בעיה בהתחברות למלוטיפלייר בC&C3. צריך את עזרתכם - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בהתחברות למלוטיפלייר בC&C3. צריך את עזרתכם

MT99

Recommended Posts

לא נראה לי שזאת בעיה בחומרה/תוכנה...

שאני קניתי תמשחק ונרשמתי לאתר של EA הייתה לא את אותה שגיאה ושעתיים אחרי פתאום הצלחתי להרשם

הדבר היחיד שעשיתי זה רשמתי את המשחק באתר של EA ועשיתי "Send My Hint/Cheat By Email", אולי זה מה שעזר :\

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, פירמטתי את המחשב אתמול (בלי קשר לC&C) ועכשיו יש לי בכל מקרה פיירוול וSP2 וכל המ שצריך להיות במחשב נורמאלי.

אני עוד מתקין ותוכנות ככה שעוד לא הגעתי לC&C. אבל יש לי רק שאלה שאולי גם השפיעה על מה שעשיתי בפעם הקודמת. היוזרניים שאני צריך להכניס שאני נכנס לONLINE הוא הכינוי שנרשמתי דרך האתר של C&C או דרך התוכנת הרשמה של EA שמופיעה לי שאני לוחץ שם REGISTER?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לדעת שאני נרשם כמו שצריך.

אני נכנס לאתר של CNC ועושה שם CREATE PERSONA? ואם כן, איך אני מכניס בדיוק את אותם הפרטים למשחק? כי הרי במשחק צריך ACCOUNT וגם ID.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ACCOUNT זה החשבון שלך ב EA, זה שרשמת במקור דרך התוכנת התקנה , עם ה SERIAL והכל.

כבר יש לך ACCOUNT לפי מה שהבנתי ממך, ואתה כבר בלוגין באתר של C&C איתו, אחרת לא הייתה לך אפשרות ליצור PERSONA

PERSONA זה פשוט דמות במשחק, אם אני לא טועה אתה יכול ליצור אינסוף כאלה, פשוט שחקן עם דף חלק מסטטיסטיקות, וזה הכל

אבל תחת אותו ACCOUNT

כשאתה מעלה את המשחק, ונכנס למצב אונליין, הוא מבקש למעלה ACCOUNT וססמא

ולמטה אתה מכניס את השם של הדמות שלך

אגב, אתה לא חייב ליצור PERSONA באתר של EA, אתה פשוט יכול להכנס לאונליין במשחק, ולמטה לרשום שם אחר,

ואם הוא פנוי אז אוטומית תיווצר לך ה PERSONA המתאימה ותשחק תחת השם הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי חברים, כנראה שהפירמוט כן עזר בסופו של דבר. האונליין פועל!

מסיבה לא מובנת האונליין לא פעל על ללא הגנות בכלל ועכשיו עם שהתקנתי אנטיירוס,פיירוול וכל מה שצריך זה פועל אחרי פתיחת הפורטים.

באמת תודה רבה לכל מי שעזר ובמיוחד ל KIDNEY STONE על העזרה הגדולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...