טיפים להתחיל עם בחורות בים :) - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טיפים להתחיל עם בחורות בים :)

Jules Winnfield

Recommended Posts

• תגובות 203
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דימקס - אתה צודק בכל מילה.

שמע אני מופתע מהרמה שלך כל הכבוד!!

אני ואתה דיי חידדנו במקצועיות את התחום ואתה ליטשת את זה כמו שצריך.

ובקשר לערמות..

זה נכון, פשוט אם תגיע למצב שלי ברוב המקרים אף בחורה לא תעמוד בפניך.

אני כרגע לא אפרט על המצב שלי אבל אולי בהיזדמנות.

ועוד משהו שרציתי להוסיף..

צריך ללמוד להיות רומנטיקן ג'נטלמן ואפילו לדבר יפה לבחורה ואיך להיתייחס ואיך להחמיא ואיך להיתלבש ואיך להראות כמו שצריך ויש עוד ועוד......

צריך ללמוד את הדרך להצליח עם בחורות..

אני יגיד לכם איך למדתי את כל זה

הייתי רואה הרבה סרטים רומנטיים, הייתי שומע ורואה תוכניות רדיו תוכניות ואתרים באינטרנט שקשורים לאהבה,יחסים,סקס.. אתה פשוט לומד, ולומד מטעויות של אחרים אל תישכחו!!

היום אני בן 17 ואני עושה סקס אם בחורות בנות 20 21 אז שתבינו המצב שהגעתי אליו הוא מדהים אבל כשיש לך כל כך הרבה בחורות והן כל כך יפות וחמודות אתה לא יודע מה לבחור זה מה שרע בסיפור.

הייתי רוצה להתחתן עם כולן ולעשות את כולן מאושרות ואמהות מדהימות אבל אתם יודעים זה לא כל כך בגדר אפשרי ::)

והסקס זה לא העיקר אולי במוח שלכם אתם רוצים להגיע בסופו של דבר אבל זה יגיע בבוא הזמן. לא צריך למהר לזה תמיד תמהרו לזה זה דווקא לא יבוא אליכם.

אני הייתי מגיע למצבים שהייתי עושה סקס באוהל, בחוף הים, בקומה אחרונה. חח בכל מיני מקומות שזה תמיד בא במקריות.

בהתחלה תמיד צריך להיות באיזה שהוא משחק מקדים אתה מתחיל לנשק אותה ואתם נסחפים יותר ויותר וכבר מגיעים למצב שאתם ערומים והסקס בא.

בהתחלה הייתי עם צעירות בנות 15 16 ואני יגיד לכם משהו בחורות אפילו רוצות יותר מגברים את הסקס מניסיון אני אומר לכם יש מצבים שהבחורה רק בא לה לידפוק לך נשיקה של החיים ובא לה לאנוס אותך וכל מיני בקיצור היא חמה עליך בטירוף!

יש לי דוד שהוא יחצן בדיסקוטקים אם אתם לא יודעים מה זה אז יחצן זה שמארגן את הדיג'יי ברמנים מאבטחים מביא אנשים כאילו מארגן את הכל ויש לו ים בחורות אז הוא הביא אותי לדיסקוטקים הכיר לי בחורות מדהימות חבל על הזמן :o הביא לי כרטיסים של כניסות VIP שתייה חינם וכבוד ומה לא! כשאני שם בחורות מבקשות ממני מספרי פלאפון מתחילות איתי רוקדות איתי ובמיוחד שואלות אותי אם יש לי חברה?! ומזמין אותן לשתות הכל מתגלגל ככה מכירים אותך אתה מכיר.

דיסקוטקים זה מקום טוב מאוד להכיר בחורות.

אני אומר לכם לפני שנה כל הזמן חלמתי על חברה על בחורות על לעשות אהבה היו לי תמיד רגשות אשמה למה אין לי בחורה ולפני לא הייתי כל כך אוהב לצאת מהבית אז לא היה לי אפשרות להכיר שמעו היום אני בנאדם שונה לא חסר לי בחורות לא חסר לי אהבה.

כשאתה מתחיל לצאת(דיסקוטקים,בר,להכיר באינטרנט,אפילו מישהי בשכונה או באיזור איפה שאתה גר) לדבר יפה להראות כמו שצריך(כאילו מי שאתה תנסה לעשות את עצמך the best תיהיה לך הרגשה מדהימה. ככה כשאתה תרגיש טוב עם עצמך אתה תעביר את זה לאחרים). יהיה לך אנרגיה יותר כוח יותר כזה רצון.

מקווה שהעברתי מסר ברור בערך. בהצלחה ושכל אחד יזכה לאחת ושידע גם לקבל וגם לתת זה מאוד חשוב.

ותמיד ללמוד דברים טובים ולא רעים! אל תיהיו מושפעים מהסביבה או מהחברים. תהיו עצמכם מי שאתם! זה המפתח.

בהצלחה. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק לפי הניק ידעתי שאתה גבר גבר ^^ :lol: :lol:

פשוט נשמע כמו קליפ של 50 סנטים. ::) . בחורות בנות 21? פשש...פשוט, מה אני עוד יכול להגיד, וואו , עד 120 :smile1::lol:

rubi, איך דבר כזה קורה? אממ....בעיקרון, אתה יודע, צריך להיות גבר גבר בשביל זה. או לדעת לכתוב טוב טקסט מזוייף. או הרבה אלכוהול ובנות עם שכל של מלפפון ים (שלא נמצא בים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:o :o :o :o :o

איך קורים דברים כאלה..

חח רואים שאתה חדש.

תכירו , רובי - BMW, BMW - רובי

רובי, BMW הוא ילד שעקב פגיעה מוחית חי באשליה, מן עולם מלאכותי, בעולם הזה הוא וחברו הידוע בכינויו "קרירין" נותנים בראש לבלונדיניות,נוסעים במכוניות יוקרה, ומפליגים ביאכטות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רובי, BMW הוא ילד שעקב פגיעה מוחית חי באשליה, מן עולם מלאכותי, בעולם הזה הוא וחברו הידוע בכינויו "קרירין" נותנים בראש לבלונדיניות,נוסעים במכוניות יוקרה, ומפליגים ביאכטות.

חזקק..

הרגת אותי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימו לב מה כרגע קרה פה!! ::)

זה נכון, פשוט אם תגיע למצב שלי ברוב המקרים אף בחורה לא תעמוד בפניך.

אני כרגע לא אפרט על המצב שלי אבל אולי בהיזדמנות.ועוד משהו שרציתי להוסיף..

שתי שורות מתחת.......:

היום אני בן 17 ואני עושה סקס אם בחורות בנות 20 21 אז שתבינו המצב שהגעתי אליו הוא מדהים אבל כשיש לך כל כך הרבה בחורות והן כל כך יפות וחמודות אתה לא יודע מה לבחור זה מה שרע בסיפור.

הייתי רוצה להתחתן עם כולן ולעשות את כולן מאושרות ואמהות מדהימות אבל אתם יודעים זה לא כל כך בגדר אפשרי

והסקס זה לא העיקר אולי במוח שלכם אתם רוצים להגיע בסופו של דבר אבל זה יגיע בבוא הזמן. לא צריך למהר לזה תמיד תמהרו לזה זה דווקא לא יבוא אליכם.

אני הייתי מגיע למצבים שהייתי עושה סקס באוהל, בחוף הים, בקומה אחרונה. חח בכל מיני מקומות שזה תמיד בא במקריות.

בהתחלה תמיד צריך להיות באיזה שהוא משחק מקדים אתה מתחיל לנשק אותה ואתם נסחפים יותר ויותר וכבר מגיעים למצב שאתם ערומים והסקס בא.

בהתחלה הייתי עם צעירות בנות 15 16 ואני יגיד לכם משהו בחורות אפילו רוצות יותר מגברים את הסקס מניסיון אני אומר לכם יש מצבים שהבחורה רק בא לה לידפוק לך נשיקה של החיים ובא לה לאנוס אותך וכל מיני בקיצור היא חמה עליך בטירוף!

יש לי דוד שהוא יחצן בדיסקוטקים אם אתם לא יודעים מה זה אז יחצן זה שמארגן את הדיג'יי ברמנים מאבטחים מביא אנשים כאילו מארגן את הכל ויש לו ים בחורות אז הוא הביא אותי לדיסקוטקים הכיר לי בחורות מדהימות חבל על הזמן הביא לי כרטיסים של כניסות VIP שתייה חינם וכבוד ומה לא! כשאני שם בחורות מבקשות ממני מספרי פלאפון מתחילות איתי רוקדות איתי ובמיוחד שואלות אותי אם יש לי חברה?! ומזמין אותן לשתות הכל מתגלגל ככה מכירים אותך אתה מכיר.

אני אומר לכם לפני שנה כל הזמן חלמתי על חברה על בחורות על לעשות אהבה היו לי תמיד רגשות אשמה למה אין לי בחורה ולפני לא הייתי כל כך אוהב לצאת מהבית אז לא היה לי אפשרות להכיר שמעו היום אני בנאדם שונה לא חסר לי בחורות לא חסר לי אהבה.

כשאתה מתחיל לצאת(דיסקוטקים,בר,להכיר באינטרנט,אפילו מישהי בשכונה או באיזור איפה שאתה גר) לדבר יפה להראות כמו שצריך(כאילו מי שאתה תנסה לעשות את עצמך the best תיהיה לך הרגשה מדהימה. ככה כשאתה תרגיש טוב עם עצמך אתה תעביר את זה לאחרים). יהיה לך אנרגיה יותר כוח יותר כזה רצון.

מקווה שהעברתי מסר ברור בערך. בהצלחה ושכל אחד יזכה לאחת ושידע גם לקבל וגם לתת זה מאוד חשוב.

ותמיד ללמוד דברים טובים ולא רעים! אל תיהיו מושפעים מהסביבה או מהחברים. תהיו עצמכם מי שאתם! זה המפתח.

בהצלחה.

אתה לא סגור על עצמך אחי! ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח רואים שאתה חדש.

חחחחחח תודה....אבל היצור מוכר לי

אבל הפעם הוא עבר כל גבול

ו exXxTreAm..התכוונתי איך דברים כאלה בכלל נוצרים(ז"א נולדים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח רואים שאתה חדש.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח..........

הרגת אותי!!!!!!!!!

איפה קרירין שיראה את זה.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

בהמשך לנושא הדיון, טיפים להתחיל עם בחורות בים...

אאמממ.... לי הכי הלך לטייל קצת בחוף, כמובן להביא איתך איזה שמיכה או משו, ואז להגיד "בואי נשב קצת", ואז יושבים (או על מקום בלי חול או על השמיכה), ואז שוכב על הגב ואומר "תראי איזה כוכבים" (כדי שהיא תשכב גם), ואז מזיין קצת ת'שכל על כל מיני דברים, תלוי מהיחסים ביניכם אבל אפשר לעשות ככה שאתה שוכב עם הידיים מאחורי הראש והראש שלה על איזור המרפק שלך...

אחרי כמה דקות שאתה מסםר לה כל מיני דברים, אתה עובר למצב שכיבה כזה, כאילו שוכב אבל נשען על המרפק, והראש שלה על היד שלך, ואז ברגע הנכון מנשק, בגלל המצב ההצלחה מובטחת.. =) בדוק. :xyxthumbs:

הכי חשוב להבין מתי זה הרגע הנכון לנשק, ולא להתרגש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי רוצה להתחתן עם כולן ולעשות את כולן מאושרות ואמהות מדהימות אבל אתם יודעים זה לא כל כך בגדר אפשרי ::)

יש לי דוד שהוא יחצן בדיסקוטקים אם אתם לא יודעים מה זה אז יחצן זה שמארגן את הדיג'יי ברמנים מאבטחים מביא אנשים כאילו מארגן את הכל ויש לו ים בחורות אז הוא הביא אותי לדיסקוטקים הכיר לי בחורות מדהימות חבל על הזמן :o הביא לי כרטיסים של כניסות VIP שתייה חינם וכבוד ומה לא! כשאני שם בחורות מבקשות ממני מספרי פלאפון מתחילות איתי רוקדות איתי ובמיוחד שואלות אותי אם יש לי חברה?! ומזמין אותן לשתות הכל מתגלגל ככה מכירים אותך אתה מכיר.

בהצלחה. ;)

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

מקווה שאני מעביר את הנקודה...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...