, חזרתי חזרה ואפשרתי את שתי הליבות ועדיין המשחק עובד בסדר.

בקיצור,

איך עושים אחי לא הכי הבנתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע גם לי יש משחקים מסוימיים שלא זזים טוב . כמו פיפא 07 היטמן 4 .דרייבר 4.Call of Duty® 2 אפילו בפתיחה לא זז חלק ובמשחק זז חלק אבל יש מקומות שלא הכי. ועוד כמה. אני כמעט בטוח שהכרטיס מסך יש לו אי תאימות למה לעוד חברה זה ככה. או שזה המעבד כפול .

לי אין בעיות במשחקים (יש לי כרטיס של ATI) הכל עובד חלקקקקקקקק! :smile1:

וללא אובר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או קיי.. אז למי שלא הבין..

לי אין בעיות במשחקים (יש לי כרטיס של ATI) הכל עובד חלקקקקקקקק! :smile1:

וללא אובר!

לדוגמא..

הבעיה היא לא בכרטיס המסך.. אלא במעבד כפול הליבה..

וrroonnii

בתור התחלה.. חיפשתי עידכונים למשחקים שעשויים לפתור את הבעיה..

דבר שני-

יצא מהמשחק בזמן ריצה(מיזערתי)

עברתי לtask manager ומשם לprocesses שם איתרתי את הexe של המשחק לחיצה ימנית עליו גילתה אפשרות של - set affinity

שם ביטלתי מעבד אחד..נכנסתי למשחק- נפתרה הבעיה חזרתי חזרתי והוספתי אותו- הבעיה עדיין פתורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או קיי.. אז למי שלא הבין..

לדוגמא..

הבעיה היא לא בכרטיס המסך.. אלא במעבד כפול הליבה..

וrroonnii

בתור התחלה.. חיפשתי עידכונים למשחקים שעשויים לפתור את הבעיה..

דבר שני-

יצא מהמשחק בזמן ריצה(מיזערתי)

עברתי לtask manager ומשם לprocesses שם איתרתי את הexe של המשחק לחיצה ימנית עליו גילתה אפשרות של - set affinity

שם ביטלתי מעבד אחד..נכנסתי למשחק- נפתרה הבעיה חזרתי חזרתי והוספתי אותו- הבעיה עדיין פתורה.

הבנתי. תודה . דווקא עשיתי את זה עכשיו ב Call of Duty® 2 זה לא עזר

וככה צריך להיות [בתמונה] לגבי זה שהסביר מה לעשות .

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...