אפשר בבקשה את הדרייברים הכי עדכנים ללוח אם שלי?חושב בעיה בלוח לגבי כרטיס מסך. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפשר בבקשה את הדרייברים הכי עדכנים ללוח אם שלי?חושב בעיה בלוח לגבי כרטיס מסך.

rroonnii

Recommended Posts

אני תמיד מתקין את הדרייבר מהדיסק של הלוח אם. אני רוצה לעדכן הכל להכי חדש. מישהו יכול לתת לי בדיוק מה הדרייברים? הלוח אם GA-945P-S3. .

אני יגיד לכם מה הבעיה אצלי. הכרטיס מסך שלי X1950 PRO וAA והצלליות לא חלקות מספיק וזה לא צריך להיות ככה. הכל ניסתי אני כבר חצי שנה אם הבעיה הזאת. לכן כמעט למסקנא יוצא שהלוח אם הזה הוא זה שעושה את הבעיה לכרטיס מסך לכן אמרתי אולי לעדכן את הדרייברים להכי חדשים אולי זה יעזור. תודה. ועוד שאלה צריך למחוק משהו לפני שמתקינים את הדרייברים החדשים? או שלא צריך?ישר מתקינים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה האתר של הלוח:

http://www.giga-byte.com.tw/Products/Motherboard/Products_Spec.aspx?ClassValue=Motherboard&ProductID=2324&ProductName=GA-945P-S3

בחלק של הדרייברים יש לך את כל הדרייברים שאתה צריך.

אבל, אם אתה ממש רוצה, אתה יכול להיכנס לאתרים של יצרני השבבים השונים ולהוריד משם את הדרייברים שאתה צריך. בחלק של ה CHIPSET רשום לך:

1. Northbridge: Intel® 945P Express Chipset

2. Southbridge: Intel® ICH7

3. Realtek 8111B Gigabit Ethernet controller

4. Realtek ALC883 8 Channel Audio Codec

מה שאומר שדרייברים לערכת השבבים אתה יכול להוריד מהאתר של , ודרייברים לכרטיס הרשת ולכרטיס הקול - מהאתר של Realtek. פשוט תיכנס לאתרים האלו ותחפש את הדרייברים המתאימים לפי סוג הרכיב ולפי מערכת ההפעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר שפעם התקנתי את CHIPSET. שמע אחי יש איזה משהו שאפשר לעדכן בלוח אם הזה שקשור לביצוע הכרטיס מסך ? איכות? גרפיקה? נכנסתי לאינטל אבל זה מסובך שם. בבקשה אחי תשיג לי אם יש

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אל תקפיץ - עשית את זה כבר פעמיים באותו נושא. זה מנוגד לחוקי הפורום ואני אופתע אם הנושא הזה לא ייסגר בקרוב ע"י אחד המנהלים. אם יש לך מה להוסיף - תערוך את ההודעה האחרונה שלך.

2. אם יש לך בעיה עם כרטיס המסך, נסה לעדכן את דרייבר של כרטיס המסך. במקרה שלך יש לך X1950, אז תוריד את הדרייבר שלו מהאתר של (לשעבר ATI). נסה גם לשנות את הגדרות התצוגה שלך - גם במערכת ההפעלה וגם בתוכנות/משחקים שאתה עובד איתם.

3. לפני שאתה מעדכן , נסה להסיר את הדרייברים הנוכחיים, רצוי במצב בטוח.

4. אם אתה לא יודע למצוא ולעדכן את הדרייברים המתאימים עבור המערכת שלך בעצמך מתוך האתר המתאים, אז אולי רצוי שלא תעדכן אותם ופשוט תשתמש באלו שמגיעים על הדיסקים המקוריים שקיבלת עם החומרה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אני בדרך כלל לא מקפיץ אבל בפורום כאן בקושי עונים והתדר שלי מגיע כבר לדף 2 או 3 שכבר חברה לא מסתכלים שם.

ב. כל מה שאמרת אחי אני יודע לעשות לבד וכבר הכל עשיתי אח שלי הכל.

ג. לכן אמרתי כניראה הלוח אם הזה לא מסתדר טוב עם הכרטיס מסך הזה. למה החלפתי לוח אם ]אותו לוח] לחדש וגם כרטיס מסך. אז בסך הכל שאלתי אם יש איזה ללוח אם שמעדכן דברים שקשורים לכרטיס מסך שמתחבר ללוח זה הכל. יש דבר כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרייברים של הלוח גורמים לזיהוי נכון של כל רכיבי הלוח, ולהפעלתם באופן מלא (בד"כ הדרייברים של מערכת ההפעלה מסוגלים להפעיל רק את התכונות הבסיסיות ביותר של הרכיבים). הדבר כולל כמובן את ערוץ ה PCI-E, ולכן אפשרי שלדרייברים של הלוח תהיה השפעה כלשהי על תפקוד כרטיס המסך.

הנה לינק להורדת הדרייברים של ה chipset מהאתר של אינטל:

http://downloadcenter.intel.com/filter_results.aspx?strTypes=all&ProductID=816&OSFullName=Windows*+XP+Professional+x64+Edition〈=eng&strOSs=109&submit=Go%21

הדרייברים ששם מתאימים ל XP x64, ולערכת השבבים 945. אתה צריך את קובץ השני - INF Update Utility מגירסה 8.3.0.1013, שהיא הגירסה האחרונה המופיעה באתר.

אגב, מערכת הפעלה XP מבוססת 64 ביט ידועה כבעייתית יותר, לפחות בנושא הדרייברים, וכדי לשלול בעיית חומרה במקרה שלך, אני ממליץ לנסות להשתמש בגירסת ה 32 ביט של מערכת ההפעלה. אם הבעיה נפתרת, אז תוכל להסיק שמדובר בבעיה תוכנתית, סביר להניח שבדרייבר שלא מתפקד טוב.

עריכה:

טוב, נראה שהלינק הנ"ל ארוך מדיי לאתר הזה. נסה את הלינק הזה, ומשם תבחר את מערכת ההפעלה המתאימה:

http://downloadcenter.intel.com/Product_Filter.aspx?ProductID=816

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, למעט התמונה הראשונה ששם באמת רואים שהצל ממש מטושטש, שאר התמונות נראות לי בסדר - לא ברור לי מה לא בסדר במקומות שסימנת בעיגולים.

אני מציע שתפתח נושא בפורום הגרפיקה ותשאל לגבי התמונות הנ"ל - הם בטוח מבינים יותר ממני בתחום. אם יש בעיה, אני מאמין שהם יעלו עליה, ואולי אף יציעו פיתרונות.

נסה להריץ תוכנות benchmark לכרטיס המסך - כמו 3DMark05, 3DMark2001, 3DMark2001... ותראה אם הבעיה מופיעה גם שם (או בשלב כלשהו במהלך ההרצה). אם כן - הבעיה היא כנראה לא בהגדרות של המשחקים.

חוץ מזה, אני מציע לך פשוט לנסות את כרטיס המסך במחשב אחר (אולי אצל חבר) - אם הבעיה מתרחשת גם שם, אז הבעיה היא חומרתית, ואם יש אחריות על כרטיס המסך, נסה לממש אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתחתי שם כבר תדר כמה פעמיים. אף אחד לא עלה על הבעיה. תראה החליפו לי לחדש וכרטיס מסך שמו חדש והיה אותו דבר. ואז החזירו את הכרטיס שלי. לכן לא יודע מה הבעיה לכן אמרתי שנראה לי שלוח הזה לא מסתדר טוב עם הכרטיס מסך. לגבי התמונות האחרות שם יש בעיה של AA קצוות לא חלקות. למרות שבהגדרות אני מפעיל וגם במשחק אבל זה לא עוזר. זה כאילו הAA עובד חצי מושלם. ובבדיקה שעשיתי ב3DMark06 המחשב שלי הוציא 4850 ואמרו לי זה אחלה תוצאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא התכוונתי לתוצאה של מבחני הביצועים, אלא שתסתכל על המסך בזמן המבחן ותראה אם עיוותים כאלו (או שגיאות אחרות) מתרחשים במהלך ביצוע המבחן.

אגב, לפני כמה שנים הייתה לי בעיה של תאימות בין הלוח וכרטיס המסך - המסך היה עובר למצב Stand-by והמחשב פשוט היה קופא.למרות שבחנות לא ראו את הבעיה, הם הסכימו להחליף לי את הלוח (מה שהוביל להחלפת הלוח עוד 4 פעמים, אבל זה סיפור אחר) לדגם זהה, אבל הבעיה לא נפתרה. החליפו לי את כרטיס המסך לדגם זהה, אבל גם אז הבעיה לא נפתרה. נתנו לי לבדוק כרטיס מסך מדגם אחר - הבעיה נפתרה. בסופו של דבר קניתי כרטיס מסך אחר, ואיתו עבדתי. אתה יכול לחפש את הנושא שפתחתי בפורום תמיכה טכנית אם אתה מעוניין. בקיצור, המסקנה היא שיש רכיבים שלפעמים פשוט לא מסתדרים בשום מקרה, ואז אתה חייב להחליף אחד מהם לדגם אחר. אני מקווה שזו לא הבעיה גם אצלך, אבל אם כן, אין לך הרבה ברירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במהלך הבדיקה אני רואה בדיוק כמו במשחקים. שהצלליות לא חלקות וAA לא חלק כמו שצריך. הקיצר נראה לי אחי זה אי תאימות אני כל כך בטוח בזה. טוב שאני ישדרג את הכרטיס מסך שלי נראה אם זה יסתדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, מזה אני מבין שאין אחריות על הכרטיס. אני מציע לך לנסות את כרטיס המסך במחשב אחר, וגם כרטיס מסך אחר במחשב שלך. אם הכל תקין בשני המקרים, אז זו כנראה באמת אי תאימות כלשהי בין כרטיס המסך לחומרה אחרת (כנראה לוח האם שלך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי אחריות כעל הכרטיס מסך. המחשב שלי רק חצי שנה. אבל הייתי בהתחלה בחנות איזה 10 פעמייים. זה רק לשים את הכרטיס שלי במחשב אחר ולראות מה קורה. וגם לשים במחשב שלי כרטיס אחר במיוחד של נודיה ולראות מה קורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...