הניאו-נאצים שחיללו את בית הכנסת בפתח-תקוה הכו שנית - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הניאו-נאצים שחיללו את בית הכנסת בפתח-תקוה הכו שנית

Merrymoon

Recommended Posts

בסה"כ חבורה של ילדים עולים חדשים שלא מסתדרים עם השפה וכו' גרים בשכונות עוני כאלה שבדיוק טיפוסים כמוהם מסתובבים שם וככה כמו כלום הם מתדרדרים לשתייה ועישון עוד בכיתה ו ואחרי זה כמו כלום לכת השטן ושטויות כאלה זה בדיוק הטיפוסים האלה

היהודים בכלל לא מופיעים בתורת הגזע כי הם נחשבים לתת אדם

ימח שמם של הנאצים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 83
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פשוט צריך להפסיק את העליות האלה... זה הורג אותנו מיום ליום.

אני זוכר בידיוק מה קרה אז כששרפו את הכנסת הייתי ממש בשוק שראיתי את זה, עברתי בעיר בבוקר, כמה שעות לאחר שריססו שם כתובות נאצה...

שלא נשכח שהיה לנו את המפגש הזה בעזריאלי של חברי הפורום וראינו שם איזה מישהו אומר "hill" וזה היה כמה רוסים פאנקיסטים עם "תחפושת של פורים" בני זונות, הייתי מפוצץ לו את הצורה אבל הוא היה עם החברים שלו, זה היה מסוכן...

יכול להיות שהם אלה שעשו את זה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי הגיע הזמן לשים מצלמה\שומר בבית כנסת שמכבד את עצמו ::)

ד"א, ראיתי מספיק ניידות מסתובבות בפ"ת... מספיק עם הניידות... :nono:

חוץ מזה, זה כל כך ברור מי עושה את הגראפיטי הזה. הזכרתי כבר פאנקיסטים רוסים ? זה התחיל בגראפיטי של "אנרכייה" על בניינים, עכשיו הדרדר לנאציזם... אי אפשר לפספס את ההתקבצויות שלהם ברחבי פ"ת, עם הנזמים \ תסרוקות מגוככות - קוצים צבעוניים \ בגדים קרועים \ מגפיים

וכו'... ממש Freak-Show. אני חייב להודות שמשעמם בפ"ת :D

אי אפשר להתקין מצלמות בבית כנסת, כי הן מצלמות שיש תנועה, ואז מה יעשו בשבת?

ושומר גם לא יעזור, כי הם עושים את זה שהבית כנסת סגור, ואיזה שומר ישב הכל היום וישמור?

וגם למי יש כסף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט צריך להפסיק את העליות האלה... זה הורג אותנו מיום ליום.

אני זוכר בידיוק מה קרה אז כששרפו את הכנסת הייתי ממש בשוק שראיתי את זה, עברתי בעיר בבוקר, כמה שעות לאחר שריססו שם כתובות נאצה...

שלא נשכח שהיה לנו את המפגש הזה בעזריאלי של חברי הפורום וראינו שם איזה מישהו אומר "hill" וזה היה כמה רוסים פאנקיסטים עם "תחפושת של פורים" בני זונות, הייתי מפוצץ לו את הצורה אבל הוא היה עם החברים שלו, זה היה מסוכן...

יכול להיות שהם אלה שעשו את זה....

אתה יודע כמה כאלה יש,במיוחד בפתח תקווה

ואני אצלם יותר מאוחר אחרי הבגרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב, ה-govnopankim האלו לא עושים שום דבר מיוחד. הבעיה שלי היא עם ניאו-נאצים. שיהיו ניאו-נאצים במקום אחר, לא בישראל, ימח שמם.

אפרופו ניידות משטרה - הם רק מסתובבים ליד השווארמה. הם לא עושים כלום, אני גרה ליד המשטרה. כל האיזור מלא סוטים, שב"חים והומלסים וכל מיני שמתעלקים על עוברים ושבים והמשטרה לא עושה כלום. לקח להם שעתיים להגיע כשהתקשרתי להתלונן שאחד השכנים בבניין שלי עומד להרוג את אשתו מכות. הם כל כך פדלעות שהם אשכרה הביאו הנה כמה חיילי מג"ב שיפטרלו, אלא שבמקום לבדוק ת"ז/אישורי שהייה לשב"חים, הילדים במדים הללו הלכו לבדוק ת"ז לילדים עם השיער הירוק ועגילים, למה הרבה יותר קל להיטפל אליהם ויש פחות ניירת אח"כ אם הם מחליטים להביא בהם מכות.

וואאי את ממש גרה לא רחוק ממני :smile1:.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^זה לא מעודד אותי.

דריה לפי הידוע לי, תורת הגזע מציבה את הגזע הסלאבי בשליש התחתון, אז משהו פה לא מסתדר לי.

מה אני מפספס?

הרי סלאבים = רוסים, אוקראינים, סלובנים וכו' (נכון?)

אתה צודק, אלא שאף אחד לא טרח כנראה להסביר את זה להם. גם אני חושבת שזה מפגר מצידם ומצידו של כל סלאבי אשר בוחר לסגוד להיטלר.

יו זה שמעלי זאת הייתה ממש תגובה מיותרת... :kopfpatsch::bash: אז היא התבלבלה... מה זה משנה... ואם כבר אתה מנסה לתקן אז תתקן נכון... סלבים נחשבים שניים בתורת הגזע כול הרוסים והעמים הסלבים וכ"ו לפי תורת הגזע הם צריכים לשרת את הארים.. ולספק להם מרחב מחיה.. הדרגה השלישית הם העמים השמים שמתוכם היהודים הכי ירודים... (יום שני בגרות הסטוריה ב' חחחח)

אני לא התבלבלתי, הם התבלבלו. הם פשוט טפשים. הסבים שלהם, שלחמו נגד הנאצים, בטח מתהפכים בקבר עכשיו (נו, לפחות אלו שלא היו משת"פים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יו זה שמעלי זאת הייתה ממש תגובה מיותרת... :kopfpatsch::bash: אז היא התבלבלה... מה זה משנה... ואם כבר אתה מנסה לתקן אז תתקן נכון... סלבים נחשבים שניים בתורת הגזע כול הרוסים והעמים הסלבים וכ"ו לפי תורת הגזע הם צריכים לשרת את הארים.. ולספק להם מרחב מחיה.. הדרגה השלישית הם העמים השמים שמתוכם היהודים הכי ירודים... (יום שני בגרות הסטוריה ב' חחחח)

אני לא בא לתקן אותה, פשוט ראיתי שהיא כתבה את זה וזה קרץ לי לשאול, בשביל לאמת את הידע שלי אם הוא אכן נכון.

גם אני ניגש להיסטוריה ב' ביום שני = כנראה מוגש על 30-40 :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתוודה, אני שוטר, ולא רק זה, גם בפ"ת!

אמנם לא סייר, אני בזיהוי פלילי.

הבעיה הכי גדולה של המשטרה זה כוח אדם או יותר נכון תקציב.

המשטרה, שנשארה עם אותם תקנים לאנשים ואותה כמות מכוניות משנות ה 80-90 צריכה לטפל באוכלוסיה גדולה פי כמה...

ההתרכזות היא ב מקרי אלימות במשפחה, אלימות בכלל, נעדרים וכמובן התפרצויות (דירות עסקים מוסדות חינוך ורכבים).

לגבי ההשחטה הזאת, מישהו בכלל טרח להתקשר 100?

הרבה אין מה לעשות, במיוחד עם המערכת המשפטית, עד שכבר יש ראיות על מישהו צריך להילחם בשינים שהוא יקבל הרשעה וגם אז הוא חוזר הביתה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בא לתקן אותה, פשוט ראיתי שהיא כתבה את זה וזה קרץ לי לשאול, בשביל לאמת את הידע שלי אם הוא אכן נכון.

גם אני ניגש להיסטוריה ב' ביום שני = כנראה מוגש על 30-40 :-\

שטויות אחי תלמד יהיה פ'סדר.. מקסימום יש מועד ב'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיצר מה אתם בסרטים

סתם בטח כמה ערבים זבל עם מוח של יתוש שלא מבינים שהיטלר רצה להרוג גם אותם

נאצים זה דבר שלא קיים יותר היום כי נאצים זה הצבא הגרמני של אז שהלך לפי התורה הנאצית

היום אין יותר נאצים או נאצי יש אולי אנטישמיים וגם זה מעט מאוד

מה שכן יש זה מוסלמים ששונאים יהודים וככה זה באירופה וככה זה בארץ ובכל מקום אחר

והם אלו שעושים את כל הפרובוקציות האלו ומה שבטוח הם לא נאצים הם סתם עוד ערבי מפגר...

נ.ב.

בקשר למשטרה בארץ... אני חושב שיש לנו את המשטרה הכי עלובה מבין כל המדינות המפותחות

השוטרים בארץ הם עברינים ערסים ואלימים והכת תחת מחסה ה"חוק".. שזה פשוט חרפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיצר מה אתם בסרטים

סתם בטח כמה ערבים זבל עם מוח של יתוש שלא מבינים שהיטלר רצה להרוג גם אותם

נאצים זה דבר שלא קיים יותר היום כי נאצים זה הצבא הגרמני של אז שהלך לפי התורה הנאצית

היום אין יותר נאצים או נאצי יש אולי אנטישמיים וגם זה מעט מאוד

מה שכן יש זה מוסלמים ששונאים יהודים וככה זה באירופה וככה זה בארץ ובכל מקום אחר

והם אלו שעושים את כל הפרובוקציות האלו ומה שבטוח הם לא נאצים הם סתם עוד ערבי מפגר...

נ.ב.

בקשר למשטרה בארץ... אני חושב שיש לנו את המשטרה הכי עלובה מבין כל המדינות המפותחות

השוטרים בארץ הם עברינים ערסים ואלימים והכת תחת מחסה ה"חוק".. שזה פשוט חרפה

קודם כל זה לא ערבים. לפחות לא המקרה זה.

שנית תעשה לי טובה, אני מכיר אישית את רוב השוטרים בתחנת פ"ת. רובם אנשים טובים עם לב טוב. לפעמים הקושי שבתפקיד (נזכיר שמדובר על 4-6 ניידות סיור (לעיר עם קרוב ל 200000 תושבים?) ביום ממוצא יש פחות מ 10 חוקרים...

הקיצר הבושה היא אולי של המשטרה, אבל בטח לא של השוטר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...