M-AUDIO REVOLUTION 5.1 - קניה קבוצתית. - עמוד 7 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

M-AUDIO REVOLUTION 5.1 - קניה קבוצתית.

Screw_Master

Recommended Posts

• תגובות 161
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

OK, שאר הקונים, איך מתאים לכם לשלם? וכל השאר, תשלחו בבקשה דרכים ליצירת קשר מי שעוד לא שלח.

עריכה : כתבתי שוב את המייל שאני מתכוון לשלוח לחנויות, בהתאם להצעה של אנטולי, אם זה נראה לכם, אני שולח ;D

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת נראה בסדר גמור

רק עדיין לא הבנתי למה אתה רושם את שם החנות, הרי אתה שולח את המייל הזה למספר חנויות אז מה ההיגיון?

תעשה פשוט TO\BCC למספר חנויות וגמרנו (תלוי אם אתה רוצה להראות שאתה מתעניין בעוד מקומות או להסתיר את זה).

ואל תיהיה נעול דווקא על SKY, יש יותר זולים מהם.

גם לנועה, למרות שהכרטיס שם לא זול טילים עדיין הם גמישים והם אוהבים את הקטע של קניות קבוצתיות שווה לנסות אצלהם, רק במקרה שלהם כן הייתי שם ב-TO את SKY\LAMIR כי המחיר הבסיסי אצלהם יותר זול מאצל נועה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשור לקמצנים..

לרוב מי שאחראי על הפניות במייל אלה העובדים שלהם אין שום אפשרות להוריד את המחיר וההוראות שלהם זה לתת מענה ושרות ללקוחות ולא כל דבר להפנות למנהל שהוא האדם היחידי שיכול להוריד במחיר..

המחיר יורד רק לאחר שהפניה תגיע למישהו שיש לו את ההרשאה להוריד במחיר כלומר לא עובד פשוט בסניף..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש פניה כזאת שהוא לא בטוח איך לטפל בה (שמונה לקוחות ועוד לכרטיס קול זה לא משהו שהם מקבלים כל יום :smile1:), הוא אמור להעביר אותה לבכיר ממנו, אם הוא לא עשה את זה, בעיה שלו, אני עדיין מחכה לתשובה מנועה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי היי חבר'ה

אני אמנם יצאתי מהרעיון של לקנות את הכרטיס, הוא יקר מידיי בשבילי ואני סוגר משהו יד שניה.

אבל דאגתי לכם קצת - אני עובד מול חנות מחשבים בצומת בילו וראיתי שם את הכרטיס היום אז ביררתי בשבילכם על מכירה קבוצתית.

השגתי עבורכם מחיר של 430 למזומן או צ'ק מזומן.

בקשר לכרטיס אשראי, יש תוספת של 3% ומדובר בתשלום אחד.

אני עובד מול החנות הזאת המון ואני נורא מרוצה מהם, המחיר על המדף אצלם גבוה בהרבה מהמחיר הזה אבל הוא הסכים להוריד למחיר שביקשתי בשביל מכירה קבוצתית של מעל 5 יחידות.

אם תרצו עוד פרטים, אשמח לעזור לכם.

עריכה:

חחחח נזכרתי עכשיו שצילמתי בשבילכם את הכרטיס בחנות כדי לוודא ב100% שזה זה..

התמונה מהפלאפון שלי אז תסלחו על האיכות, ובקשר למחיר המופיע עליו, כן, מחיר המדף שם גבוה מאוד, אבל המחיר בשביל הקניה הקבוצתית מפה הוא המחיר שציינתי בשבילכם קודם.

2506072027gv8.th.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורן, תעשה טובה למדינה. אל תיגע במה שכתבתי, תשלח אותו כמו שהוא. אני לא מבין למה אתהמ תעקש על השטויות שאתה משנה שם, זה רק דופק את זה. וסמוך עליי בנושא. אני גם ריכזתי קניות לא פעם, וגם הייתי הצד שנותן את ההצעות לקניות האלה. האופן שכתבתי הוא הטוב ביותר, מילה במילה, וכך עלייך לשלוח אותו. אפילו שמתי בסוף את השם שלך כדי שלא תיגע בזה.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...