קניה קבוצתית של e6750. - עמוד 18 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניה קבוצתית של e6750.

gjook

Recommended Posts

• תגובות 274
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

וש 26 דפים ילכו להם ככה לאיבוד ? ...

המממ... ו 50 ש"ח זה צחוק מהעבודה...

זה ממש לא צחוק משום שאצלנו המחירים אפילו ללא קניה קבוצתית כזאת

הם מחירים תחרותיים מאוד בנוסף

המחיר על המעבד שהוצע לכם אין שני לו ובנוסף

קיבלתם עוד 50 ש"ח.

תקרא לזה הנחה תקרא לזה קופון

לאור האמור לעיל אני לא חושב שמתצא מערכת יותר זולה מאצלנו

תודה

אשמח לענות על שאלות נוספות

נ.ב אנו מתנצלים מראש אם לא מצאתם מוצר כלשהו באתר

במקרה כזה שלחו מייל כמופיע באתר (האתר עדיין בבניה)

ותקבלו מייל חוזר עם המחיר שלו

בתקווה להבנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם,

שמי מישל אני עובד בחנות המחשבים IQPC

דיברתי בחנות לגבי הקניה הקבוצתית שלכם אנו מוכנים למכור את המעבד E6750 במחיר של 1040 ש"ח באריזת BOX כמובן.

ניתן ליצור איתי קשר באימייל של החנות info@iqpc.co.il

או בטלפון של החנות 08-8527744

אם תארגנו איש קשר בקשר לקניה אני ימסור לו את הפלאפון הפרטי שלי וכך נקדם את העניין יותר מהר.

החנות באמת מעריכה את ההאתר והפורום בפרט .

בתודה,מישל

המשך יום,ערב נעים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי כדאי לשקול את ההצעה הזאת ברציונות , חנות אמינה , ומחיר סבבה..לא נראה לי שהם מרווחים יותר מ40 ש"ח על המעבד הזה , ככה שפחות מזה זה יהיה בזיון..

בכל מקרה אני כבר מחוץ לעסק הבנתי שאי אפשר להוריד אותם ליותר מ1010 , מהסיבה העצובה שאחרת הם לא מרווחים , ולא אני לא בצד שלהם , אני פשוט מנסה להיות ראלי , ואז הבנתי שהמחירים אכן קרובים לזה , ואין באמת הרבה מרחב שאנחנו יכולים לשחות בו , בכל מקרה תנסו לקבוע עם החנות לדוגמא 4 אחוז הנחה , לכל המפרט , זה יכול להיות משמעותי לכל המפרט ף ולהוזיל בכמה מאות שקלים...

אני בצער רק יוצא מזה , כבר הזמנתי את המעבד שלי , כי הבנתי שלא כדאי להתעסק עם זה כל כך בשביל לחסוך מעט שקלים ...

ומצטער , אך אני מקווה שעזרתי קצת באירגון...

שיהיה בהצלחה לכולם , ...

גל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינתי אפשר לנעול את הדיון מאחר ואף אחד מהרשימה של הקונים בכלל לא מתייחס, ואין שום סיכוי שבעולם לארגן קנייה בצורה הזאת.

עד שמישהו יגיב פה כבר ייצאו מעבדי ה-45NM...

אני התייאשתי והזמנתי מסקייפיסי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם,

שמי מישל אני עובד בחנות המחשבים IQPC

...

החנות באמת מעריכה את ההאתר והפורום בפרט .

מישל ידידי, תודה. היות וההצעה שלך פורסמה כאן, ברשות הכלל, בוא אולי תשלים פרטים ותן שני נתונים חשובים נוספים:

* % הנחה שתוכל לתת עבור שאר חלקי מערכת (לאלו שירצו להשלים/תוספות/מערכת שלימה/מעבד שונה)

* הנ"ל למזומן ו/או תשלומים

10-13%- למזומן יהיה נחמד

יום טוב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינתי אפשר לנעול את הדיון מאחר ואף אחד מהרשימה של הקונים בכלל לא מתייחס, ואין שום סיכוי שבעולם לארגן קנייה בצורה הזאת.

עד שמישהו יגיב פה כבר ייצאו מעבדי ה-45NM...

אני התייאשתי והזמנתי מסקייפיסי

פשוט אנחנו מחכים להחלטה (איך קונים?ומאיפה?) מה אתה רוצה שנכתוב?

ברגע שתהיה החלטה עם איך קונים ומאיפה כולם יופיעו ואני בטוח שיתווספו עוד אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישל ידידי, תודה. היות וההצעה שלך פורסמה כאן, ברשות הכלל, בוא אולי תשלים פרטים ותן שני נתונים חשובים נוספים:

* % הנחה שתוכל לתת עבור שאר חלקי מערכת (לאלו שירצו להשלים/תוספות/מערכת שלימה/מעבד שונה)

* הנ"ל למזומן ו/או תשלומים

10-13%- למזומן יהיה נחמד

יום טוב!

אני יוכל לתת לך מספר מדוייק ונוכל לעזור אחד לשני יותר אם תוכלו לגבש רשימה סופית ומעודכנת של קונים אני מדבר על סדר גודל מסויים לא צריך מספר מדוייק

אני יצטרך מספרים של:

כמה מעבדים

כמה אנשים ירצו גם מחשב שלם

כמה אנשים ירצו עוד חלקים שהם לא מחשב שלם...

אם תוכל לארגן רשימה מאורגנת כזאת נוכל לתת הצעה מדוייקת וסופית כמו שאומרים

תודה

ושבת שלום,מישל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע לי, בקצב שהעניינים מתקדמים כאן - בוא נהיה מעשיים יותר ונלך אחרת:

הנה מדרגות הנתונים להתייחסותך -

א. המעבד הזה :

1. 15-20

2. 20-25

3. 25-30

4. 30-35

5. 35+

ב. שדרוג חלקים נוספים (במערכת קיימת, בנוסף למעבד [הללו הם חלק מקבוצה א]):

1. 5-10

2. 11-15

3. 16-20

4. 21-25

5. 26+

ג. שדרוג חלקים נוספים (במערכת קיימת, ללא המעבד כלל, [הללו בנוסף לקבוצה א/ב]):

1. 10-15

2. 16-20

3. 21-25

4. 26-30

5. 31+

ד. מערכת שלימה (כולל מעבד כמובן, לאו דווקא עם המעבד הזה [חלקם יהיו מקבוצה א וחלקם - בנוסף, עם הנחה דומה על מעבד אחר]):

1. 5-10

2. 11-15

3. 16-20

4. 21-25

5. 25+

מציע שתתן % הנחה לכל אחד מהמדרגות (א.1, א.2 ... ב.1 ... וכו) ותציין את נושא תשלומים , תוספת ההנחה למזומן ותוספת הנחה לכמות הכללית של המזמינים. ההערכה הפרטית שלי, שהיה שילוב - של א-3, ב-2, ג-1, וד-2-4 תלוי, בפתיחת שרשור חדש עם כותרת מתאימה, וגם בו נשים את ההצעה הזו שלך!

אם תהיה רציני/אטרקטיבי (עד יום ב' מתאים לך לפרסם ?) - נראה לי שזה פתח לעסקים טובים גם בהמשך מול "תושבי" הפורום האחרים שלא משורשרים כאן... אז קח בחשבון... כל מסר כאן הוא בתפוצה של כ100-200 קונים כעת, וזה גם שווה כסף! האנשים כאן מכל הארץ, אז חשוב גם אולי לוותר עלות המשלוח ולתת דגש על צורה פשוטה של מימוש האחריות ... אבל , הכי חשוב - הנחה משמעותית! אם נוח לך לדרג הנחות (פרט למעבד) ע"פ מדרגות ס"ה שווי הרכישה - זה גם אפשרי אולי .

אישית - אני ב- ד'... ואם נוח לך יותר לשלוח אלי בפרטי טיוטה מקדימה - אין בעיה.

אגב, אני מאוד מעריך את האתר/חנות שלכם, שלדעתי מצטיינת במחירים הוגנים (רק חבל שמחירי הזכרונות בה עלו... )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע לי, בקצב שהעניינים מתקדמים כאן - בוא נהיה מעשיים יותר ונלך אחרת:

הנה מדרגות הנתונים להתייחסותך -

א. המעבד הזה :

1. 15-20

2. 20-25

3. 25-30

4. 30-35

5. 35+

ב. שדרוג חלקים נוספים (במערכת קיימת, בנוסף למעבד [הללו הם חלק מקבוצה א]):

1. 5-10

2. 11-15

3. 16-20

4. 21-25

5. 26+

ג. שדרוג חלקים נוספים (במערכת קיימת, ללא המעבד כלל, [הללו בנוסף לקבוצה א/ב]):

1. 10-15

2. 16-20

3. 21-25

4. 26-30

5. 31+

ד. מערכת שלימה (כולל מעבד כמובן, לאו דווקא עם המעבד הזה [חלקם יהיו מקבוצה א וחלקם - בנוסף, עם הנחה דומה על מעבד אחר]):

1. 5-10

2. 11-15

3. 16-20

4. 21-25

5. 25+

מציע שתתן % הנחה לכל אחד מהמדרגות (א.1, א.2 ... ב.1 ... וכו) ותציין את נושא תשלומים , תוספת ההנחה למזומן ותוספת הנחה לכמות הכללית של המזמינים. ההערכה הפרטית שלי, שהיה שילוב - של א-3, ב-2, ג-1, וד-2-4 תלוי, בפתיחת שרשור חדש עם כותרת מתאימה, וגם בו נשים את ההצעה הזו שלך!

אם תהיה רציני/אטרקטיבי (עד יום ב' מתאים לך לפרסם ?) - נראה לי שזה פתח לעסקים טובים גם בהמשך מול "תושבי" הפורום האחרים שלא משורשרים כאן... אז קח בחשבון... כל מסר כאן הוא בתפוצה של כ100-200 קונים כעת, וזה גם שווה כסף! האנשים כאן מכל הארץ, אז חשוב גם אולי לוותר עלות המשלוח ולתת דגש על צורה פשוטה של מימוש האחריות ... אבל , הכי חשוב - הנחה משמעותית! אם נול לך לדרג הנחות (פרט למעבד) ע"פ מדרגות ס"ה שווי הרכישה - זה גם אפשרי אולי .

אישית - אני ב- ד'... ואם נוח לך יותר לשלוח אלי בפרטי טיוטה מקדימה - אין בעיה.

אגב, אני מאוד מעריך את האתר/חנות שלכם, שלדעתי מצטיינת במחירים הוגנים (רק חבל שמחירי הזכרונות בה עלו... )

אוקיי הבנתי אותכם אני כשאני יהיה בחנות ביום ראשון יוכל לגבש את כל הנתונים,מחירים,הנחות שיהיה אפשר לעשות..אז ככה שאני מאמין שביום ראשון אני כבר יצליח לפרסם פה את הכל הפרטים ....

ותגובה להערה האחרונה שלך בקשר למחירי הזכרונות...אני כבר ביום חמישי התחלתי לדאוג למחירי הזכרונות בינתיים עדכנתי חברה אחת אני מאמין שהשבוע כבר תראו עדכוני מחירים בעניין הזכרונות ואני מקווה שיהיה לי זמן אני ישתדל לעדכן את שאר מחירי המוצרים באתר כמה שיותר מהר וינסה לסיים את העדכון עד סוף שבוע הקרוב

תודה והמשך ערב נעים

מישל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצויין! כאמור תרגיש חופשי לעדכן בטיוטה בפרטי ... ואם יהיה ממש אטרקטיבי, גם נחשוב/נשקול אם כדאי לפרסם בשרשור נוסף, או לשנות כותרת כאן (בתאום עם פותח השרשור כמובן...).

שיהיה לך סופ"ש נהדר!

עריכה: ולגבי הנושא של תמחור באתר, שים לב שלא תעזור שום "הנחה" לכאורה אם המחירים בו גבוהים ממחירי שאר החנויות/אינטרנט. הזכרונות היו רק דוגמא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...