טיפים להתחיל עם בחורות בים :) - עמוד 10 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טיפים להתחיל עם בחורות בים :)

Jules Winnfield

Recommended Posts

העניין הוא שאתה לא מבין שהבחור נחוש בדעתו ויודע שהוא צודק ואין שום דבר אחר פרט לאמת והיא כל מה שהוא אומר.

הוא הולך עם הראש בקיר, לא עם ההיגיון, אין שום טעם לנסות להשפיע עליו ולנסות לעזור לו, המון פעמים ניסינו ונכשלנו, מה לעשות, זה קורה.

זה מקרה עם בור ללא תחתית, שימשיך בשלו, שיקנה יאכטה ועליה מנחת מסוקים עם אפאצ'י ויפציץ את הוילה שלו בסביון ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 203
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה סתם כדי לפרנס.. להתעשר זה מהשלושה שאמרתי' date=' או אני אוסיף- 50 שנה של קריעתטוסיק, אבל אז כבר זה לא גיל להנות מזה..

מה לעשות, כסף עושה כסף

בד"כ (כי לכל כלל .. )

[/quote']

אתה מדבר כל כך הרבה שטויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צריך כבר ממיזמן להיות מסודר עם מכונית יוקרתית וכל מה שמסביב הבעיה יש לי אבא שלא מבין כלום מהחיים שלו וקשה להוציא ממנו מזומנים

זה לוקח זמן. :-\

אני חושב שזה ממצא את ההזיות שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

איך הBMW הזה חש , ראה יותר מידי ,אתה לא רואים שהוא מחרטט אותכם ? איזה תמימים :kopfpatsch: , "מאהב..." "בלה בלה בלה.." חח wtf?הבחור הבתול הקווקזי השחום ראה יותר מידי ערוץ E!

חחח הוא בטח מהקווקזים האלה שחשים מרוקאים ערסים , מתלבשים צמוד , ורוד כמו מתרוממים ולובשים שרשרת בשביל לחוש גנגסטרים :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום אני בן 17 ואני עושה סקס אם בחורות בנות 20 21

אבל בלאיית הוא לא משהו. ::)

בהנחה שזה נכון, הבנות שאתה איתן בטח בלאי ואתה מתייחס לסקס כמו לג'אנק פוד, וגם זאת גישה לא בריאה.

אבל היי, אתה עדיין חושב שיהיה לך קזינו ותהיה כמו אל פאצ'ינו. :lol:

:o :o :o :o :o

איך קורים דברים כאלה..

"דאווין".

טוב שיהיה. בסוף ניראה מי יצחק ומי יהיה לו את הפרצוף הזה :o

כי אתה תבוא למפגש פורום עם למבורגיני, שומרי ראש ו-2 זונות אוקראיניות. :lol:

השאלה היא מה גודל הכלי.. הBMW אמור לפצות על משהו ?

אני יכולה לחשוב לפחות על 2 דברים.

מה שכולם מנסים לומר לך באגרסיביות זה שאתה לא יכול לקחת אוטו בתור היעד היחידי שלך בחיים.

רק אני חושבת שזה יהיה מצחיק אם הוא באמת יקנה BMW ויגור בתוכו וישלם חנייה ללילה במקום שכר דירה ויתרץ את זה בכך ש"זה חסכוני ככה! בחורות אפשר גם לזיין באוטו ו-VSOP יש לי בבגאז'!".

מסכנון.. בד"כ אנשים עובדים עד הצבא ואחרי הצבא כדי לחסוך כסף.. ואם אתה חושב שאין לך חיים אחרי שאתה מתחתן, אז אל (:

נשמע טוב. אני לא משתוקקת שיהיה לזה דור המשך.

אוי שיט, בגומי הוא כבר יודע להשתמש אני מקווה? :o

שוב לא היתכוונתי לזה דווקא אני חושב שיהיו לי חיים מדהימים אחרי שאני יתחתן אני יהיה בעל מושלם. אני כל כך מחכה לזה :P

לוסיה! *זריקת נעל בית* איפה החאצ'אפורי שלי כוס אממק ערס?!

נחוש בדעתו.... ניראה לי שאבא שלו בנה לו בועה מטיטניום.

והבריג את הרהיטים לרצפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוסיה! *זריקת נעל בית* איפה החאצ'אפורי שלי כוס אממק ערס?!

דריה, אני מאוד אהבתי את רוב התגובות שכתבת וקראתי די הרבה בנושאים שונים אבל בתגובה הזאת הכזבת אותי.....:(

1.חצי'פורי זה של גרוזינים !!!

2.לוסיה??????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי אתה תבוא למפגש פורום עם למבורגיני, שומרי ראש ו-2 זונות אוקראיניות. :lol:זונות לא חייבות להיות אוקראיניות

אני יכולה לחשוב לפחות על 2 דברים. איזה? :s05:

BMW, get a life, ולעבוד על אנשים בפורומים לא נחשב "חיים". עם רמת השכל שאתה מפגין בהודעות שלך, בחיים לא האיתי אומר שאתה בן 17, 13~14 מקסימום, ואתה עוד אומר שאתה מכניס למיטה בנות 21~22, חחח... סבבה... איך אני אגיד את זה לך, אאמממ, בפשטות, אתה פטלוב, אם אתה לא יודע מה זה, אז תפנה אלי בפרטי, אני אסביר לך בפירוט.

אם אתה טוען שאתה כזה big shot, ואבא שלך כזה מליין, אז תראה לנו הוכחה, תראה תמונה שלך מחזיק דף שרשום עליו "BMW5" יושב ברכב הפאר של אבא שלך, ולידך וילה ענקית, ולך כוסית בת 22 בין הרגליים... אם יש לך 2 כוסיות תפנה אלי בפרטי. P=

אא... וחשבתי על משפט פתיחה עם בחורה בים:

"תגידי, את יודעת הרי שבנים מנסים לפצות על כלי קטן בעזרת מגניב.... טוב נו, לי אין בכלל .. =) "

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...