מבקש את חוות דעתכם לגבי נתב וכרטיס אלחוטיים של D-LINK בתקן 802.11N - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש את חוות דעתכם לגבי נתב וכרטיס אלחוטיים של D-LINK בתקן 802.11N

TheIsraelPost

Recommended Posts

ומהם הקריטריונים ל"ביסוס אובייקטיבי" לדעתך?

האם החזרות של כ-20% מסך המכירות הינו נתון אובייקטיבי? האם תכתובות עם חברת d-link בהקשר למשאבים וגירסאות קושחה הינם לגיטימים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא מקבל את הטענה שביסוס אובייקטיבי הוא פר מוצר.

כאשר חברה מצליחה להוציא תחת ידיה 3 נתבים, כרטיס וגירסאות קושחה עם בעיות קשות, יש משהו מאוד לא בסדר באיך שהחברה מתנהלת. אפשר להגיד שתהליך ה-QA שלה לא טוב, שהיא בוחרת חלקים לא איכותיים עבור סדרת מוצרי ה-low-end שלה, שהיכולות של האנשים הטכנים שלא לא טובים או שהיא סתם מנוהלת דפוק - אני לא יודע כי אני עדיין לא היועץ האירגוני שלהם.

מה שכן, ניתן להגיד שיש פה מגמה ולא ניתן להגיד שיש בעיה במוצר ספציפי.

נניח ורוב המוצרים שיצאו מאותה חברה בהם נתקלת היו בעייתיים. האם היית מעדיף לקנות מהם מוצר חדש?

הרי הדגם יכול היות מעולה או גרוע באותה מידה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתקלת בסדרות זהות של ראוטרים (הרי יש להם עוד עשרות מוצרים שלא נתקלת בהם) שהשתמשו בחומרה חלשה ולכן לא עמדו בעומס של חיבורים

מלבד הבעיה (החמורה) הזאת, הראוטרים שלהם בסדר גמור, מתאימים לפרוטוקולים בארץ וידידותיים.

הרי הדגם יכול היות מעולה או גרוע באותה מידה.

ובדיוק בשביל זה קוראים ביקורות, בשביל לדעת מה היתרונות והחסרונות של מוצר לפני שקונים אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביקורת טובה לביצועים אך בד"כ לא לאמינות. האם אתה מכיר כתבה על בדיקת אמינות של לוחות אם לאחר 3 שנים של עבודה?

האם קראת השווה בה בודקים לאיזה יצרן מתפוצצים יותר קבלים לאחר שנתיים? לא. מדברים על מהירות, על יכולות OC, על פיצ'רים....

אם אתה רוצה להמר, קנה מחברה שהאמינות של המוצרים שלה מפוקפקת (אולי תצליח ואולי תיפול)

אם אתה רוצה ללכת על בטוח, אל תקנה dlink.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, תקן 11n לא נחשב בדיוק כתקן רשמי.

יצאו עד עכשיו שתי "טיוטות" לתקן הזה:

הטיוטא הראשונה, שנקראת בהרבה מקומות Pre-N, הוא בעצם הMIMO שמספק הגדלה של טוח הקליטה האופטימלית (מספק יותר שטח שבו תהיה קליטה טובה).

הטיוטא השניה שנסגרה במרץ השנה כוללת חידושים נוספים ושינויים נוספים, אבל הלב שלה הוא המעבר לקצב של 248 מסל"ש (מגה ביט לשניה).

בחישוב מהיר יוצא שזה ~30 מגה בייט לשניה. ע"פ ויקפדיה הקצב הטיפוסי יהיה 74 מסל"ש שזה ~9 מגה בייט לשניה.

בהשוואה שטנולוגיה הקיימת, תקן G הנפוץ ביותר מספק מקסימלית 54 מסל"ש (~6.5 מגה בייט לשניה) וקצב טיפוסי של 19 מסל"ש (~2 מגה בייט לשניה).

טכנולוגיה קצת פחות ידוע היא ה G שמגיע לקצב של 108 מסל"ש (~13 מגה בייט לשניה) וקצב טיפוסי של 40-60 מסל"ש (~5-7 מגה בייט שלניה).

מצטער אינני יודע מה פירוש "קצב טיפוסי".

נראה עדיין בעייתי מעט, 130 מגה-בייט לשנייה זו מהירות שהיא שליש ממהירות התעבורה המקסימאלית שלי (2.5 מ"ב) אז אם המחשב בחדר שלי יהיה פאסיבי (בעל כרטיס רשת) זו תהיהי מהירות ההורדה המאקסימאלית ? 130 מ"ב לשנייה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצב טיפוסי זה מה שתקבל בת'כלס

וזה רחוק שנות אור מהאינטרנט שיש בארץ

(הכי מהיר כיום לשוק הפרטי 6 מגה ביט כאשר הראוטר מעביר לכרטיס נתונים במהירות מקסימלית של 248 מגה ביט ובמהירות טיפוסית של 74 מגה ביט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני לא הייתי מגדיר את חברת D-Link כשיא הביצועים

והאמינות לנתבים.

קודם כל, כי גם אני תמכתי בנתבים של DLINK וראיתי מה הם מסוגלים לעשות

מבחינת תקלות ובעיקר הרבה קפיאות תחת עומס של חיבורים בתוכנות שיתוף.

דבר שני, זה עוד חברה בינונית כמו edimax וכיו"ב.

אני הייתי מציע ללכת תמיד או על לינקסיס או על 3Com ולא להתפשר

על פחות מזה.

אני כבר חצי שנה בלי קפיאה אחת בראוטר שלי, 3COM 72T.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לב שגם אני הסכמתי לגבי הבעיות הנ"ל של D-LINK (קפיאות וRESTART)

אני פשוט לא נתקלתי בבעיות שהראוטר מפסיק לתפקד כלומר שובק חיים וכו'

(וסביר להניח שגם אתה לא בתור עובד בזק)

אבל הבעיה של קפיאות לא קיימת בראוטר הנ"ל שמשתמש בחומרה חזקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער אינני יודע מה פירוש "קצב טיפוסי".

נראה עדיין בעייתי מעט, 130 מגה-בייט לשנייה זו מהירות שהיא שליש ממהירות התעבורה המקסימאלית שלי (2.5 מ"ב) אז אם המחשב בחדר שלי יהיה פאסיבי (בעל כרטיס רשת) זו תהיהי מהירות ההורדה המאקסימאלית ? 130 מ"ב לשנייה ?

איך בדיוק 248 מגהביט לשנייה אמור להיות בעייה עם להעביר במהירות 2.5 מגבהיט לשנייה?

אני גם מאוד בספק שהחיבור שלך יכול להעביר 390 מ"ב לשנייה כמו שאתה טוען...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצאתי כל-כך חציל, מגה-בייט\קילו-בייט ... כבר הבנתם שהתבלבלתי, ולא, 130 מגה-בייט זה לא שליש ממהירות התעבורה שלי :smile1::screwy:

אז הנתב מסוגל להעביר בפועל 9 מגה-בייט של מידע לשנייה מהראוטר לכרטיס ? ניייייייס :jump:

*עדכון

המחירים בארץ פשוט מגוחכים, אלפייה רק לראוטר ואני מניח שמחיר הכרטיס יהיה בסביבות ה-600 ש"ח.

מישהו התנסה עם הזמנות חומרה מחו"ל (אפשרי דרך אשראי בינ"ל של אבא של חבר...).

הבעייה עם הזמנות מחו"ל שאי אפשר לדעת על איזו גרסאת חומרה אני אפול, לגרסא הראשונים A1 היו ים של בעיות תאימות עם כרטיסי ישנים, עם מע' ההפעלה ויסטא ושאר בעיות של נפילת מהירות ואות הקליטה, לגרסא זו לדים רגילים בצבע ירוק.

הגרסא החדישה יותר A2 בעלת סופר לדים בצבע כחול, מוטבע עלייה לוגו WIFI CERTIFIED ועל הגרסא הראשונית לא ולא מדווחות בעיות לגבי גרסא זו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...