הניאו-נאצים שחיללו את בית הכנסת בפתח-תקוה הכו שנית - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הניאו-נאצים שחיללו את בית הכנסת בפתח-תקוה הכו שנית

Merrymoon

Recommended Posts

מי מכם שגר בפתח-תקוה ועבר היום ליד המזרקה במרכז העיר אולי ראה מה הלך שם. כל הכיכר מרוססת בצלבי קרס, "SS", ו-14/88 (קוד של ניאו-נאצים) ושאר דברי נאצה.

רציתי לצלם במצלמת פלאפון אבל האיכות שלה ירודה.

ככל הנראה זה אותם החולירות שחיללו בתי כנסת בפ"ת שנה שעברה. לא טיפלו בהם אז הם "חוגגים". מה שהכי הדהים אותי, זה האדישות של העוברים והשבים, כאילו זה הדבר הכי רגיל בעולם! לא היתה נוכחות משטרה וכאילו לא עניין איש מי ומה ומו!

בבקשה מכם, אם מישהו מכם גר בסביבה ויכול לצלם את זה ולשלוח לאתר חדשות או מישהו שאכפת לו, כדי אולי ליצור סערה תקשורתית. פשוט נמאס מאוזלת היד של המשטרה, חוסר האכפתיות וזריקת הזין. מה יהיה הצעד הבא שלהם, אם ימשיכו להתעלם ממה שהם מעוללים? מתי יטפלו בזבלים הקטנים הללו? כשהם יהרגו מישהו?! :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 83
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אפשר הסבר על המספרים? (במשפט אחד)

הנאצים הזונות האלה, שיחזרו לחור שממנו באו, לא טוב להם פה אז מה הם עושים פה לכל הרוחות?

צריך לשנות את השיר של אינפקציה:

אני לא מאמין שאני גר, בפתח תקווה, נאצים זקנות, ובני עקיבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בושה, פשוט בושה למדינה.

אבל שהמשטרה הזו לא עושה כלום אם זה לא נראה טוב..

ד"א, את (או מישהו בכלל) יכולה להסביר לי מה המשמעות של הקוד הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://en.wikipedia.org/wiki/Fourteen_Words

http://www.urbandictionary.com/define.php?term=14+words

14 מילים זה משפט שאמר איזה ניאו נאצי שנשלח לכלא בשנות ה-80. המילים הן:

WE MUST SECURE THE EXISTANCE OF OUR PEOPLE AND A FUTURE FOR WHITE CHILDREN.

88 = HH = Heil Hitler

18 = AH = Adolf Hitler

וכו' וכו'.

וכן, שיעיפו אותם לקיבינימאט. לא אכפת לי מי מה ומו ושהרביצו להם ישראלים בבי"ס. הם פאקינג נמושות שהחליטו "היי בוא נהיה נאצים כדי שנהיה קשוחים ומאגניבים!". אז שיהיו נאצים "קשוחים" במקום אחר, בברה"מ לשעבר, שם יפתחו להם את התחת כי הם לא בדיוק ארים/סלאבים טהורים, אחרת לא היו פה. :pissed:

בבקשה, מי שגר באיזור ויש לו דיגיטאלית (כי לי אין) שיצלם וישלח לכלי התקשורת. נמאס לי שמוותרים להם, ויתרה מזה, המשטרה תופסת אנשים, מחזיקה אותם במעצר יומיים באשמת המעשים שלהם ואח"כ משחררת מחוסר ראיות וסוגרת תיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם היתה לי אני לא חושב שהייתי משתמש בה... את לא מבינה שזה בדיוק מה שהם מנסים לעשות? פשוט אל תייחסי לזה חשיבות, כמה מילים בסך הכל. למה "להעביר את המסר" בשבילם? הם רוצים להעביר מסר לתקשורת שיעשו את זה בעצמם, את רק עוזרת, אם לא הבנת... כל עוד זה רשום על קיר זה בסך הכל וואנדליזם מבחינתי. ועם כל הפאנקיסטים\רוסים שמסתובבים בפ"ת, זה לא מפליא אותי. (קשה לי להאמין שמדובר בעבריינים מאיזור השוק :) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וונדליזם זה כשמציירים לך ציורים של איברי מין גבריים ו-"XXX ההומו" על קירות בית הספר - זה גם חמור אבל זה כבר מוגזם. הם חיללו בית כנסת בעבר - פרצו פנימה, הרסו את ארון הקודש, חיללו ספרים ומגילות, ריססו את המקום בגרפיטי... למה אתה מחכה באמת? שהם יכו אנשים ברחוב? יהרגו? צרייך למצוא אותם ולהעניש אותם במלוא החומרה ואז להעיף אותם להיות נאצים במקום אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי הגיע הזמן לשים מצלמה\שומר בבית כנסת שמכבד את עצמו ::)

ד"א, ראיתי מספיק ניידות מסתובבות בפ"ת... מספיק עם הניידות... :nono:

חוץ מזה, זה כל כך ברור מי עושה את הגראפיטי הזה. הזכרתי כבר פאנקיסטים רוסים ? זה התחיל בגראפיטי של "אנרכייה" על בניינים, עכשיו הדרדר לנאציזם... אי אפשר לפספס את ההתקבצויות שלהם ברחבי פ"ת, עם הנזמים \ תסרוקות מגוככות - קוצים צבעוניים \ בגדים קרועים \ מגפיים

וכו'... ממש Freak-Show. אני חייב להודות שמשעמם בפ"ת :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב, ה-govnopankim האלו לא עושים שום דבר מיוחד. הבעיה שלי היא עם ניאו-נאצים. שיהיו ניאו-נאצים במקום אחר, לא בישראל, ימח שמם.

אפרופו ניידות משטרה - הם רק מסתובבים ליד השווארמה. הם לא עושים כלום, אני גרה ליד המשטרה. כל האיזור מלא סוטים, שב"חים והומלסים וכל מיני שמתעלקים על עוברים ושבים והמשטרה לא עושה כלום. לקח להם שעתיים להגיע כשהתקשרתי להתלונן שאחד השכנים בבניין שלי עומד להרוג את אשתו מכות. הם כל כך פדלעות שהם אשכרה הביאו הנה כמה חיילי מג"ב שיפטרלו, אלא שבמקום לבדוק ת"ז/אישורי שהייה לשב"חים, הילדים במדים הללו הלכו לבדוק ת"ז לילדים עם השיער הירוק ועגילים, למה הרבה יותר קל להיטפל אליהם ויש פחות ניירת אח"כ אם הם מחליטים להביא בהם מכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://en.wikipedia.org/wiki/Fourteen_Words

וכן, שיעיפו אותם לקיבינימאט. לא אכפת לי מי מה ומו ושהרביצו להם ישראלים בבי"ס. הם פאקינג נמושות שהחליטו "היי בוא נהיה נאצים כדי שנהיה קשוחים ומאגניבים!". אז שיהיו נאצים "קשוחים" במקום אחר, בברה"מ לשעבר, שם יפתחו להם את התחת כי הם לא בדיוק ארים/סלאבים טהורים, אחרת לא היו פה. :pissed:

דריה לפי הידוע לי, תורת הגזע מציבה את הגזע הסלאבי בשליש התחתון, אז משהו פה לא מסתדר לי.

מה אני מפספס?

הרי סלאבים = רוסים, אוקראינים, סלובנים וכו' (נכון?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יו זה שמעלי זאת הייתה ממש תגובה מיותרת... :kopfpatsch::bash: אז היא התבלבלה... מה זה משנה... ואם כבר אתה מנסה לתקן אז תתקן נכון... סלבים נחשבים שניים בתורת הגזע כול הרוסים והעמים הסלבים וכ"ו לפי תורת הגזע הם צריכים לשרת את הארים.. ולספק להם מרחב מחיה.. הדרגה השלישית הם העמים השמים שמתוכם היהודים הכי ירודים... (יום שני בגרות הסטוריה ב' חחחח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...