הזימה תהייה היום! - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזימה תהייה היום!

Born2Kill

Recommended Posts

קשה להגדיר את זה.

כי אחד ההגדרות של יצור חי (אורגניזם) זה היכולת להתרבות.

עכשיו, מצד אחד, למרות ה"פאק" הזה (ואני מאוד מסייג את המילה "פאק", כי בסה"כ זה לא מחלה או משהו), הם כן יכולים להתרבות מבחינה פיזית.

מצד שני, הם לא ינצלו את היכולת הזו אם זה תלוי בהם...

יפה, וכך הטבע בורר אותם. מה כן, יש הומואים שמפרים ביצית שהם קונים, או מכניסים ידידה להריון, כי הם כן רוצים ילדים, ומגדלים ילדים. רובם עושים עבודה לא רעה.

ה"פאק" כאן הוא לא על ההומוסקסואליות עצמה אלא על יחס הסביבה לכאלו, יש הבדל גדול וחבל שאתה לא מבחין בכך.

הפאק היותר גדול הוא אנשים שדוחפים את האף שלהם למיטה של אנשים אחרים ורוצים לדעת מה הם עושים שם ושופטים אותם על סמך זה.

דווקא כל ההומואים שהכרתי אבל, לא בכו על אפליה. הם בכו על כך שכבר לוקחים הומואים לצבא והם לא יכולים להשתמט. :lol:

אם אתם חושבים שלגלות לגבר סטרייט שאתה הומו זה בעסה, אז חכו מה זה לגלות לבחורה סטרייטית שאת נמשכת גם לנשים. בהתחלה, היא תתנהג בדיוק כמו הסטרייט שבטוח שכולם רוצים להכנס לו לת'חת. אח"כ, אחרי הסבר משכנע לגמרי שלא מעוניינים בה והיא בגדר ידידה/חברה לעבודה/כלום, אז היא נעלבת בקטע של "מה? אני לא מספיק מושכת בעינייך?!". :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 130
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

:kopfpatsch:

יש הומואים כי יש בנים שתחת של בן אחר מושך אותם והם רוצים לזיין לו את הצורה ואז לגמור לו על הפנים או לקשור אותו למיטה ולשחק בגירסה המלוכלכת של רופא וחולה, בדרך כלל הם גם מתאהבים בבנים אחרים אבל לא בהכרח.

*קצת יותר מדי פירוט, נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי יום נורא עמוס, וממש גירדתי את השעה הזאת שהייתי נוכח במצעד.

השמירה היית פשוט מטורפת, יום לפני בערב-לילה כבר היו שוטרים מפוזרים לאורך כל הדרך של המצעד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פחחחח, יציאה מרומזת מהארון, מישהו?

סורי מותק, לא...

אני אוהב בנות... מאוד! :yelclap:

ואותך במיוחד! :-*

:kopfpatsch:

יש הומואים כי יש בנים שתחת של בן אחר מושך אותם והם רוצים לזיין לו את הצורה ואז לגמור לו על הפנים או לקשור אותו למיטה ולשחק בגירסה המלוכלכת של רופא וחולה, בדרך כלל הם גם מתאהבים בבנים אחרים אבל לא בהכרח.

*קצת יותר מדי פירוט, נכון?

יואווו... זה כזה דרישה לאזהרה :kopfpatsch: מה חשבת לעצמך!? חחחחח... בכל מקרה, זה נשמע כאילו פנטזיה שלך... :s05: כזה פירוט.. בעעע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...