הניאו-נאצים שחיללו את בית הכנסת בפתח-תקוה הכו שנית - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הניאו-נאצים שחיללו את בית הכנסת בפתח-תקוה הכו שנית

Merrymoon

Recommended Posts

• תגובות 83
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני יותר חשבתי על גירוש מהארץ...

כן כן, קראתם נכון, מי שמעודד נאציזם שיעוף מכאן.

בקושי מוצאים מקום לעולים חדשים, אבל לדגנרטים כמוהם יש מקום?

למה מה קרה שאני אשלם להם את הביטוח לאומי? שילכו לעזאזל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקודם עברתי שם במזרקה הזאת במקרה וראיתי את הכתובות... בנוסף רשום בצד "PUNK DEAD" ... לא יודע מה זה אומר, אבל ה-PUNK מספיק לי בכדי להבין מי עשה את זה. אני לא מתייחס לעובדה שיושבים שם כל היום רוסים, ולמען האמת ממש לא איכפת לי מי ולמה, זה אפילו קצת מצחיק לראות רוסים יושבים במזרקה כאשר מקיף אותם נאציזם מכל עבר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל זה לא ערבים. לפחות לא המקרה זה.

שנית תעשה לי טובה, אני מכיר אישית את רוב השוטרים בתחנת פ"ת. רובם אנשים טובים עם לב טוב. לפעמים הקושי שבתפקיד (נזכיר שמדובר על 4-6 ניידות סיור (לעיר עם קרוב ל 200000 תושבים?) ביום ממוצא יש פחות מ 10 חוקרים...

הקיצר הבושה היא אולי של המשטרה, אבל בטח לא של השוטר!

שמע אני לא אומר כל השוטרים חרא אבל יצא לי בחיים לראות ולהרגיש על עצמי ועל אח שלי ועל חברים שלי את חמומי המוח האלו

וכמובן שלא כולם ככה אבל הרוב (וזה משפיע על הרושם הכללי של כל המשטרה) של השוטרים הם חלאות והם ברברים

אני ועוד הרבה מאוד מאוד אנשים שאני מכיר ממש שונאים שוטרים ולא סומכים עליהם בשום דבר

וד"א אני וחברי אנחנו באמת ילדים טובים ממשפחות במעמד מכובד ולא איזה עברינים או אנשים שמסתבכים עם החוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אני לא אומר כל השוטרים חרא אבל יצא לי בחיים לראות ולהרגיש על עצמי ועל אח שלי ועל חברים שלי את חמומי המוח האלו

וכמובן שלא כולם ככה אבל הרוב (וזה משפיע על הרושם הכללי של כל המשטרה) של השוטרים הם חלאות והם ברברים

אני ועוד הרבה מאוד מאוד אנשים שאני מכיר ממש שונאים שוטרים ולא סומכים עליהם בשום דבר

וד"א אני וחברי אנחנו באמת ילדים טובים ממשפחות במעמד מכובד ולא איזה עברינים או אנשים שמסתבכים עם החוק

ממשפחה בעלת מעמד מכובד = כלומר מי שאין לו מעמד מכובד = אין לו כסף = עבריין? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין מוזר. הרי אתה וחבריך ממשפחות "טובות" ממעמד מכובד וידוע כי שוטרים הם עם חומד בצע, שיעדיף להיטפל לעבריינים קטנים וחלושים בכדי להוכיח שיש להם איבר מין ענקי.

מה לאותם שוטרים רעים לחפש באנשים שוחרי שלום כמותך וחבריך?

עם כל הכבוד, ובאמת שלא בכוונה לפגוע באף אחד:

שוטרים הם אנשים עמוסים בעבודה קשה, במשכורות נמוכות יחסית. קשה לי להאמין שיבזבזו את זמנם בהצקה חסרת טעם לאנשים שלא עשו כלום מעודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יותר חשבתי על גירוש מהארץ...

כן כן, קראתם נכון, מי שמעודד נאציזם שיעוף מכאן.

עד כמה שאני זוכר, העונש על היותך נאצי בארץ הוא מוות.. השאלה היא איך מגדירים נאצים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללכת ברחוב ולצעוק אמירות נאציות זה מספיק נראה לי

אותם אנשים שעשו את זה צריכים להשלח למוסד לעבריינים צעירים, כי מהארץ לא יגרשו אותם ובטח שלא יוציאו אותם להורג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללכת ברחוב ולצעוק אמירות נאציות זה מספיק נראה לי

אותם אנשים שעשו את זה צריכים להשלח למוסד לעבריינים צעירים, כי מהארץ לא יגרשו אותם ובטח שלא יוציאו אותם להורג.

כמה חבל :angryfire:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין מוזר. הרי אתה וחבריך ממשפחות "טובות" ממעמד מכובד וידוע כי שוטרים הם עם חומד בצע, שיעדיף להיטפל לעבריינים קטנים וחלושים בכדי להוכיח שיש להם איבר מין ענקי.

מה לאותם שוטרים רעים לחפש באנשים שוחרי שלום כמותך וחבריך?

עם כל הכבוד, ובאמת שלא בכוונה לפגוע באף אחד:

שוטרים הם אנשים עמוסים בעבודה קשה, במשכורות נמוכות יחסית. קשה לי להאמין שיבזבזו את זמנם בהצקה חסרת טעם לאנשים שלא עשו כלום מעודם.

יש שוטרים ויש שוטרים. חבר שלי, בן אדם שלא מסוגל לפגוע בזבוב (ואני מדבר בשיא הרצינות, הבחור רכרוכי לחלוטין), קיבל מכות משוטרים שהחליטו להיטפל אליו, אני יכול להבטיח לך שלא הייתה לו שום מעורבות במשהו פלילי ובכל זאת הרביצו לו... אתה מוזמן גם לחפש בארכיוני העיתונים, במיוחד בארכיון של ידיעות אחרונות (רוב הסיפורים הגיעו אל הדפוס בזכות העבודה העיתונאית המצויינת של בוקי נאה, הכתב לענייני פלילים של ידיעות אחרונות), על מקרים של תקיפות שביצעו שוטרים בלי שום התגרות מצד אזרחים כאשר בחלק מהמקרים האזרח שהתלונן במשטרה על כך שתקפו אותו שוטרים הואשם בתקיפת שוטרים בתפקיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מכיר את המקרה, ואני מניח שזה יכול לקרות כשיש אנשים טיפשים בעמדת כוח (וכן אני אומר שיש שוטרים טפשים)

אבל מה נראה לכם? בארה"ב באירופה ובשאר העולם זה לא קורה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי תרגיעו אין בעלות על קיצורים:

88 -> HH -> Hally Hansen

http://www.hellyhansen.com/

חברה מעולה לציוד (יש לי שכבה עליונה שלהם).

נגיד ה-88 על החולצות זה Hally Hansen, מה תגידו על הסולייה הזאת? דיי הזוי אבל מה לעזעזל חשב מי עיצב את זה דווקא בצורה הזאת..

33372qo4.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...