טיפים להתחיל עם בחורות בים :) - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טיפים להתחיל עם בחורות בים :)

Jules Winnfield

Recommended Posts

אתה לא מבין שגם אם יהיה לך BMW5 או מצידי גם מאיבאך או פורשה לא משנה איזה, לאף אחד לא יהיה את הפרצוף הזה?

זה שאתה עובד בשביל מכונית שאתה ממש רוצה זה אחלה, כל עוד זה לא בא על חשבון דברים אחרים. ואם תצליח לקנות אותה- זה יהיה עוד יותר אחלה, שיהיה לך בהצלחה.

אבל לעשות מזה רעש וצלצולים מפה ועד תימן, ולחשוב שברגע שתהיה לך מכונית כזו זה ינקר לכולם את העיניים וכולם ידהמו, ולחשוב שאתה חי באיזה סרט ז'ונגלר דון-ז'ואן או מה שלא יהיה, זה כבר לא בסדר.

תחזור קצת למציאות. לרחף לפעמים אפשר, אבל לחיות בריחוף הזה זה לא בריא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 203
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה אתם נותנים לי את הסטיגמה הזאת לא אני לי!

ואחרי זה אתם באים אלי בטענות.

אנחנו?

אני מציב בפניך אתגר:

קרא את כל ההודעות שלך מחצי השנה האחרונה. אם תצליח לא לצחוק לרגע- אני אישית קונה לך את ה BMW5 שאתה חולם עליה בלילות.

ועל הדרך שאתה קורא אותן, שים לב איך דחפת בצורה שלגמרי לא קשורה לנושא את החלומות והסרטים שאתה חי בהם, ובעיקר המכונית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BMW5 כל הקטע הוא שהכסף של המכונית יגיע מאבא שלך מה שסתם יעשה אותך ילד מפונק , מצד שני אם הייתה עובד וקורע את התחת וקונה לבסוף אחת זה יהיה צעד כלכלי לא נבון במיוחד מה שיעשה אותך טמבל. הסיכוי היחיד שמישהו יעריך ילד שנוסע ב BMW5 היא אם הוא באמת תותח על שמצליח להרוויח הרבה כסף בכוחות עצמו ויכול להרשות לעצמו כזה שלא על חשבון דברים חושבים יותר.

המציאות מוכיחה שחלומות על מכוניות יוקרה נורא רחוקים מצעירים ורובם תרודים בהישרדות עם סכר הדירה והלימודים,ואחרי הלימודים אז ביסוס כלכלי קודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי להתעשר יש 3 אופציות: להתחתן עם כסף, לרשת כסף, לגנוב כסף

מי שתהיה איתו תעשה שילוב מולצח של 1+2

השאלה היא מה גודל הכלי.. הBMW אמור לפצות על משהו ?

:nono:

לא יפה...

וגם יש עוד אופציה להתעשר, פשוט להיות גאון ולעשות כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי להתעשר יש 3 אופציות: להתחתן עם כסף, לרשת כסף, לגנוב כסף

מי שתהיה איתו תעשה שילוב מולצח של 1+2

השאלה היא מה גודל הכלי.. הBMW אמור לפצות על משהו ?

כן.

קודם כל מגיע לי.

מתאים לי לנהוג על יוקרה.

מכמה סיבות: אני בחור כזה של יוקרה ופאר אין מה לעשות זה אני.

אני אחד שאוהב להיתלבש אלגנט אני בחור צעיר וחכם ומגיע לי לשבת על מכונית יוקרה זה יגיע בבוא הזמן.

אני יגיד לך למה בחרתי דווקא בBMW פשוט הם הכי משתלמים מבחינת מחיר. אלו המכוניות שחשבתי עליהם...

מרצדס מודרנית יקר מדי 100 אלף+ .

יגואר XJ ,דיימלר מכונית של ג'וקרים מפוארת יוקרתית אך לא מתאימה לצעירים. שנת 95 ומעלה 80 אלף + בערך.

BMW סדרה 5 שנת97 ומעלה מפוארת יוקרתית 60 70 אלף+

BMW סדרה 3 קבריולט שנת96 ומעלה לא כל כך מפוארת בדגמים 96 97 98 אבל בכל זאת קבריולט אם שם ולוק 60 אלף+ .

את הBMW האלו אני יכול להביא ב50 40 אלף שקל במזומן. ממש באותו יום לעשות בדיקה לרכב העברת בעלות ולשלם לו ביד את המזומנים ועשינו עסקה מהסרטים.

אתם לא יודעים מה זה קומבינות בנאדם צריך דחוף כסף הוא אפילו ימכור את הBMW שלו שעולה 60 70 אלף ב40 אלף ואפילו 30 רק תביא לו תכסף ועוד במזומן! אל תעשו ממכונית יוקרה ביגדיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן.

קודם כל מגיע לי.

מתאים לי לנהוג על יוקרה.

מכמה סיבות: אני בחור כזה של יוקרה ופאר אין מה לעשות זה אני.

אני אחד שאוהב להיתלבש אלגנט אני בחור צעיר וחכם ומגיע לי לשבת על מכונית יוקרה זה יגיע בבוא הזמן.

אני יגיד לך למה בחרתי דווקא בBMW פשוט הם הכי משתלמים מבחינת מחיר. אלו המכוניות שחשבתי עליהם...

מרצדס מודרנית יקר מדי 100 אלף+ .

יגואר XJ ,דיימלר מכונית של ג'וקרים מפוארת יוקרתית אך לא מתאימה לצעירים. שנת 95 ומעלה 80 אלף + בערך.

BMW סדרה 5 שנת97 ומעלה מפוארת יוקרתית 60 70 אלף+

BMW סדרה 3 קבריולט שנת96 ומעלה לא כל כך מפוארת בדגמים 96 97 98 אבל בכל זאת קבריולט אם שם ולוק 60 אלף+ .

את הBMW האלו אני יכול להביא ב50 40 אלף שקל במזומן. ממש באותו יום לעשות בדיקה לרכב העברת בעלות ולשלם לו ביד את המזומנים ועשינו עסקה מהסרטים.

אתם לא יודעים מה זה קומבינות בנאדם צריך דחוף כסף הוא אפילו ימכור את הBMW שלו שעולה 60 70 אלף ב40 אלף ואפילו 30 רק תביא לו תכסף ועוד במזומן! אל תעשו ממכונית יוקרה ביגדיל.

מה שכולם מנסים לומר לך באגרסיביות זה שאתה לא יכול לקחת אוטו בתור היעד היחידי שלך בחיים. בנאדם נשפט על ידי עוד דברים, (למשל הבגרויות שלו) מאשר אם הוא קווקזי שמתלבש אלגנט ואיזה אוטו יש לו. אתה צריך יעדים יותר מעשיים ויותר אקדמיים- אם אתה בחור חכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...