איזה ספק מתאים ל 2900XT וQUAD - סביבות ה-500ש"ח - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה ספק מתאים ל 2900XT וQUAD - סביבות ה-500ש"ח

xado

Recommended Posts

אתמול הרכבתי מחשב חדש עם X2900XT של SAPPHIRE ו-QUAD 6600, קניתי 550W TP2, היום היתה הקריסה הראשונה

עכשיו גם המאוורר של המארז לא עובד, אני שומע נפילות בסיבובים של המאווררים כל כמה שניות.. בכל אופן אני חייב להחליף ספק דחוף

אני מצטרף לשרשור הזה כי הוא דומה לבעיה שלי, רק שאני צריך ספק חזק שיחזיק את 2 הרכיבים הזוללים האלה ולא יהיה יקר.

תודה לעונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההודעה שלך פוצלה משאר הדיון,אין שום סיבה שתצטרך לדיון כשיש לך דרישות שונות ותקציב שונה.

תוסיף את התקציב שלך לכותרת בהתאם לחוקי הפורום.

נ.ב.

חבל מאוד שלא התייעצת לפני שקנית את הספק הגרוע שקנית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחפש ספק לא יקר, קניתי את שלי ב-400 אז אני אוסיף עוד 100 פלוס מינוס ואקח אחר

אבל אני צריך ספק שיעשה את העבודה למפרט הבא:

Intel 2 Quad Q6600

Gigabyte GA-P35-DS4

Sapphire ATI Radeon X2900XT 512mb

Crucial BallistiX 2x1GB -8500 1066mhz

Seagate Barracuda .10 250GB Sata II 16mb

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולם, קניתי עכשיו בקריות ThoghPower 600W W0103 .. אני מקווה שעכשיו הכל יהיה בסדר

מפרק עכשיו את המחשב תוך כדי..

על הספק אין מתג שינוי מתח.. הוא מצורף עם כבל אמריקאי אני מקווה שהוא 230V..

* קראתי את החוברת.. העברה אוטומטית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. הזכירו את הספק מקודם.

ב. היה בסביבות שש בערב

ג. אני מנהריה ולהגיע לנועה מחשבים איפה שיש את ה יותר רחוק מאשר להגיע ל-KSP בקריות, הגעתי 15 דקות לפני סגירה.

הספק נקנה בחיפה, דיברתי איתם התחילו להעביר אותי בין המוכרים שם.. נתנו לי טלפון של מישהו אחראי בטלפון הראשי.. אמרו שיחזור אלי עד היום לא חזר.. בכל אופן לא זיכו אותי, זיינו לי את השכל שבגלל שהוא פתוח והתקנתי אותו - אין אריזה וכו'.. לא משנה.

אני פה עם הספק ביד, חושב על להתקין אותו במחשב אחר.. פעם הבאה אני אחשוב לפני שאני קונה מKSP.

שוב תודה על הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...