הניאו-נאצים שחיללו את בית הכנסת בפתח-תקוה הכו שנית - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הניאו-נאצים שחיללו את בית הכנסת בפתח-תקוה הכו שנית

Merrymoon

Recommended Posts

• תגובות 83
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אבל זה הקטע, שכולכם באמת אותו דבר :|

למי אתה אומר כולכם? אני לא פאנקיסטית. מעולם גם לא הייתי.

ושוב, זה לא הנושא.

טוב, אני כבר התייאשתי. לאף אחד לא אכפת. אולי יהיה לכם אכפת אם הם יבואו אליכם אישית, יקראו לכם "ז'יד" וירביצו לכם? תתפלאו, יש מלא כאלו בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולם באמת אותו הדבר...

עוד נושא מיני רבים שבני נוער בוחרים לשנוא... כמובן שיש נושאים הרבה יותר מעניינים, אבל המיוחדות בלשנוא יהודים בזמן שאתה גר במדינה יהודית זה באמת משהו יוצא דופן.

והדגש הוא על הצורך לשנוא(בכדי להרגיש עליונים, שונים ומגניבים).

לרובם, זה יעבור.

לי אישית זה לא מזיז... שיכתבו מה שבא להם. גם ככה אני לא מאמין בחילוק בגזע האנושי לעמים(ועוד יותר לא מאמין בהדבקות לשנאה ובלחנך אנשים שלא חושבים כמוני, איזה בזבוז זמן).

אם הם יבואו אלי ויקראו לי ג'יז עם כוונה רעה, אני ארביץ להם, וזהו. דיי פשוט...

Porcupine Tree - The Sky Moves Sideways (phase one)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה רק אני? למה זאת לא המדינה שלך? מה עוד? שאני גם אעשה לכולם כביסה ואאכיל עם כפית?

יש אנשים במדינה הזאת, ואפילו בפורום הזה, שמאמינים שבכלל אין לי זכות לחיות פה בגלל שאני לא יהודיה מהצד הנכון, אז אם הם כאלו פאטריוטים, אז הם צריכים לשבור את הראש יותר ממני. למה? לך זה לא חשוב? לא לא, אתה תתעורר כשתמצא סביבך גדר תיל כנראה. השאננות הורגת.

"תעשי משהו בנדון!", הוא פוקד עליי. אתה יודע מה? ומה אם אני לא אעשה? אלא אני אשב והסתכל מהצד, מי יודע, אולי הם ישתו יותר מדיי וודקה יום אחד וימצאו שימוש יצירתי לבקבוק אל מול הראש שלך? אולי אז תחליט לשים התנצחויות בצד ולהתעסק במה שחשוב באמת.

את לא יהודיה? :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולם באמת אותו הדבר...

עוד נושא מיני רבים שבני נוער בוחרים לשנוא... כמובן שיש נושאים הרבה יותר מעניינים, אבל המיוחדות בלשנוא יהודים בזמן שאתה גר במדינה יהודית זה באמת משהו יוצא דופן.

והדגש הוא על הצורך לשנוא(בכדי להרגיש עליונים, שונים ומגניבים).

לרובם, זה יעבור.

לי אישית זה לא מזיז... שיכתבו מה שבא להם. גם ככה אני לא מאמין בחילוק בגזע האנושי לעמים(ועוד יותר לא מאמין בהדבקות לשנאה ובלחנך אנשים שלא חושבים כמוני, איזה בזבוז זמן).

אם הם יבואו אלי ויקראו לי ג'יז עם כוונה רעה, אני ארביץ להם, וזהו. דיי פשוט...

Porcupine Tree - The Sky Moves Sideways (phase one)

אם הם יבואו ויקראו לי "ז'יד" אני פשוט יקח את זה כמחמאה,

אבל "ג'יז" זה יהיה באמת כבר יותר מדי.

אני חושב שכבר עברתי את השלב הזה של ההפריה. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זוכרים שהיו מקרים בב"ש עם צלבי קרס ושיט?

"נער בן 17 ריסס צלבי קרס על בתי כנסת וניידת משטרה"

זוכרים? כניראה שלא. אזכיר לכם. היו כמה מיקרים אלה.

אחד מהם היה מכר שלי. לא היה לו הרבה שכל באותה תקופה (לפני שנה וחצי עוד שנתיים). הוא בשיא השכל צייר צלב קרס בתחנת אוטובוס וכתב מתחת לזה את הICQ שלו. המשטרה הבינה שיש לה על מי לתלות את כל המיקרים האלה. בלש התחזה למישה חדשה שהגיעה לעיר וסתם מחפשת עם מי להתחבר. כמובן בICQ.

ככה הם דיברו שבועות מספר עד שהוא שלח לבלש איזה אתר של להקת בלאק נאצי עם צלבי קרס ברקע, גם לי הוא שלח את זה. הם המשיכו לדבר עד שהם "החליטו להיפגש" הוא אמר "לה" איפה הוא גר והיא אמרה שתבוא אליו. אחרי יומים הוא מתעורר עם בלשים עומדים מעליו. אומרים לו להתלבש. לוקחים אותו למעלית ופותחים אותו מכות. תלו עליו את כל המקרים האלה. הוא במעצר בית עד היום.

איך אני בטוח שהוא לא עשה את כל צלבי הקרס? הסתובבתי איתו כל הזמן הזה.

השוטרים עד כדי כך גרועים שהם לקחו לו את כל הפוסטרים בחדר וכל מה שהיה אפשר וטענו שזה נאצי. כגון פוסטרים של סליפנוט וSOAD ושיט =\

יש ארגונים טובים נגד נאצים. פשוט לא בארץ וחבל שכך.

דריה, תבקשי ממישו שאת מכירה וצלמי. אתרום בכל דרך אפשרית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיווחתי ל-pogrom.co.il ושהם יתעסקו בזה. הם השיבו לי כי כבר הרבה זמן הם עוקבים אחר כנופיה של ניאו-נאצים בפתח-תקוה. הם גם אומרים שיש איזה פסיכי בן 40+ בחיפה שמגייס ניאו-נאצים ומטיף להם שנאה. באמת, מה החוכמה לחיות במדינת יהודים ולהיות נאצי? תעוף מפה!

בכיף, גם אני הייתי מרביצה להם. אבל במדינה שבה אתה צרייך לשלם פיצויים לפורץ שתקפת בבית שלך, מתוך הגנה על גופך ורכושך, אני לא מצפה לפחות אם אני אכה ניאו-נאצי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין ש-vitnir מסוגלת להתגבר על ניאו-נאצי טיפוסי... אחרת אולי כדאי שנניח להם לנפשם :lol:

ברוסיה היו כבר פותרים את זה בקרבות רחוב 40 על 40 (יש לא מעט סרטונים כאילו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...