טיפים להתחיל עם בחורות בים :) - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טיפים להתחיל עם בחורות בים :)

Jules Winnfield

Recommended Posts

• תגובות 203
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תשחה לידה פתאום תצעק תיזהרי ותמשוך אותה אלייך

וכשהיא לא תבין למה תגיד לה מדוזה בגודל הראש שלי כמעט חיבקה אותך אז העדפתי אני לחבק אותך

חזק ביותר !!!! ;D

אם תעשה את זה לאיזו פרינססה.. היא תדביק לך סטירה.. ותבייש אותך. רק תתפלל שלא תיקרא למציל! :lol:

עכשיו לתכלס..

בהתחלה תביט בה(תעשה לה עיניים) איזה חצי שעה או כמה דקות ואחרי שהיא מחזירה מבטים.. תיגש אליה תחמיא לה על היופי(הן אוהבות את זה) תגיד לה כמה מילים יפות זה לא כל כך מסובך(תגיד לה העיניים שלך זוהרות הן פשוט מדהימות, את נורא יפה, וחולי... ) אחר כך תדברו קצת על החיים תשאל אותה איפה את גרה בת כמה את וככה תיזרמו אחר כך תזמין אותה לגלידה או שלפני תכנסו לים אחר כך תחליפו טלפון/פלאפון/איסיקיו וזהו..

אם היא עם חברות שלה יושבות בחוף זה אפשרי וגם אם היא לבד וגם בים זה אפשרי תביט בה זאת הדרך הנכונה להתחיל אם בחורה.

תהיה רומנטי זרוק מחמאות תן לה להרגיש שהיא the best שאכפת לך שאתה נורא מחבב אותה תאמין לי היא לא תעמוד בפיתוי האמת צריך המון אומץ מקווה שיש לך ביצים!

ואם תזרוק לה מחמאות ליד חברות שלה בכלל זה יגרום להן לקנא בה!

אל תישכח תהיה ג'נטלמן ורומנטיקן בכל מצב.

זה מה שאני.

בהצלחה. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חזק ביותר !!!! ;D

אם תעשה את זה לאיזו פרינססה.. היא תדביק לך סטירה.. ותבייש אותך. רק תתפלל שלא תיקרא למציל! :lol:

עכשיו לתכלס..

בהתחלה תביט בה(תעשה לה עיניים) איזה חצי שעה או כמה דקות ואחרי שהיא מחזירה מבטים.. תיגש אליה תחמיא לה על היופי(הן אוהבות את זה) תגיד לה כמה מילים יפות זה לא כל כך מסובך(תגיד לה העיניים שלך זוהרות הן פשוט מדהימות, את נורא יפה, וחולי... ) אחר כך תדברו קצת על החיים תשאל אותה איפה את גרה בת כמה את וככה תיזרמו אחר כך תזמין אותה לגלידה או שלפני תכנסו לים אחר כך תחליפו טלפון/פלאפון/איסיקיו וזהו..

אם היא עם חברות שלה יושבות בחוף זה אפשרי וגם אם היא לבד וגם בים זה אפשרי תביט בה זאת הדרך הנכונה להתחיל אם בחורה.

תהיה רומנטי זרוק מחמאות תן לה להרגיש שהיא the best שאכפת לך שאתה נורא מחבב אותה תאמין לי היא לא תעמוד בפיתוי האמת צריך המון אומץ מקווה שיש לך ביצים!

ואם תזרוק לה מחמאות ליד חברות שלה בכלל זה יגרום להן לקנא בה!

אל תישכח תהיה ג'נטלמן ורומנטיקן בכל מצב.

זה מה שאני.

בהצלחה. ;)

נשמע כמו ללכת על בטוח, אבל כמו שאמרת צריך אומץ והכי חשוב לא להיות ביישן. מחר אני בים ;)

עריכה: שחכתי לכתוב, תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה מחפש? זיון או קשר? בחורה שקולטת ישר על בחור שהוא רק רוצה זיון, תעיף אותו בבעיטה (בד"כ גם אם זה מה שהיא רוצה, כי בד"כ ביחד עם זה היא רוצה שירכשו אליה טיפת כבוד והיא גם צריכה את תחושת הבטחון). מצד שני, אם תשלח את המסר הלא נכון והיא תחשוב שאתה מעוניין בה, ולא רק במה שבבקיני שלה, והיא תגלה שלא כך הדבר - אתה תמצא את עצמך קשור לעץ ו-4 בני דודים שלה זורקים עליך את הג'חנונים הקשים מהתחתית של הסיר.

קודם כל, בכל סיטואציה, בין אם בים או בכל מקום אחר, תסתכל לה בעיניים ותחייך חיוך הכי טבעי שיש. אל תנסה להראות סקסי/קול/פול וכל זה, כי בד"כ זה נראה דיי דבילי מהצד. אל תסתכל לה על הציצים/תחת. ואם אתה מוכרך, תלבש משקפי שמש שהיא לא תשים לב, ותטה את הראש לך בזוית שבה היא תחשוב שאתה מסתכל על הפנים שלה, לא על הבז'אזים.

אל תחמיא על מראה חיצוני אלא אם זאת פקאצה. בחורה מן המניין לא נופלת למחמאות שטחיות ותחשוב שזה נדוש, במיוחד אם היא מודעת למראה החיצוני שלה - טיב הראייה שלך לא מעניין לה את התחת. לבהות ("לעשות עיניים") זה גם לא יפה. זה creepy וסתם מלחיץ.

ואם אתה בים, תמיד תוכל להציע להזמין אותה לקרטיב. מי יגיד לא לזה? הרבה פחות אגרסיבי מ"בואי אני אשים לך קרם הגנה, מותק!". אפשר לנסות להזמין אותה לעשות משהו ביחד. תביא איתך מטקות או כדור או כל דבר אחר שיכול להיות תירוץ לאינטראקציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואגב ים, בניגוד לסטיגמה הבועתית התל אביבית, נתניה זה אחלה מקום (חוף 4 עונות, המעלית, באמת אחלה), מבחינת הכל...

ועוד לא יצא לי להיות בצוקי ים, שם הבנתי בכלל מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשוח לא קשור ללא מדבר הרבה

יש גם נחנחים שלא מדברים הרבה

אז מה אתה יכול להכליל אותם אם סטיבן סיגל?

לי היו זמנים שהיתי מקובל וזמנים שהיתי זאב בודד

זה לא עזר לי אם בחורות בכלל לא ככה ולא ככה

טוב גם ככה אני לא בדיוק יכול ליתחבר לישראלית טיפוסית

לישראליות טיפוסיות יש ביצים וזה דוחה אותי :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ...כשאני אומר קשוח אני מתכוון שמפחדים ממנו.....שלא רוצים להיתעסק איתו.

כשאני אומר מקובל אני מתכוון לבחור נחמד שמדבר עם כל אחד...שעוזר,חברותי וכד'...

לקשוח יש חברים....יש חברים בגלל שהם רוצים שיהיה להם "גב"...

לבחור המקובל יש חברים בגלל שהוא נחמד,הוא מדבר הרבה,הוא הולך למסיבות..צוחק הרבה ועוזר.

אתם מבינים,בסוף הקיץ אני עולה לכיתה ט',ויש לי אפשרות להישתנות...לבחור מאיזו דרך ללכת.

איזה סוג בחורות יותר אוהבות? הרי החלק הגדול של המשתמשים פה עבר ת'תקופה הזאת ויכולים לעזור לי.

תודה רבה. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מבינים,בסוף הקיץ אני עולה לכיתה ט',ויש לי אפשרות להישתנות...לבחור מאיזו דרך ללכת.

איזה סוג בחורות יותר אוהבות? הרי החלק הגדול של המשתמשים פה עבר ת'תקופה הזאת ויכולים לעזור לי.

תודה רבה. :xyxthumbs:

אתה נשמע כמו סרט נעורים גרוע.

רד מזה ותהיה מי שאתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...