שגיאת OC FAIL, המחשב לא עולה (פרטים בפנים) - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שגיאת OC FAIL, המחשב לא עולה (פרטים בפנים)

parker8

Recommended Posts

אני גם קיבלתי לפני חודשיים בערך את השגיאה הזאת, אחרי שפירקתי את המחשב, ולא עשיתי OVERCLOCK

הבעיה הייתה, שהמעבד היה מתחמם ואחרי כמה שניות נכבה.

אם אתה יכול להיכנס לביוס, תבדוק את הטמפרטורות של המעבד.

הבעיה אצלי הייתה בגלל שפירקתי את הגוף מהמעבד, ואז כשחיברתי אותו בחזרה לא היה מגע בין המשחה טרמית שעל הגוף למעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתפלא שאף אחד לא חשב על זה עד עכשיו... קרה לחבר שלי משהו דומה תנסה לחבר את המאוורר של המעבד (או של מאוורר אחר...סביר של המעבד) לחיבור אחר על הלוח (לאותו סוג של חיבור רק במקום אחר על הלוח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני די אסביר עכשיו מה הבעיה...

הוינדוס עולה! זה כנראה לא הבעיה של הוינדוס... פשוט פתאום פעם אחרי עשר דקות או פעם אחרי 5 יש ריסט!

(לפעמים הוא נתקע באיזה חלון אחרי ריסט כזה... אבל ריסט נוסף פותר את הבעיה)

כך שהבעיה המוגדרת כרגע היא:

המחשב עושה ריסטים בלי סיבה! אני לא יודע למה זה נגרם, ואם זה קשור לשגיאה הקודמת... (היא לא מופיעה עכשיו)

כשיש ריסט יש חלון כחול שלא כתוב עליו שום שגיאה או משהו.

מה נסגר?! זה כבר מתחיל לעצבן :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שאתה סתם מתעצבן, תנסה לעשות מה שאנשים מציעים לך פה, אחרת למה אתה פותח נושא?

טמפרטורות של המעבד בדקת?

אני אומר לך, 99% זה בגלל שהמעבד שלך מתחמם, תן למחשב שלך לנוח חצי שעה, תדליק אותו, כנס לביוס, ותראה איך הוא מתחמם לך תוך כמה דקות ספורות.

מלא אנשים באים ומציעים לך פתרונות, ואתה מתעלם לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה לא מנסה מה שמציעים לך, ואחרי זה אפשר להמשיך הלאה במידה וזה לא עזר...

בד"כ Overclocking Failed מופיע בלוחות כאשר ישנה בעייה של ספק או של הלוח עצמו נקודה!!!

כשהמעבד מתחמם זה יכול לגרום להפעלה מחדש של המחשב ולמסכים כחולים ולא להודעה הנ"ל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד בטמפרטורה שנעה בין 50 ל-55 מעלות (לא במאמץ!)

ליבת כרטיס מסך ב-72 מעלות, הכרטיס מסך עצמו (או מה שזה לא יהיה-GPU AMBIENT) ב-58.

דיסק קשיח 1 ב-47 מעלות.

דיסק קשיח 2 ב-51 מעלות.

אלה הטמפרטורות...

אני לא יכול להחליף ספק, מהסיבה הפשוטה שאין לי! יום ראשון, אני אנסה ללכת לחנות שבה קניתי את המחשב כדי לנסות עם ספק אחר, אם משהו לעשות עד אז אני פתוח להצעות.

נ"ב

המעבד הוא מדגם 4 3.0 Ghz 2Mb Cache 64 bit (630)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...