מחשב למשחקים עם 2GB זיכרון מספיק או צריך 4GB ? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב למשחקים עם 2GB זיכרון מספיק או צריך 4GB ?

frogman

Recommended Posts

אני במחיר של זכרונות היום בכל זאת הייתי קונה 4 גיגה

כי שתירצה לשדרג גם יהיה לך קשה לימצוא וגם המחיר עוד יכול להיות יותר גבוה

ואם תיקנה מחשב חזק אם כרטיס מסך טוב כמו 8800GTS 640 ומעלה

ואם כרטיס קול איכותי ואם 4 גיגה לערכתי מחשב כזה יוכל להחזיק הרבה זמן יחסית

צריך לזכור שויסטה גם לוקחת יותר אבל גם יודעת לנצל יותר

ומחשב שבנוי ככה אמור ליתמודד יחסית בקלות אם פורטים מהPS3 ומה360

ובימנו המחשב מקבל הרבה פורטים מהקונסולות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שאין לו 4G לא יכול לדעת.

לפעמים נדמה שהכל רץ ואחר כך משדרגים ומבינים שמקודם זה זחל, אז מי ששדרג ונראה לו שזה מיותר שיכתוב זאת בבקשה.

:smile1:

מחזק :xyxthumbs: אבל אישית.. אני דיי בטוח ש2 GB של זכרון טוב עדיפים מ-4 GB של זכרון רע.. עדיף לך לקנות 2GB של 800 ומעלה ואם עוד מעט (עד שיצא קרייסיס יעברו חודשים) תרצה להמהיר את העיניינים תקנה עוד 2 GB של טוב אבל להשקיע ב-4 של לא משהו לא שווה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום אני לא חושב שהוא ירגיש כי משחקים לא מישתמשים בזה

אבל בעתיד לערכתי תיהיה לזה השפעה גדולה יחד אם הזכרון של הכרטיס מסך

כי מתחילים לעבור למסכי HD LCD

ובמסכי LCD יש חשיבות גבוה לרזולוציה הטבעית בניגוד לCRT

תחשבו על הדרישות של ויסטה+טקסטורות ברזולוציות הרבה יותר גבוהות

ומשחקים יותר מורכבים ותגיעו למסקנה שיגיע היום ו4 גיגה יהיה משמעותית יותר טוב מי 2 גיגה

עכשיו אם הDDR2 היה נישאר בשוק זה לא היתה בעיה אבל הוא יוצא מהשוק לטובת הDDR3

ולדעתי למי שקונה היום עדיף לשים עוד איזה 600 שקל ולקנות 4 גיגה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

XP תומך עד 3 גיגה.

שקלתי לעבור לויסטה 32 אך ורק בגלל התמיכה של ב 4 גיגה.אבל אחרי הרצת התוכנות הכי כבדות שלי (סטודיו 10 -עריכת וידאו ונרו 7 ) התברר לי שגם 3 גיגה מספיק בהחלט.מקודם עבדתי עם גיגה אחד והיום אני הבדלים של שמיים וארץ.לדעתי מי שלא עובד באופן מקצועי על המחשב אלה נטו משחקים צריך להשקיע על 2 גיגה טובים עם אופציה לאוברקלוק וכרטיס מסך טוב -שזה כבר נתון למומחים ממני כי אני לא ממש משחק.

אכן עם 3 גיגה המחשב עובד יותר מהר ויש פתיחת תוכנות מהירה וזה שיפור עבודה עצום.אבל כמו שאמרו לפני חשוב להשקיע על 2 גיגה טובים ולא על 4 גיגה זולים.

אני ממליץ בחום על .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

XP תומך עד 3 גיגה.

שקלתי לעבור לויסטה 32 אך ורק בגלל התמיכה של ב 4 גיגה.אבל אחרי הרצת התוכנות הכי כבדות שלי (סטודיו 10 -עריכת ונרו 7 ) התברר לי שגם 3 גיגה מספיק בהחלט.מקודם עבדתי עם גיגה אחד והיום אני הבדלים של שמיים וארץ.לדעתי מי שלא עובד באופן מקצועי על המחשב אלה נטו משחקים צריך להשקיע על 2 גיגה טובים עם אופציה לאוברקלוק וכרטיס מסך טוב -שזה כבר נתון למומחים ממני כי אני לא ממש משחק.

אכן עם 3 גיגה המחשב עובד יותר מהר ויש פתיחת תוכנות מהירה וזה שיפור עבודה עצום.אבל כמו שאמרו לפני חשוב להשקיע על 2 גיגה טובים ולא על 4 גיגה זולים.

אני ממליץ בחום על .

מסכים איתו על G.SKILL. חברה שמתמחה בזיכרונות ולי אישית יש את ה- G.Skill 800MHZ DUAL CHANNEL 2048MB 5-5-5-15 פצצה :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...