הניאו-נאצים שחיללו את בית הכנסת בפתח-תקוה הכו שנית - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הניאו-נאצים שחיללו את בית הכנסת בפתח-תקוה הכו שנית

Merrymoon

Recommended Posts

אני יתחיל בהתנצלות כי לא קראתי את כל הת'רד, אבל יש לי משהו להוסיף. (למרות שלא קראתי)

למי שיצא לנווט לאחרונה באיזור של גבעות גורל יכל לראות בכל נ.צ צלבי קרס גם כן...

הערבים בדרום התחילו לרסס את הצלבים בכל נ.צ. שיש שם..

פשוט מחליא..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 83
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קיצר מה אתם בסרטים

סתם בטח כמה ערבים זבל עם מוח של יתוש שלא מבינים שהיטלר רצה להרוג גם אותם

נו כן, יש כל כך הרבה ערבים שכותבים "יחי הסלאבים, מוות ל-ANTIFA" ברוסית...

אפרופו נאצים ותורת הגזע של היטלר - הם דווקא השתלבו נהדר בפלוגות SS איסלאמיות. פאק. המופתי של ירושלים, בכבודו ובעצמו, הלך ונפגש עם הילטר לכוס קפה ועוגה. תחשפו ברשת, יש גם . הכל מתועד.

מקודם עברתי שם במזרקה הזאת במקרה וראיתי את הכתובות... בנוסף רשום בצד "PUNK DEAD" ... לא יודע מה זה אומר, אבל ה-PUNK מספיק לי בכדי להבין מי עשה את זה. אני לא מתייחס לעובדה שיושבים שם כל היום רוסים, ולמען האמת ממש לא איכפת לי מי ולמה, זה אפילו קצת מצחיק לראות רוסים יושבים במזרקה כאשר מקיף אותם נאציזם מכל עבר :)

וואו, אתה כמו השוטר מ"הפיג'אמות". פשוט תגיד שלדעתך זה הפאנקיסטים הרוסים עשו את זה, אלא שאתה לא מספיק חכם כדי להבין ש-DEAD פרושו מת, אז אולי מי שעשה את זה, רוצה במות הפאנקיסטים, ופאנקיסטים זה לא EMO והם לא רוצים להתאבד. הפאנקיסטים בארץ, חלק ניכר מהם, משתייכים לארגון ANTIFA (אנטי-פאשיסט-אקשן). הנאצים באו לעשות שריר כנגד ANTIFA ופאנקיסטים שמראים נוכחות. אפשר למצוא גראפיטי של ANTIFA בכל העיר. עזוב שאנטיפה הם נקניקים ואנדליסטים ולא מאורגנים. היכולת שלך לתחקר לא שווה למה שהחתולה שלי משאירה בארגז החול.

עד כמה שאני זוכר, העונש על היותך נאצי בארץ הוא מוות.. השאלה היא איך מגדירים נאצים..

אז אתה סנילי יותר ממני. עונש מוות הוא רק לפושעי מלחמה נאצים, וגם אז לא תמיד. להזכירך מי גרם לדה-מאניוק להתחמק מהגורל המגיע לו? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו, אתה כמו השוטר מ"הפיג'אמות". פשוט תגיד שלדעתך זה הפאנקיסטים הרוסים עשו את זה, אלא שאתה לא מספיק חכם כדי להבין ש-DEAD פרושו מת, אז אולי מי שעשה את זה, רוצה במות הפאנקיסטים, ופאנקיסטים זה לא EMO והם לא רוצים להתאבד. הפאנקיסטים בארץ, חלק ניכר מהם, משתייכים לארגון ANTIFA (אנטי-פאשיסט-אקשן). הנאצים באו לעשות שריר כנגד ANTIFA ופאנקיסטים שמראים נוכחות. אפשר למצוא גראפיטי של ANTIFA בכל העיר. עזוב שאנטיפה הם נקניקים ואנדליסטים ולא מאורגנים. היכולת שלך לתחקר לא שווה למה שהחתולה שלי משאירה בארגז החול.

את דעתי אמרתי לא פעם אחת. "יכולת לתחקר"\ "לא מספיק חכם"? אולי תצאי מהסרט שלך... נראה לך שלכולם יש זמן להתעסק בארגונים מטופשים של ילדים?... הם משחקים בקקה ואת חוקרת את הזבובים.

* תפסיקי לאכול פלפל חריף ,זה עולה לך לראש.

* אני יכול ללמד אותך אנגלית, אז תרגיעי... אם "PUNK DEAD" אומר לך "פנקיסט מת" אז אולי את צריכה לחזור על הדקדוק.

(אני לא מתכוון להתייחס לרמת האינטליגנציה של ה"יוצרים").

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק, אני לא צריכה להגיד לך שאתה לא מספיק חכם. אתה מראה זאת לבד בלי יוצא מן הכלל...

הכוונה היא למוזיקת הפאנק ולתנועה בכלל. ניאו-נאצים ופאנקיסטים לא מסתדרים מי יודע מה ביחד, ואם אתה לא מומחה כזה גדול בסצינה, אז אולי תשאל במקום סתם להגיד דברים.

אתה יכול ללמד אותי אנגלית? בסדר. אז אני יכולה ללמד אותך בלט. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשיא הרצינות, יש כזאת חיה פאנקיסט שהוא לא זונת צומי? וואו, תראו אותי! אני נאצי/קומוניסט/אנרכיסט/הכנס דיעה קיצונית כלשהי, ורק רציתי ליידע אתכם שאני בנאדם מאוד מעניין. באמת! היי לאן אתם הולכים? :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש ניאו-נאצים בארץ ואותך מעניין... מה?!

תגיד, מה אכפת לך? שיהיו פאנקיסטים. זה סגנון מוזיקה/חיים. מה? עדיף שכולם יהיו אותו הדבר, כמו ביצים באינקובאטור?

אם אני אגיד עכשיו שכל ראפר רוצה צומי אז כולם יקפצו עליי. הבי"ס שלי דווקא היה מלא בילדודעס' שהיו לובשים מכנסיים גדולים עליהם ב-7 מידות, חולצות כדורסל וכובעי בייסבול ומדברים ב"יו" ו"מאן" ומחכים כל תנועה של אמינם/סבלימינעל/50CENT. והיו את הילדים האלו שישבו כל היום על הברזלים ושורקים/יורקים/צועקים/מבקשים שקל/מבקשים סיגריה מכל מי שהיה עובר ברדיוס של 10מ' מהם. בכנות, אני מעדיפה פאנקיסטים עליהם.

כן, תתפלא, יש פאנקיסטים עם חיים, עם עבודה, אפילו עם תואר אקדמאי. פאק, יש מרצה, פרופסור, לביולוגיה/אקולוגיה בשוודיה שהוא בן כמעט 50 והוא פאנקיסט. מה שבטוח, בהרצאות שלו כווווווולם שמים לב אליו! בכנות, גם אני לא האמנתי בהתחלה.

אבל דוגרי, מה זה משנה לך? זה לא נושא השיחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה רק אני? למה זאת לא המדינה שלך? מה עוד? שאני גם אעשה לכולם כביסה ואאכיל עם כפית?

יש אנשים במדינה הזאת, ואפילו בפורום הזה, שמאמינים שבכלל אין לי זכות לחיות פה בגלל שאני לא יהודיה מהצד הנכון, אז אם הם כאלו פאטריוטים, אז הם צריכים לשבור את הראש יותר ממני. למה? לך זה לא חשוב? לא לא, אתה תתעורר כשתמצא סביבך גדר תיל כנראה. השאננות הורגת.

"תעשי משהו בנדון!", הוא פוקד עליי. אתה יודע מה? ומה אם אני לא אעשה? אלא אני אשב והסתכל מהצד, מי יודע, אולי הם ישתו יותר מדיי וודקה יום אחד וימצאו שימוש יצירתי לבקבוק אל מול הראש שלך? אולי אז תחליט לשים התנצחויות בצד ולהתעסק במה שחשוב באמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין מוזר. הרי אתה וחבריך ממשפחות "טובות" ממעמד מכובד וידוע כי שוטרים הם עם חומד בצע, שיעדיף להיטפל לעבריינים קטנים וחלושים בכדי להוכיח שיש להם איבר מין ענקי.

מה לאותם שוטרים רעים לחפש באנשים שוחרי שלום כמותך וחבריך?

עם כל הכבוד, ובאמת שלא בכוונה לפגוע באף אחד:

שוטרים הם אנשים עמוסים בעבודה קשה, במשכורות נמוכות יחסית. קשה לי להאמין שיבזבזו את זמנם בהצקה חסרת טעם לאנשים שלא עשו כלום מעודם.

אתה צוחק עלי?

די ברור ששוטר לא עצר אותך ללא סיבה אפילו לא פעם אחת בחיים שלך.

בכפר סבא יש דבר הנקרא סיירת הורים ומצויידת בשוטר + כמה הורים משועממים + ניידת.(כן אשכרה ניידת,שבאמת קשה לי לחשוב איזה שימוש אחר היה אפשר לעשות בה)

ניתן לך מקרה שקרה אתמול ביום שישי,בערב.

יש אצלנו גן ציבורי שנקרא כינרת,היקצר הלכתי עם ידידה וחבר לראות מי שם אולי אנשים שאנחנו מכירים,נכנסו בחייד עם הסיירת הורים הזו לגן,ושמתי בפלאפון לא בעוצמה גבוהה וגם הפלאפון היה במכנסיים שגם בקושי שמעו.

קיצר אנחנו נכנסים ישר השוטר האדיוט הזה מתחיל לצעוק עלי לכבות את המוזיקה(שבקושי שמעתי אותה בעצמי)

ואומר לנו במילים האלו "חמומי מוח תמצאו לכם מה לעשות תעופו מהגן נמאס לנו לקבל תלונות שאתם מרעישים" כוסאמק עכשיו נכסתי איתך לגן מה אתה אדיוט??

חצי שעה אחרי ישבתי עם כמה חברים ,ואיזה ערבי שיכור בא מתחיל מכות עם חבר שלי,קיצר לקחתי את חבר שלי ואת עצמי וזזנו מהמקום,אחרכך הערבי התחיל עם עוד מלא אנשים שישבו בסביבה שאנחנו ישבנו,וכל הזמן עומדת ניידת בחניה 20 מטר משם ..והשוטרים? ישנו כנראה.

אז בקיצור הם מחפשים אנשים בקטנות במקום להתמקד בבעיות רציניות במיוחד בכפר סבא שזה 5 דקות מכל השטחים ,ותמיד יש חבורות של ערבים שמחפשים את מי לידקור.

המשטרה בארץ שווה לתחת,צריך להעלות טיפה את הדרישות כדי להקבל לעבודה בתור שוטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יודעים יש מיעוט גרמנים בארץ, מעניין מאיפה הגיעו הנוצרים האלה...

יש גם קהילות כמו "בית אל" בזכרון יעקב. הם אלו שמיצרים את ערכות הסינון לאב"כ,

" תיבת נוח", מתוך שליחות להציל את היהודים מארמגדון :screwy:.

הם מאוד אוהבים יהודים, מסיבות מוזרות לחלוטין. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...