טיפים להתחיל עם בחורות בים :) - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טיפים להתחיל עם בחורות בים :)

Jules Winnfield

Recommended Posts

• תגובות 203
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שמע אחי אתה עולה לכיתה ט'?

דבר ראשון שאני עשיתי זה התחלתי להכיר חברים חדשים וכו'.

נכנסתי לחבר'ה התחלתי לצאת..

הייתי חסר בטחון קצת כי אתה יודע..באתי לשכבה עם 13 כיתות.

ולא הכרתי כלכך אפחד.

נכנסתי לחבר'ה של השכבה...היה צחויקם וכו'.

אח''כ התחלתי להכיר ידידות, דרך חברים, ואני לצערי לא כזה שמתחיל עם בנות..אלא או שהן רוצות אותי..או שיש משהו בינינו כי היינו ידידים טובים.

יענו מתאהבות בי.

תהיה אתה אחי, בטחון לא נרכש בשניה, זה לוקח זמן.

אל תוריד לעצמך ת'בטחון בזה שאתה חושב יותר מידי מה יהיה ומה יהיה.

תהיה אתה ואל תקשיב לכל "הזיינים" של הפורום.

תהיה אתה אחי, אל תבוא בגישה שאתה רוצה פצצה ישר, אל תהיה בררן, קודם תשיג תבחורה הראשונה..יעלה לך הבטחון אחי ואז תחליט מה לעשות.

ושוב, אפחד לא יוכל לייעץ לך , ובכלל לא כל הזיינים של הפורום פה.

תזרום, תעשה אולי בשינוי מראה החיצוני, תעשה , תהיה עם חברים, צא הרבה - ואז יבואו הבנות. בהצלחה אחי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר...דבר ראשון אני לא רוצה לשחק סטנגה,אני מעדיף להרביץ לאחותי עם כיסא,דבר שני בוא נגיד ואני לא מתכוון לקשר רציני....אפילו לא לחברות,אבל איך להיכנס לבצפר החדש?קשוח או נחמד?איזה סוג בחורות מעדיפות? :nixweiss:

קודם כל תצא מהראש הזה שאתה צרייך פוזה ולמשש בחורה בכדי שאנשים ישימו לב אליך. החשיבה שלך מאד מוטעית.

אתה עד כדי כך לא אוהב את עצמך או משהו? ומאיפה החשיבה הזאת שצרייך לנצל בחורה, לשחק לה ברגשות וכו' רק כדי שכמה ילדים בני 14-15 יתפסו ממך משהו? אם אנשים לא מסוגלים לקבל אותך כמו שאתה, אתה כנראה לא צרייך את חברתם של האנשים האלו.

תראה, ילדים בבי"ס תמיד מתאמצים כל כך הרבה כדי להשתלב ולהיות מקובלים, אבל זה לא נראה כאילו הם נהנים מכל ההצגות האלו ולסחוט מההורים כסף שיקנו להם מותגים "כי בלי נעלי VANS אף אחד לא ירצה להיות חבר שלי". זה דיי נורא לחשוב שאם לא תתאים לנורמות מפגרות של החברה, אז תהיה מנוכר.

לפני שאתה מתחיל לעשות שטויות, אני חושבת שכדאי לך להסתכל טוב טוב במראה ולשאול את עצמך מה מפריע לך בעצמך. נראה לי שיש לך דימוי עצמי לא מי יודע מה והבטחון העצמי שלך לוקה בחסר. קודם תטפל בזה, לפני שתגרום עוד נזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה,אתם רוצים להצליח להתחיל עם בחורות?

פשוט תיגשו אליהן ותאמרו להן את אחד ממשפטי ההתחלה הבאים:

*את במקרה לובשת תחתוני חלל? פשוט יש לך תחת לא מהעולם הזה!

*שלום בובה, אני מוכר אותיות, ושמתי לב שחסר לך "ז"

*הגעתי, יש לך עוד 2 משאלות .

*תגידי.... אנחנו הולכים להזדיין הערב, או שאני שוב צריך לשקר ליומן שלי?

*את נראית לי מוכרת, תגידי, לא העמסתי אותך פעם?

*חמודה, אם רגל ימין שלך הייתה פורים ורגל שמאל שלך הייתה פסח הייתי מבקר אצלך בין החגים

*בואי אלי לדירה נשמע , לא ימצא חן בעינייך - תתלבשי ותלכי

*מה בחורה נחמדה כמוך עושה בתוך מוח מלוכלך כמו שלי?

*הי... אחלה משקפי שמש.....,רוצה להזדיין?

*תגידי, את מכירה את תנוחת הקוסם? אני גומר ואת נעלמת

*סלחי לי, בא לך לחסוך לי 200 ש"ח?...

*את טובה במספרים, נכון? אני צריך לבדוק איתך איזו תיאוריה.

*את מאמינה באהבה ממבט ראשון?או שאני יעשה עוד סיבוב ואחזור?

*כמה סוכר לשים לך בקפה בבוקר?

* -שולף את המצלמה- אתה: "שלום,אפשר לצלם אותך?" היא: "למה?", אתה: "כדי להראות להורים שלי מה אני בדיוק רוצה למתנת יומולדת"

*אולי יש לך פלאפון? אני פשוט חייב להתקשר לאמא שלך ולהגיד לה תודה

*אבדתי את הבתולין שלי, אפשר לקבל את שלך במקום?

*אתה: "סליחה,את יודעת איך מגיעים ל...." היא: "לאן?" אתה: "ללב שלך?"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תצא מהראש הזה שאתה צרייך פוזה ולמשש בחורה בכדי שאנשים ישימו לב אליך. החשיבה שלך מאד מוטעית.

אתה עד כדי כך לא אוהב את עצמך או משהו? ומאיפה החשיבה הזאת שצרייך לנצל בחורה, לשחק לה ברגשות וכו' רק כדי שכמה ילדים בני 14-15 יתפסו ממך משהו? אם אנשים לא מסוגלים לקבל אותך כמו שאתה, אתה כנראה לא צרייך את חברתם של האנשים האלו.

תראה, ילדים בבי"ס תמיד מתאמצים כל כך הרבה כדי להשתלב ולהיות מקובלים, אבל זה לא נראה כאילו הם נהנים מכל ההצגות האלו ולסחוט מההורים כסף שיקנו להם מותגים "כי בלי נעלי VANS אף אחד לא ירצה להיות חבר שלי". זה דיי נורא לחשוב שאם לא תתאים לנורמות מפגרות של החברה, אז תהיה מנוכר.

לפני שאתה מתחיל לעשות שטויות, אני חושבת שכדאי לך להסתכל טוב טוב במראה ולשאול את עצמך מה מפריע לך בעצמך. נראה לי שיש לך דימוי עצמי לא מי יודע מה והבטחון העצמי שלך לוקה בחסר. קודם תטפל בזה, לפני שתגרום עוד נזק.

לא עושים את זה בשביל ה"חבר'ה" .. עושים את זה בשביל עצמך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה,אתם רוצים להצליח להתחיל עם בחורות?

פשוט תיגשו אליהן ותאמרו להן את אחד ממשפטי ההתחלה הבאים:

*את במקרה לובשת תחתוני חלל? פשוט יש לך תחת לא מהעולם הזה!

*שלום בובה, אני מוכר אותיות, ושמתי לב שחסר לך "ז"

*הגעתי, יש לך עוד 2 משאלות .

*תגידי.... אנחנו הולכים להזדיין הערב, או שאני שוב צריך לשקר ליומן שלי?

*את נראית לי מוכרת, תגידי, לא העמסתי אותך פעם?

*חמודה, אם רגל ימין שלך הייתה פורים ורגל שמאל שלך הייתה פסח הייתי מבקר אצלך בין החגים

*בואי אלי לדירה נשמע , לא ימצא חן בעינייך - תתלבשי ותלכי

*מה בחורה נחמדה כמוך עושה בתוך מוח מלוכלך כמו שלי?

*הי... אחלה משקפי שמש.....,רוצה להזדיין?

*תגידי, את מכירה את תנוחת הקוסם? אני גומר ואת נעלמת

*סלחי לי, בא לך לחסוך לי 200 ש"ח?...

*את טובה במספרים, נכון? אני צריך לבדוק איתך איזו תיאוריה.

*את מאמינה באהבה ממבט ראשון?או שאני יעשה עוד סיבוב ואחזור?

*כמה סוכר לשים לך בקפה בבוקר?

* -שולף את המצלמה- אתה: "שלום,אפשר לצלם אותך?" היא: "למה?", אתה: "כדי להראות להורים שלי מה אני בדיוק רוצה למתנת יומולדת"

*אולי יש לך פלאפון? אני פשוט חייב להתקשר לאמא שלך ולהגיד לה תודה

*אבדתי את הבתולין שלי, אפשר לקבל את שלך במקום?

*אתה: "סליחה,את יודעת איך מגיעים ל...." היא: "לאן?" אתה: "ללב שלך?"

בטח אתה ילד בר מצווה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עושים את זה בשביל ה"חבר'ה" .. עושים את זה בשביל עצמך..

זאת חשיבה מוטעית שנובעת מנורמות שהחברה יוצרת. תחפש עמוקי יותר בתוך עצמך ותשאל מה אתה באמת רוצה ומה מתאים לך עכשיו.

לא מתאים לך קשר? אז למה ללכת בכוח להכריח את עצמך להתחיל עם בחורות לים ובסוף לצאת טמבל?

אין לך כסף למותגים ואתה חושב ש"הצעקה האחרונה" באופנה היא מגוכחת - אל תכריח את עצמך להתלבש ככה. תעשה מה שאתה אוהב.

ילדים ובני נוער נוטים להתבלבל בין מה שהם רוצים, לבין מה שהחברה מצפה מהם. זה דיי דופק את האישיות אם תשאל אותי.

הילד הזה לא צרייך ללכת להתחיל עם בחורות בים כרגע, הוא לא מוכן לזה, אחרת היה לו מושג מה עושים והוא לא היה אומר שהוא רוצה לשנות עכשיו את החיים שלו כי הוא עובר בי"ס. הוא צרייך לשנות, לא הבחורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשיש צורך בקשר לא מתרצים את זה ב"אני עובר לבי"ס חדש". וכשיש צורך בקשר, בד"כ מתחילים להתעניין בבחורה ספציפית ולא מנסים לקפוץ על כל מה ששוחה בים, תרתי משמע, ומחפשים משפטי פתיחה דפוקים. הוא עדיין לא בטוח מה הוא רוצה, ואם הוא רוצה קשר אז מה הוא רוצה מהקשר (חוץ ממזמוזים ולשחק אותה לפני החברה').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הקטע בלהתאים את עצמך לחברה, והקטע של ה''מקובל'' , זה פשוט קורע :lol: :lol: :lol: תעבור את זה, אין כזה דבר מקובל , תמצא את החברה שאתה תסתובב איתם ואתה תראה שכל אחד שם שווה לכל אחד אחר ואין שום מקובל או לא מקובל. הסיבה היחידה שבגללה לא יוצא לך משהו היא שאתה לא בטוח בעצמך וחושב כל הזמן איך להשתנות, תהיה סגור על עצמך ותרגיש טוב עם עצמך, אחרת, אתה תישאר טמבל בניסיון לרדוף אחרי ''הפוזה המוצלחת ביותר''.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הקטע בלהתאים את עצמך לחברה, והקטע של ה''מקובל'' , זה פשוט קורע :lol: :lol: :lol: תעבור את זה, אין כזה דבר מקובל , תמצא את החברה שאתה תסתובב איתם ואתה תראה שכל אחד שם שווה לכל אחד אחר ואין שום מקובל או לא מקובל. הסיבה היחידה שבגללה לא יוצא לך משהו היא שאתה לא בטוח בעצמך וחושב כל הזמן איך להשתנות, תהיה סגור על עצמך ותרגיש טוב עם עצמך, אחרת, אתה תישאר טמבל בניסיון לרדוף אחרי ''הפוזה המוצלחת ביותר''.

צודק :yelclap::xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...