IPHONE מתי מתחילים למכור אותו שעון ישראל - עמוד 5 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

IPHONE מתי מתחילים למכור אותו שעון ישראל

lo_toda

Recommended Posts

אמנם עוד לא יצא לא להשתמש בiphone אבל מבחנתי המחיר הוא באמת מוגזם ושום מכשיר פלאפון לא יהיה שווה סכום כזה. שלא לדבר על הגניבה על חבילת ה data שהספק תקושרת שם בארה"ב רוצה.

העובדה שחייבים להשתמש ב itunes. כמו אחרים גם אני לא סובל את התוכנה הזאת ובכלל לא אוהב שמחייבים אותי להשתמש בתוכנה מסוימת לדברים פשוטים שבכיף אפשר בלי להתקין שום שטות.

העובדה שכדי לחייג צריך להשתמש ב touchpad לדעתי זה ממש ממש לא נוח וזה דווקא כן ניסיתי בכמה מכשירים כמו ה t-mobile mda שזה מדגם כלשהו ועוד כמה דגמים שיש בשוק. לא יעזור אבל החוסר תגובה בניגוד לכפתורים רגילים שיש בפלאפון זה ממש לא נח לדעתי. גם לפי מה שאני קורא באינטרנט כדי לבצע שיחה בiphone צריך לבצע 6 פעולות כדי שתוכל לחייג שזה נשמע לי מאוד מעצבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 195
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

המחיר דווקא סביר לחלוטין יחסית לתחרות כמו שאמרתי N95 עולה פי שתיים למשל.

מי שאמר של N95 יש חריץ הרחבה וזה ייתרון:

גם כשתשים שם כרטיס הרחבה הנפח הכללי יהיה הרבה יותר קטן מה וזה סתם יקפיץ את המחיר עוד יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די די כבר...

זה מכשיר כישלון, face it!

דור 2.75 שאין בו GPS ולא ניתן להחליף סוללה.

חוצמזה שכשהיה לי IPOD הסיוט הכי גדול שלי היה

לסנכרן אותו עם הITUNES במחשב, זה היה כזה לא ידידותי.

כבר למדתי את הלקח שלי, לא לקנות גאדג'טים של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין... כל מי שנגע במכשיר הזה טוען שזה הדבר ההכי מדהים בעולם, הוא כבר אזל לחלוטין אצל AT&T אבל הוא כשלון מבחינתך?

מה ההגדרה שלך להצלחה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל בין הצלחה במכירות ובין הצלחה טכנולוגית.

גם ה- נמכר בכמויות עצומות לעומת המתחרים למרות שהוא ללא ספק הנחות ביותר מביניהם, והכי פחות משתלם.

כמובן שאת זה לא מעניין, ובצדק.

בתור חברה מסחרית, היא צריכה למכור. ואם היא תצליח למכור במיליונים אפילו צואת גמלים, היא תעשה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המכשיר נמכר/ימכר בישראל? לא

למה? כי הוא לא דור 3 (חברות הסלולר כיום מביאות רק מכשירים ששווה להם למכור, כלומר מכשירים פשוטים ל"עניים" ומכשירי דור 3 לשאר העם)

זהו? לא,כי הוא גם יקר מדי ומכשירים כמוהו וכמו הלונה לדוגמא לא שווה לשווק

ו..? המכשיר לא יתאים להוואי הישראלי שרגילים למכשירים חסיני ירי, תביא להם מכשיר שצריך לשמור עליו, הם לא ידעו איך להסתדר איתו, וזה יוריד את המכירות.

ראיתם פעם ישראלי מסתובב עם שירוקו?

לא.

למה? כי תראו לי ישראלי שישלם 600$(לדגם הכי ישן בסדרה) על פלאפון שאפילו כרטיס זיכרון אין לו, והמצלמה באיכות 0.3

לעומת זאת הרבה אנשים עמידים מחו"ל מסתובבים עם המכשיר הזה כי הוא מכשיר מדהים לדעתי (במיוחד ה8600 לונה) והוא גם מכשיר סמל סטסוט

אתם כבר חושבים למה לא מתאים לכם , ואתם צודקים.

כי אם תייבאו אותו באופן פרטי מחו"ל ויקרה משהו לחתיכת הזכוכית הזאת ילכו לכם 600 טקילין.

אבל אם אתם קונים אותו דרך החברה הסלולארית ויקרה משהו תמיד יש ביטוח.

ותחשבו על זה גם שהמכשיר עולה 500$ שזה לא הרבה בשביל אמריקאי ממוצע, תוסיפו לזה הנחות של חברות הסלולאר ותשלומים, והמכשיר ממש שווה את מה שהוא מספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל בין הצלחה במכירות ובין הצלחה טכנולוגית.

גם ה- נמכר בכמויות עצומות לעומת המתחרים למרות שהוא ללא ספק הנחות ביותר מביניהם, והכי פחות משתלם.

כמובן שאת זה לא מעניין, ובצדק.

בתור חברה מסחרית, היא צריכה למכור. ואם היא תצליח למכור במיליונים אפילו צואת גמלים, היא תעשה את זה.

כמו שאמרתי זה לא רק הצלחה במכירות גם כל מי שרק נגע במכשיר טוען שזה הדבר ההכי מדהים אי פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין... כל מי שנגע במכשיר הזה טוען שזה הדבר ההכי מדהים בעולם, הוא כבר אזל לחלוטין אצל AT&T אבל הוא כשלון מבחינתך?

מה ההגדרה שלך להצלחה?

מבחינתי המכשיר כישלון טכנולוגי, הפיצ'ר היחיד שיש

בו ייתרון הוא הWIFI(מסך מגע ממש לא מעניין).

אבל למתחריו יש WIFI, GPS ומצלמה ברזולוציה הרבה יותר

גבוהה( 3.2-5 מגה פיקסל).

ותמיכה בגלישה סללורית בדור 3-3.5(שזה אומר גלישה במשהו

כמו 3MBPS לשנייה ברשת הסללורית ולא בWIFI).

כמו שאמרתי זה לא רק הצלחה במכירות גם כל מי שרק נגע במכשיר טוען שזה הדבר ההכי מדהים אי פעם.

מה זה מעניין אותי מה אמרו?

יש לי מוח משלי.

המוח אומר, לא לקנות IPHONE, הוא סתם נוצץ מבחוץ אבל בתכלס אין בו כלום.

זה כמו לצאת עם פרחה שנראית טוב...(לפחות עם הפרחה אתה שוכב כמה פעמים).

אני עשיתי טעות חיי, קניתי IPOD 4G בזמנו והיום הוא משמש אותי כמשקולת לנייר

אחרי שתוך שנתיים של שימוש הסוללה שלו שבקה חיים.

מצד שני, רכשתי מכשיר Iaudio A2 ולא יכולתי להיות יותר מרוצה.

בעיקר כי אין יותר סבל מהתוכנה המעפנה של APPLE שמגבילה את המכשיר.

את הIAUDIO המחשב מזהה ככונן, ללא צורך בסנכרון עם תוכנות מפגרות ואיטיות.

הנה דוגמא למכשיר שאוכל את הIPHONE לארוחת בוקר:

http://www2.zap.co.il/compModels.asp?sog=C-PalmComp&model_id=471656

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק show ...לא מתקרב ל iphone

נגמרת סוללה - שלך אותו ל שיחליפו לך אחת ... אבל מה אני עושה בינתיים בלי נייד?

אתה רוצה להתקשר למספר שלא בכתובות שלך ... אין אפשרות !

חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם שאלה נגיד עם אני יביא אחד כזה שנה הבאה בטיול שלי לוח''ל האים אני יוכל להוסיף עליו תמיכה בעיברית? וברשתות בארץ

עד שנה הבאה...

יכול להיות שתצליח להביא אחד לא חסום אבל עברית לא תהיה לו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר דווקא סביר לחלוטין יחסית לתחרות כמו שאמרתי N95 עולה פי שתיים למשל.

מי שאמר של N95 יש חריץ הרחבה וזה ייתרון:

גם כשתשים שם כרטיס הרחבה הנפח הכללי יהיה הרבה יותר קטן מה וזה סתם יקפיץ את המחיר עוד יותר.

N95 עולה כ670 דולר.

אבל - אם אתה קונה את האייפון, נכון להיום, אתה חייב לקנות אותו בתוכנית זמן אוויר מאוד יקרה, ככה שההפרש מתקזז. ובכל מקרה, הפיצ'רים של ה-N95 שווים יותר מ-200$ נוספים שהוא עולה..

כרטיס מיקרו SD של 4 ג'יגה עולה 480 שקלים ושל שני ג'יגה עולה החל מ-110 (ושל ג'יגה פחות מ-50).

פתאום האייפון לא כל כך זול, נכון?

ואני לא נוגע בכלל ביתרונות הטכנולוגיים של ה-N95, כי אז האייפון יראה בדיחה יקרה מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי אתמול את סרטון ההדרכה הזה. המכשיר מגניב רצח, ויפה מאוד, אבל, ואני אנסה להיות הכי אובייקטיבי שאפשר בהתייחסות לקליטה שלו בישראל:

- Maps זה שירות לא רלוונטי לחלוטין לארץ. פשוט אין בו מידע. גם אם היה, יש במירס כבר מזמן.

- ההגבלה לשימוש ב-Itunes יכולה להיות בעייתית. האם המכשיר יקבל מוזיקה שלא נקנתה מאפל?

- יש בכלל EDGE בארץ? יש לי נוקיה 6230 (שתומך ב-EDGE) באורנג' ועד כמה שאני יודע חוץ מה-GSM הרגיל אין לי כלום וגם לא הציעו לי לקנות. אני יודע למשל שרשת הדור השלישי של אורנג' עובדת על UMTS, מה עם חברות אחרות?

- כאמור כבר קודם, תמיכה בעברית של הדפדפן?

- מצחיק אותי שבסרטון ההדרכה הם אומרים שזה האייפוד הכי טוב שהם בנו. למה? יש לו מסך יותר גדול משל אייפוד וידאו אבל יש לו הרבה פחות זיכרון. לחילופין יש לו זכרון כמו של אייפוד נאנו אבל הוא יותר גדול ויותר יקר, ועם 4 GB (אפילו 8 GB) כמה סרטים כבר נראה על המסך היפה שלו? גם הסרטים צריכים לעבור דרך אייטונס?

- המחיר בוודאות יהיה אסטרונומי. שמעתי איפשהו שה-N95 עולה בערך 4200... אני חושב שרק השם של יכול לנפח את המחיר לאפילו יותר מזה.

וזה בלי התייחסות לצרכים הגיקיים שנאמרו כבר, של תוכנות צד ג' וכד'.

מה שכן, מכשיר מגניב.

- עריכה - איך מחזיקים אותו כשמדברים? אני כבר רואה איך ביום חם משאירים טביעה ענקית של זיעה על משטח הזכוכית היפה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם הידיים שלי כל פלא שהיה לי נפל לפחות 30 פעם בחיין,טפו טפו ה 6230I מחזיק עד עכשיו

אבל צה שכן נפילה אחת ל וקאפוט ה600 דולר

ועל סמך מה אתה קובע את זה ? כמו שציינתי רוב התגובות פה הן תגובות אנטי של אנשים שמחפשים וקובעים כל מיני דברים בלי היכולת באמת לדעת. זה בדיוק כמו שיווק רק ההפך, ואי אפשר לקחת ברצינות לא את זה ולא את זה.

הנה - את הטענה שלך כבר בדקו בפיסי וורלד , בדיקת שריטות ובדיקת נפילות, שריטות עם מפתחות בכלל לא הצליחו לעשות על המסך (גם במכוון) ואת כל הנפילות הוא שרד (ניסו בכל מיני מקומות) כשרק הנפילה על הכביש עשתה שריטות קטנות בצד (מן הסתם).

The not only continued to work after each drop test, impressively it still looked good, too. The only obvious damage it suffered was a few gouges along its metal edge from the drops onto concrete

pcworld-stress-test-iphone.jpg

הנה הלינקים:

http://www.pcworld.com/article/id,133636-pg,1/article.html

וידאו:

http://www.pcworld.com/video/id,545-page,1-bid,0/video.html

ושוב, זה רק מוכיח שחצי ממה שנכתב כאן לפחות זה תגובות אנטי של אנשים שמחפשים, דברים כמעט בלי ביסוס, השוואות לא פורפורציונאליות ודברים שבאים מהרגש ולא מהסקת מסקנות רצינית וניסיון.

בסופו של דבר המכשיר מראש מיועד לחובבי הגאדג'טים, על זה אי אפשר להתווכח, שווה את הכסף ? את זה אי אפשר להגיד על כל מכשיר שעולה מעל 1600 ש"ח בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...