צריך מפרט מחשב טוב למשחקים עד 4500 ללא מסך ש"ח!! דרושה התאמצות!! - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך מפרט מחשב טוב למשחקים עד 4500 ללא מסך ש"ח!! דרושה התאמצות!!

tal_be

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני כבר מנסה להרכיב מחשב עם 3 חלקים שאני רוצה שזה יהיה מחשב חזק ואני כל הזמן עובר את ה- 4500 ש"ח...

אם למישהו יש מחירים יותר טובים מהחנויות שמציעות באתר זאפ אתם מוזמנים לנסות לעזור לי...

אז ככה:

1. התקציב הוא עד 4500 ש"ח בלי מסך.

2. כ.מסך 8800GTS 640MB חובה!!

3. מעבד Q6600.

4. 2GB בסטוק 1.

מי שמוצא לי מחיר טוב תותח... אני כבר מיואש מהחישובים שאני כל הזמן עושה ועובר את ה 4500 ש"ח...

תודה רבה לעוזרים!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, P5B, Q6600 ו 8800GTS 640 ביחד עולים 4.5K ב KSP, הצלחתי להגיע ל 4.2K מחיר הכי זול אבל אז תצטרך להוציא כסף על דלק או על משלוחים בשביל להשיג את החלקים בסכום הזה.

זה לא כולל מארז וספק, שדרך אגב אתה צריך אחד מאוד טוב, מינימום ENERMAX LIBERTY 500W שעולה בערך 600 שקל.

זה לא כולל , שיעלה לך לפחות עוד 400 שקל.

בקיצור מה שאתה מבקש מאיתנו זה בלתי אפשרי אחי.

חוץ מזה תפסיקו לקחת את ה 8800GTS 640MB, או שתיקחו את ה 320MB כי זה יספק אותכם או שתיקחו את ה ATI HD2900XT שיתן לכם ביצועים טובים יותר מה 640MB באותו סכום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כתבתי שחובה את ה 640MB אז אל תתווכחו איתי.

אני סה"כ ביקשתי את המחירים זה הכל...

עם גישה כזאת לא נראה לי מישהו ירצה לעזור לך. מה זה אל תתוכח איתי? זה לא פורום של אבא שלך. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ריאלי - אין פרופורציה בין הדרישות לתקציב.

מעבד ~ 1600

כרטיס ~ 1900

לוח נורמאלי (אלא אם כן אתה לוקח כזה מחשב עם לוח תקציבי של אביט) ~ 600+ (תלוי כמה אתה משקיע).

הארד דיסק ~ 300 (מחיר זול)

ספק ~ 500 שקל+

מארז מינימום למפרט כזה ~ 150 שקל

אם לא שכחתי משהו כבר הגענו ל-5200 מינימום, ואתה עוד רוצה p5b deluxe...

תצתרך להוסיף 1000 שקל מינימום, הדרך היחידה להשיג הנחות משמעותיות מהמחירים שכתבתי כאן זה יד שניה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם גישה כזאת לא נראה לי מישהו ירצה לעזור לך. מה זה אל תתוכח איתי? זה לא פורום של אבא שלך. ::)

מה הקשר לא פורום של אבא שלי ימעפן... סה"כ ביקשתי את המחירים ואתה אומר לי לקחת 320 מגה למרות שכתבתי בפרוש...

amig2, בקשר למפרט...

שמע אחי אני חישבתי מזאפ ויצא לי 4500 אבל הבעיה היא הספק והמארז... בגללם אני יגיע ל 5200... אז מה אתה אומר, אין מה לעשות נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר לא פורום של אבא שלי ימעפן... סה"כ ביקשתי את המחירים ואתה אומר לי לקחת 320 מגה למרות שכתבתי בפרוש...

amig2, בקשר למפרט...

שמע אחי אני חישבתי מזאפ ויצא לי 4500 אבל הבעיה היא הספק והמארז... בגללם אני יגיע ל 5200... אז מה אתה אומר, אין מה לעשות נכון?

נכון כתבת בפירוש,אבל צא מנקודת הנחה שאתה מבקש פה עזרה ואף אחד לא חייב לך כלום,אתה מסתמך על טוב לבם של אנשים שיפנו מזמנם לעזור לך אז לפחות תדבר יפה,עוד דבר-אתה מבקש הרבה דברים בקצת כסף,תגדיל את התקציב או שתתחיל להקשיב לאנשים שקצת יותר מבינים ממך.

הכול נכתב ברוח טובה ובשבילך ולא נגדך,אין טעם להגיב על מה שכתבתי פשוט קח לצומת לבך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

amig2, בקשר למפרט...

לצערי לא...

ולא נראה לי שאם תחסוך 50 שקל ותקבל מארז מתפרק תוכל להשיג מזה משהו..

לכן הגעת ל-5200 לפני לוח טוב. בקצור תאלץ להגדיל את התקציב...

עם תירצה המלצת טכנית לגבי החלקים, אתה מוזמן לבקש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...